REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Przychodnia lekarska okolice Warszawy

# Janek36

15.11.2021 14:33

Dajcie namiar na jakąś placówkę medyczną, która w Błoniu działa i gwarantuje wysoki poziom opieki. Może jakaś przychodnia, gdzie prowadzone są działania w ramach różnych medycznych specjalizacji? Zależy mi ogólnie na pomocy ze strony dobrych lekarzy z doświadczeniem i tak, żeby bez problemu dało się do nich dostać więc raczej tutaj mam na myśli jakąś placówkę, gdzie będzie opieka prywatna bo raczej na NFZ nie ma co liczyć.

# Kulaa

23.11.2021 11:01

W Błoniu polecam między innymi www.credomed.com. Placówka, gdzie jest sporo lekarzy specjalistów więc jak musze się umówić do lekarza to nie ma problemu, nie trzeba szukać po różnych przychodniach. Też wielki plus za to, że nie trzeba długo czekać na wizytę więc pod tym kątem ta oferta także jest bardzo dobrze zorganizowana i faktycznie warto z tego skorzystać jeśli potrzebujecie dobrych lekarzy.

# rzepka

14.01.2023 12:05

Dość ważnym jest samo miejsce i akurat ja mieszkam w Płocku i również przez pewien czas nie mogłam się zdecydować na tą najlepszą przychodnię. Dziś za to już wiem, że w centrum medycznym https://goo.gl/maps/r5ZTp1NW5UpizbtN6 przede wszystkim zawsze czuję się najlepiej.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe