REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

PRZYBYLSKI ARKADIUSZ JAN !!!

# Sierota

25.10.2003 21:25

Gdzie jesteś burmistrzu nasz kochany? Pod Twoimi rządami szkoły rosły jak grzyby po deszczu. Biedni i samotne matki dostawały pomoc z OPS-u. Zarząd Dzielnicy bez Ciebie jest nijaki. Rada Dzielnicy mierna i bezproduktywna. Ty jeden wytyczałeś właściwe kierunki działania naszego samorządu. Jesteś tu pożądany jak woda na pustyni, jak kefir nad ranem, Jak Twoj imiennik Jan Maria Rokita na fotelu prezydenta RP.
Gdzie jesteś ??? - Piszemy my - Twoje osierocone białołęckie dzieci.

# zdzicho

25.10.2003 21:47

co za debilizm

# Marcin

25.10.2003 22:27

Witam!
Skoro pod rządami tego Pana było tak dobrze, to może niech zostanie prezydentem całego świata lub nawet kosmosu...
Może właśnie tam się udał skoro nie ma go w Zarządzie Dzielnicy...

REKLAMA

# Zdegustowany

26.10.2003 11:49

Jezu! Dajcie już spokój, temat p. Przybylskiego już był poruszany na tym forum. Ile można?

# playgirl

26.10.2003 12:50

Rozmowa o Arku doprooooowadza mnie.............

# Gonzo

26.10.2003 19:58

... no nie, Panowie, dajcie już sobie na wstrzymanie, po grzyba to ?

REKLAMA

# Paweł

27.10.2003 08:42

I znowu chłopcy z ul. Picassa rozpoczynają gierki. Pytam się w jakim celu? Chyba już wystarczy. To sie robi nudne!

 a-przybylski

27.10.2003 10:58

witam wszystkich dyskutantów !!zupełnie niedawno na tym forum odbyła się dyskusja na mój temat.Potraktowałem ją poważnie, podałem nawet swój adres internetowy, dla tych ,którzy chcieli wymienić poglądy lub dowiedzieć się czegoś więcej niż to wiadomo z oficjalnych źródeł . Tym którzy rozpoczęli tą dyskusję serdecznie dziękuję. Nie przeszkadza mi czy piszecie o mnie dobrze czy źle. Na tym forum nikt nie jest w stanie mnie obraźić. Obojętnie czy ktoś myśli o mnie , na Białołęce czy w kinie ,a może w Radzyminie, w podróży i nawet wtedy gdy czas mu się dłuży i nawet tam gdzie rozum się kończy ,a zaczyna pustka, bo myślenie to czynność bardzo ludzka. Pozdrawiam serdecznie myślcie o mnie i piszcie. A.J.Przybylski

# Obiektywny

27.10.2003 15:04

Już drugi raz internauta zadaje Panu pytanie gdzie Pan się podziewa. Jeżeli nie jest to tajemnica to proszę napisać. Bo jeżeli drugi raz jest Pan pytany i pozostaje to bez odpowiedzi to może ma Pan coś do ukrycia. Swoją drogą nie mam nic przeciwko Panu. Brak jaśności w Pańskich wypowiedziach spowodował, że włączyłem się do dyskusji.

REKLAMA

 Ptysia

27.10.2003 17:23

Panie Przybylski!!! jakie piękne rymy........ może jakiś tomik z wierszami Pan wyda.....wprost cudowne!!!!!!!

# Waldek

27.10.2003 18:20

Pierwszy raz jestem na tej stronie. Do jej znalezienia skłoniła mnie wypowiedż Arka na ostatnim naszym spotkaniu. W niektórych wypowiedziach widzę proste chamstwo. Przedstawcie się Panowie jak ja to czynię i możemy sobie porozmwiać a jak ni4e potraficie to małczć sabaki! waldek_k@acn.waw.pl

# Gonzo

28.10.2003 09:29

... no i mamy następnego kretyna, który nie wykumał rytmu,
oj panowie, jaki ten świat skomplikowany,
w dodatku nosi imię, którego nie cierpię :(

REKLAMA

 Ptysia

28.10.2003 21:03

.....hej no....wyluzujcie trochę. Po to jest forum, zeby być anonimowym i mówić co sie podoba ......

# monika

28.10.2003 21:40

Arek był super...

# doro

29.10.2003 08:09

Wiem co robi, jakimi metodami się posługuje.Jak to mówią jest mało etyczny.

REKLAMA

# rudy

29.10.2003 12:53

Ludzie dajcie spokój przecież już powinien być tego koniec.

# Florian

29.10.2003 20:24

Przybylski wyraznie wstydzi sie Radzymina, a przeciez to takie mile miasto. Boi sie przyznac gdzie pracuje, moze robi cos wstydliwego ? Wiadomo jakie zawody przynosza wstyd. Wiec po co sie tak wysila ? Po co chce zrobic z siebie człowieka tak otwartego na dyskusje i czystego?

# rudy

30.10.2003 09:29

Bo nie ma się czym chwalić, a łatwiej sie dyskutuje z kimś w pojedynę niż na forum.

REKLAMA

 a-przybylski

30.10.2003 13:33

Pracując w Urzędzie Gminy Warszawa Białołęka byłem osobą publiczną, dzisiaj moja sytuacja nieco się zmieniła, więc proszę zostawić mi pewien margines intymności w tym względzie.Pracuję legalnie, jestem płatnikiem podadatków obowiązujących w naszym kraju, a swojej pracy się nie wstydzę. "rudego" informuję , że o moim skromnym dorobku można się dowiedzieć w conajmniej paru publikatorach. Florjanie ,skąt to przeświadczenie że wstydzę się Radzymina ,informuję Cię ,że w ostatnich wyborach samorządowych właśnie w tym mieście kandydowałem na urząd burmistrza uzyskując jako "obcy" przyzwoity wynik. Jak już poprzednio pisałem , na tym forum nikt nie jest w stanie mnie obrazić, więc jeśli pozwolicie to co jakiś czas będę komentował informacje jakie o sobie przeczytam. Pozdrawiam wszystkich uczestników forum - z poważaniem A.J. Przybylski

# Redaktor

30.10.2003 14:21

Do wiadomości wszystkich zainteresowanych z tego, co mi wiadomo na dzień dzisiejszy Pan Przybylski jest Kierownikiem Gospodarstwa Pomocniczego Kuratorium Oświaty w Warszawie, i podobno nieźle tam sobie poczyna:), ale nie będę się rozpisywał na ten temat może pan Przybylski sam cos o tym napisze.

# Zdzicho

31.10.2003 09:30

Czego się czepiacie Przybylskiego? Zrobił dużo dobrego dla Bialołęki gdy był burmistrzem, ale jakoś nikt o tym nie pamięta. Najlepiej to opluć, ponizyć i zniszczyć czlowieka. Szczególnie specjalizują się w tym Ci którzy, do niedawna mienili się jego kolegami a nawet przyjaciółmi. A jak przyszlo co do czego to wbili Przybylskiemu nóż w plecy, nie patrząc na to ile mu zawdzieczają. Życzę Arkowi samych sukcesów w nowej pracy i dużo zdrowia!

# bbb

31.10.2003 12:15

Co to są publikatory?kto to FLorjan?Dlaczego nie startowaŁ pAN NA BIAŁOŁĘCE?

 a-przybylski

02.11.2003 10:00

Na pytanie dlaczego nie startowałem na Białołęce mówiłem wieloktrotnie,ale jezeli istnieje taka potrzeba to powiem jeszcze raz.Po pierwsze byłem przeciwnikiem nowelizacji ustawy warszawskiej,która zlikwidowała gminy warszawskie.Po drugie uważam że samorząd dzielnicowy jest powołany wbrew logice "samorządności"- obecny samorząd dzielnicowy to jak ptaszek w klatce.Po trzecie podjęłem taką decyzję,która była swoistym protestem na likwidację Gminy Warszawa - Białołęka.

# bbb

02.11.2003 11:10

Zgadzam się z Panem odnośnie ustawy warszawskiej, ale czy to nie był projekt pańskich kolegów?Czy to nie SLD dało taką propozycję?Mówi Pan że samorządy to teraz jak ptaszki w klatce, ale sam Pan zobaczy ile w dzisiejszych czasach jest układów afer kolesiostwa .Wiem napisze Pan że za AWS-u także tak było ale czy ludzie głosowali na SLD dlatego, że to lewica czy dlatego, że mieli nadzieję że to się skończy.Na tych postach piszą iz jest Pan normalnym lewicowym starym przepraszam za określenie komuchem(to w pozytywnym znaczeniu) to dlaczego różne gazety plują na Pana? Dlaczego mówi się iż dostał Pan wilczy bilet z Białołęki?Dlaczego w Pana karierze nawet dzisiejszej załatwia sobie Pan wszystko przez układy?"Redaktor" pisze o Pana pracy, ja nie chciałbym poruszać tego wątku ale czytałem jeden artykuł w pewnej gazecie, to co się stało było wysoce nieetyczne.Zawiodłem się na Panu ,przykro mi.Poza wychwalaniem swojej osoby istnieje jeszcze zwykłe człowieczeństwo i przyzwoitość.

# nn

02.11.2003 12:14

Jeden gada żeby gadać i sie usprawiedliwić drugi aby wzniecic pożar.To chyba ta sama strona medalu.

 Ptysia

02.11.2003 19:07

proponuję zakończyć ten temat nim wszyscy się pokłócą!
pzdr.

# Florian

10.11.2003 20:54

Praca w Gospodarstwie Pomocniczym Mazowieckiego Kuratorium Oświaty, bo tak to chyba się nazywa nie jest pracą w firmie prywatnej Panie Przybylski. Pracuje Pan za moje pieniądze, tak samo jak Pańscy koledzy Lech Kaczyński i Jerzy Smoczyński. Mam prawo więc pytać co Pan robi i nawet mam prawo zapytać za ile. Pytałem o to bo czytałęm artykuł w Super Ekspresie o malwersacjach finansowych, nepotyzmie i zwalnianiu długoletnich niewinnych pracowników, którzy byli Panu niewygodni. Z tego co wiem Pańska kariera burmistrza również była usiana tego typu osiągnięciami. Zwalniał Pan swoich partyjnych kolegów i być może za to dostał Pan wilczy bilet na Białołęce. A z powodu tego właśnie biletu nie kandydował Pan w naszej gminie. Z tego co wiem w Radzyminie zajął Pan zaszczytne - ostatnie miejsce w wyborach na burmistrza tego miasta. W swojej skormności chciał Pan nawet kandydować na prezydenta Warszawy, ale szczęśliwie Pańscy koledzy z ul. Rozbrat nie pozwolili na taki polityczny cyrk. Dużo niejasności jest w Pańskich wypowiedziach. Nie potrafi Pan nazywać rzeczy po imieniu. Wyrzucenie z partii na Białołęce nazywa Pan "wycofaniem się" a ostatnie miejsce w wyborach w Radzyminie - "przyzwoitym wynikiem". Gratuluję dobrego samopoczucia.

# bbb

12.11.2003 15:07

Wiecie dlaczego pozbył sie tych ludzi, bo nie pozwolili mu na łamanie prawa, mieli odmienne zadania na temat wydawania państwowych pieniędzy.

# bbbg

08.12.2003 12:36

Coś po ostatniej wypowiedzi p.Przybylski zamilkł

# Ciekawski

20.12.2003 17:58

Panie Arkadiuszu mo|e wyjasni Pan publicznie swój udzial w aferze z Portem Zeran?

# yyy

22.12.2003 21:44

Dyrektorze czy odcieli Ci internet w pracy?

# bbb

04.02.2004 16:13

Dyrektorowi nie starcza już kasy na opłacenie internetu, dlatego nie korzysta z niego w pracy.Zabrakło taż odwagi przyznać się od postów.Pozostało tylko milczenie
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024