REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# tutejszy

22.02.2022 12:13

park imienia (imion) "1200 Idiotów"

# Rick

22.02.2022 14:09

14 mies. po terminie bo urzędnicy nie mogli dogadać się między sobą. Taki urzędnik powinien odpowiadać finansowo za opóźnienia. A psich parków ciągle za mało. Niektórzy "idioci" myślą że w psim parku tylko psy korzystają. Nie, również chodzi o socjalizowanie samych ludzi, aby mniej było "idiotów" którzy samoizolowaniem prowadzą siebie do zaburzeń psychicznych.

# wiedzacy

22.02.2022 15:01

to był taki ładny naturalny teren ktory można było troche uporzadkowac (walące sie drzewa) i pozostawic a teraz go ZNISZCZONO, wygląda to potwooornie.

REKLAMA

# po co to

22.02.2022 15:03

dokładnie... wycięli, zabetonowali, ogrodzili paskudnym ogrodzeniem i masz ...
ręce opadają jak się teraz na to patrzy.

# tutejszy

22.02.2022 15:55

#Rick napisał(a) 22.02.2022 14:09
14 mies. po terminie bo urzędnicy nie mogli dogadać się między sobą. Taki urzędnik powinien odpowiadać finansowo za opóźnienia. A psich parków ciągle za mało. Niektórzy "idioci" myślą że w psim parku tylko psy korzystają. Nie, również chodzi o socjalizowanie samych ludzi, aby mniej było "idiotów" którzy samoizolowaniem prowadzą siebie do zaburzeń psychicznych.
przyznaję rację! zarówno właściciela jak i pieski będą mogły wymieniać się życiowymi filozofiami

# Kocur

22.02.2022 18:09

"również chodzi o socjalizowanie samych ludzi, aby mniej było "idiotów" którzy samoizolowaniem prowadzą siebie do zaburzeń psychicznych."
Nie wiem czemu cudzysłów, gdyż jeśli ktoś jest saoizolującym się dzikusem, to na ten cudzysłów jest nie na miejscu. :D Kto komu broni iść do knajpy, na koncert, pospacerować po starówce, odwiedzić rodzinę czy ziomali? Po za tym i tak przyjadą do bielańskiego i spuszczą ze smyczy bez kagańca terroryzując spacerowiczów i wiewiórki.

REKLAMA

# zza ściany

22.02.2022 18:45

#Rick napisał(a) 22.02.2022 14:09
14 mies. po terminie bo urzędnicy nie mogli dogadać się między sobą. Taki urzędnik powinien odpowiadać finansowo za opóźnienia. A psich parków ciągle za mało. Niektórzy "idioci" myślą że w psim parku tylko psy korzystają. Nie, również chodzi o socjalizowanie samych ludzi, aby mniej było "idiotów" którzy samoizolowaniem prowadzą siebie do zaburzeń psychicznych.
na tym zamkniętym terenie w otoczeniu smrodu samochodów i pupili odchodów to nie socjalizowanie a raczej resocjalizowanie :D

# Reny

22.02.2022 21:51

Przecież ścieżka jest nie skończona , odpady wszędzie robotnicy zostawili , siatki nie dokończyli. Ręce opadają. Dzięki tej ścieżce jakby zrobili to przynajmniej po wodzie by się nie chodziło. Kto tego miał dopilnować ?

# co???

22.02.2022 23:01

ukończony? to jakiś żart? Robotnicy zaczęli coś robić na koniec grudnia. Teren zryty, pełno błota, nie da się dojść przez las do przystanku. Wybieg dla psów nawet w połowie nie zrobiony. Tam jest jedno wielkie pobojowisko. Do tego dochodzą śmieci i butelki codziennie podrzucane przez okoliczne lumpki i działkowców. Ten teren to wielki wstyd! Nie piszcie bzdur w tym portalu!

REKLAMA

# kierowca bombowca

23.02.2022 09:16

Dawno tam nie byłem - czy DDR od Górczewskiej do Kocjana już jest ?
A 2-gi pas od Dywizjonu do S8 ?
Bo że od Górczewskiej do S8 nadal bez zmian to wiem.

# michal

23.02.2022 12:44

#kierowca bombowca napisał(a) 23.02.2022 09:16
Dawno tam nie byłem - czy DDR od Górczewskiej do Kocjana już jest ?
A 2-gi pas od Dywizjonu do S8 ?
Bo że od Górczewskiej do S8 nadal bez zmian to wiem.
Ddr nie ma, a co do 2 pasa od Dywizjonu, to zależy, bo mniej więcej na wysokości tej ulicy pojawia się 2 pas na którym jest przystanek autobusowy

# Panjan

26.02.2022 11:40

Mam nadzieję, że przeniosą się tam wszyscy właściciele psów puszczający je luzem w lesie Bemowskim, mimo bardzo wyraźnych zakazów spuszczania psów ze smyczy na terenach leśnych.
Co do wyglądu tego miejsca. O gustach się nie dyskutuje, więc tylko wyrażę swoją opinię, że teren ten faktycznie udało się doprowadzić do stanu wyjątkowej brzydoty.

REKLAMA

# Grażka

04.03.2022 14:24

Inwestycja nie jest skończona. i na terenie tego wybiegu i poza nim jest syf i pozozstałości po budowie. posadzono ok 2 lat temu drzewa i je opalikowano - teraz te paliki są wywalione, zniszczone przez robotników. trawa rozjezdzona, jakies góry ziemi i innego syfu. głupot nie piszcie ze wybieg jest ukonczony bo to nie jest prawda! w dodatku teren wokół nie jest uprzatniety - i tak tam był gąszcz i syf a teraz jest go jeszcze wiecej.

# Konrad Słabiński

01.04.2022 09:58

Masakra, byłem wczoraj ze spuszczonym ze smyczy psem wewnątrz placu. Gdy pies został sam zaczął biegać blisko ogrodzenia. Oczywiście pies bez problemu pokonał to ogrodzenie, a ja za nim. W psim parku brakuje zabezpieczenia od ziemi. Ja rozumiem że to może zbyt wcześnie, ale to powinno być zrobione w pierwszej kolejności. Jakoś nie ma z tym problemu jeśli chodzi o drugi wybieg, położony w parku przy amfiteatrze. Park dla psów jest niebezpieczny. Znajduje się pomiędzy drogą a torami tramwajowymi. Proszę o wylanie asfaltu pod siatką.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA