REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# miłośnik_motyk

08.10.2015 08:54

Porównywanie Kauflanda Czy Top Marketu z Selgrosem jest żałosne. Do tego zazwyczaj parkingi takich marketów jak Selgros są bezpłatne więc nikt nowy nie będzie mieszkańcom zastawiał posesji. Jakby MT Polska zrobiło bezpłatny parking to i teraz problemu by nie było. Ale bicie piany już się zaczęło.

# okolica

01.03.2016 15:26

Te targi to jakiś koszmar, niech to wywiozą gdzieś za miasto. Mieszkam naprawdę blisko i mam ochotę wysadzić 3/4 samochodów parkujących gdzie i jak popadnie. Wyjazd z posesji zablokowany, trawnik dookoła rozjechany, Straż Miejska ma w nosie wszystko. Całkiem sporo rejestracji spoza Warszawy, nie rozumiem więc jak komuś opłaca się jechać autem z Poznania czy Krakowa a nie stać go na parking. Ludzie, dajcie żyć, wyjść z podwórka, zaparkować na czas zamykania bramy.
Czy ktoś wie jak będzie rozwiązany problem parkowania po otwarciu Selgrosa? Wyjść jest kilka, ale chyba żadne nie pomoże:
1. parking bezpłatny dla wszystkich - goście MT zajmą miejsca, Selgros na to nie pójdzie
2. parking płatny - klienci Selgrosa nie będą zachwyceni, raczej mało prawdopodobne rozwiązanie
3. parking otwierany po zeskanowaniu karty Selgrosa - nie rozwiąże problemu, sporo targów jest branżowych, zrobienie karty to żaden problem - Selgros chyba zdaje sobie z tego sprawę.

# Macius2

14.03.2016 07:51

Miejscowe drobne kupiectwo zawsze bedzie niezadowolone bo Selgros to konkurencja.Proponuje wiec zwiekszyc oplate targowa dla handlarzykow,moze przeniosa sie gdzie indziej i bedzie spoko.

REKLAMA

# okolica

07.04.2016 15:47

Macius2, tu nie chodzi o konkurencję bo ani targi, ani Selgros nią nie są. Proponuję, żebyś przeprowadził się w te okolice, do domku, i zobaczył jak słodko żyje się przy takich targach. To nie jest sporadyczne tylko notoryczne. Np w kwietniu jest 5 targów. W maju 4, z czego jedne to rekolekcje, a wtedy wierne bydło dopiero pokazuje co potrafi. Jeśli chodzi o Straż Miejską - mogliby spojrzeć w kalendarz na stronie MT Polska i uzupełnić braki w mandatach błyskawicznie. Spójrz na trawnik wzdłuż Rekruckiej - zaraz zrobi się klepisko i Straż Miejska rozłoży ręce:) Goście targów parkują nawet prawie w lesie. Przy większych imprezach wielkie samochody dostawcze parkują na zakazie wzdłuż Stepowej/Okularowej, tu Straż też może poszaleć. Tylko trzeba chcieć. Jak ktoś przyjeżdża samochodem to niech weźmie pod uwagę, że parkowanie to wydatek 10-15zł (3 godziny to sporo na targi). Jakoś jak wjeżdżasz do centrum miasta to płacisz bez gadania, prawda? A to że ceny parkingu oferowanego przez MT Polska są mocno przesadzone, to fakt.

