REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

konkurencja tepsy

 Kotka

26.01.2004 17:42

Kto ma u nas w okolicy telefon stacjonarny innej spółki niz TPSA?
Kto słyszał coś o Sferii?
Bo nasza telekompromitacja polska już mnie dobiła całkowicie.

 Gonzo-reaktywacja

26.01.2004 19:47

Daj sobie spokój, sferia to tragedia, jeszcze większa niż TPSA. Też TPS-y nie cierpię, bo to banda idiotów i nigdy nie ma osoby kompetentnej, która ma pojęcie, o czym mówi, ale jestem zdany na TPSę, niestety ;(
Tak naprawdę, to niestety, pomimo że tak narzekamy na TPSA, to jej konkurencja jednak im do pięt nie dorasta. Jakby nie było to monopolista. Oczywiście, gdyby mi ktoś zaoferował takie same warunki i jakość za mniejszą cenę, to ja oczywiście, ale nie ma takiego. A sferia jest do bani. Moja znajoma ma i od tego czasu strasznie posiwiała. ;(

# Marcin

26.01.2004 21:09

odkąd mieszkam na Tarchominie - korzystamy z usług El-Netu (czyli AsterCity). nie mam prawa narzekać - działa wszystko jak trzeba, obsługa klienta jest ok.
No ale może ja nie jestem wymagający :)

REKLAMA

 Olena

27.01.2004 09:08

Ja jestem skazana na telekompromitację ze wzgledu na rzadką zabudowę... Nikt nas nie okabluje, radiowe połączenia są u nas jeszcze bardzo marnej jakości. A TP nadal stosuje monopolistyczne zagrania - wiem, że któraś z firm konkurencyjnych chciała wydzierżawić ich studzienki, oczywiście nie zgodzili się. Ok - zgodzę się - nie musieli. Ale dlaczego zmuszajac nas do korzystania ze swoich usług wcale ich nie poprawiają? Tak reklamują neostradę - u mnie nie ma "możliwości technicznych" :>

# Andre

27.01.2004 21:18

EL-Net? Spróbójcie skorzystać z innych operatorów będąc w tej sieci. Odpowiedź? niemozliwe A gdzie wolność wyboru? Powiecie zmienić - hmm tak ale administracja podpisała umowę na wyłączność z Aster City. Totalna klapa.. nie mozna korzystać nawet z planów taryfowych TPsy.. Wolny rynek smiechu warte. To raczej epoka pańszczyźniana!!!!!

# Marcin

27.01.2004 21:40

wiedziałem, że jestem mało wymagający w stosunku do El-Net :)
Nie zapytałem ich jak można od nich uciec - cóż moja strata :)

REKLAMA

# Vladymir

27.01.2004 23:36

Ja też jestem w El-Netcie, bo TPSA to komunistyczne odchody umarłej epoki, zmieść ich do szamba !!! W EL-Necie wszytko działa jak należy, i telefon, i kablówka i sztywne łącze, no i nie trzeba dzwonić do Niebieskiej Linii...

# tomek

28.01.2004 14:07

Tez mam El-Net i jest OK
Ale dlaczego SFERIA jest do bani? Maja np. bardzo tani abonament z darmowymi minutami

 Kotka

28.01.2004 15:15

Buu... ale ja mam tutaj zupełnie inną kablówkę, z netem łączę się przez Chello, i o ile wiem oni nie prowadzą telefonów...
A z Tepsą już naprawdę nie mogę wytrzymać, mordujemy się z nią (a raczej właścicelka mieszkania sie morduje, bo przeciez inaczej u nich nie można) od trzech lat i co miesiąc wychodzi jakis kwiatek.

REKLAMA

# goska

04.02.2004 18:38

Zdecydowaliśmy się na Sferię, bo ma najniższy abonament. Sprzedawca powiedział nam, że nadajnik mają na fabryce mebli przy Modlińskiej u wulotu z Mehoffera, więc z dzwonieniem nie powinno być problemu, bo mieszkamy niedaleko.
Ja słyszę OK, ale z drugiej strony podobno czasem przerywa.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break