# Monika05

04.05.2016 12:46

Mieszkam na Marysinie. Powstanie hal targowych bardzo utrudniło nam życie. Wielokrotnie zdarzało mi się stać po kilkadziesiąt minut w korku, bo samochody dostawcze blokują ulice, klienci targów kombinują usiłując zawrócić, więc blokują jeszcze bardziej, do tego śnięci klienci z walizami zasuwający do swoich dziko postawionych aut chodzą po ulicy niczym święte krowy. I tak z obu stron - i od Okularowej i od Rekruckiej.
Ostatnio byłam zmuszona jechać autobusem, z którego nie mogłam wyjść, bo miałam kontuzję stopy i nie dałabym rady przejść. Odcinek niecałego kilometra "jechałam" 35 minut. Infrastruktura jest kompletnie nieprzygotowana pod takie obciążenie, tym bardziej, że rozpoczyna się przebudowa węzła Marsa - Żołnierska. Mieszkańców Marysina czeka koszmar komunikacyjny - obie drogi dojazdowe zablokowane przez targi, teraz dochodzi Selgros + przebudowa. Kretyna, który na to wydał zgodę, powinni zamknąć.

# joanna07

01.03.2017 17:29

też mieszkam na Marysinie. DAJCIE NAM ŻYĆ i przenieście halę targową, wraz gośćmi w inne miejsce.
gehenna, dokładnie to co napisano powyżej.
jak poprzedniczka, uważam, że cymbał, który na to zezwolił powinien za to odpowiadać. najlepiej by pod jego domem postawić halę targową.

REKLAMA

# okolica

12.03.2017 13:42

Kolejne targi i kolejna masakra. Nie odpuszczam, codziennie dzwonię na Straż Miejską, dziś nawet byli, ale nie widziałam czy spisują auta. Na Rekruckiej przy Bluszczowej jest zakaz zatrzymywania się i postoju ze znakiem odholowania pojazdu, ale nikt sobie z tego nic nie robi. W lesie przy parkingu obok szkoły to samo. Czy ktoś wie kto zajmuje się holowaniem pojazdów? Chyba będę robić zdjęcia i wysyłać do SM, niech wystawiają mandaty zza biurek, już nie wkładają nic za szybę. Może napiszmy jakąś petycję do ZDMu o barierki wzdłuż ulicy i zniesienie opłaty parkingowej do MT Polska, z wezwaniem do naprawienia strat przez wyrządzonych przez ich gości. W marcu targi będą jeszcze 2 razy, po 4 w kwietniu i maju, 3 w czerwcu.

# okolica

12.03.2017 13:50

Kolejne targi i kolejna masakra. Nie odpuszczam, codziennie dzwonię na Straż, dziś nawet byli, ale nie widziałam czy spisują auta. Na Rekruckiej przy Bluszczowej jest zakaz zatrzymywania się i postoju ze znakiem odholowania pojazdu, ale nikt sobie z tego nic nie robi. W lesie przy parkingu obok szkoły to samo. Czy ktoś wie kto zajmuje się holowaniem pojazdów? Chyba będę robić zdjęcia i wysyłać do SM, niech wystawiają mandaty zza biurek, już nie wkładają nic za szybę. Może napiszmy jakąś petycję do ZDMu o barierki wzdłuż ulicy i zniesienie opłaty parkingowej do MT Polska, z wezwaniem do naprawienia strat przez wyrządzonych przez ich gości. W marcu targi będą jeszcze 2 razy, po 4 w kwietniu i maju, 3 w czerwcu.

# okolica1

12.03.2017 13:51

Kolejne targi i kolejna masakra. Nie odpuszczam, codziennie dzwonię na Straż Miejską, dziś nawet byli, ale nie widziałam czy spisują auta. Na Rekruckiej przy Bluszczowej jest zakaz zatrzymywania się i postoju ze znakiem odholowania pojazdu, ale nikt sobie z tego nic nie robi. W lesie przy parkingu obok szkoły to samo. Czy ktoś wie kto zajmuje się holowaniem pojazdów? Chyba będę robić zdjęcia i wysyłać do SM, niech wystawiają mandaty zza biurek, już nie wkładają nic za szybę. Może napiszmy jakąś petycję do ZDMu o barierki wzdłuż ulicy i zniesienie opłaty parkingowej do MT Polska, z wezwaniem do naprawienia strat przez wyrządzonych przez ich gości. W marcu targi będą jeszcze 2 razy, po 4 w kwietniu i maju, 3 w czerwcu.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024