REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# anty ukr

28.03.2022 11:18

Nie wiem czy słyszeliście, że covida już nie ma.

# nnn

28.03.2022 13:09

#anty ukr napisał(a) 28.03.2022 11:18
Nie wiem czy słyszeliście, że covida już nie ma.
Jest, tylko przeszedł do konspiracji.

# Rex

29.03.2022 10:31

Zły pomysł, mój syn dojeżdża tym 201 z osmańczyka do liceum na Krzywoń. Kawałek ma do spaceru ale nie od Górczewskiej!

REKLAMA

# Pasażer

29.03.2022 15:25

Ta propozycja wydłuży dojazd z Nowego Bemowa do metra oraz spowoduje, że komunikacja miejska będzie mniej dostępna (zmniejszenie częstotliwości kursów). Osobiście jestem przeciwny!!!

# qvertz

29.03.2022 18:42

Lewackie władze Warszawy zamiast ułatwiać ludziom życie, dążą do powiększenia chaosu komunikacyjnego. Oby ci szkodnicy jak najszybciej zniknęli ze sceny politycznej stolicy.

# Ktoś

31.03.2022 13:57

Rozumiem, że autobusy linii 201 nie ma długiej trasy,ale żeby dawać rano autobusy jednodrzwiowe to lekka przesada.Nie po to płacimy podatki by jeździć jak sardynki.

REKLAMA

# Oscar

02.04.2022 09:38

#Rex napisał(a) 29.03.2022 10:31
Zły pomysł, mój syn dojeżdża tym 201 z osmańczyka do liceum na Krzywoń. Kawałek ma do spaceru ale nie od Górczewskiej!
Jeśli się mieszka w miejscu gdzie jeździ 1 linia autobusowa to trudno zakładać, że będzie jeździć akurat tam, gdzie ktoś potrzebuje.
Może wygodniej będzie jeździć 197 (odległość od pętli Znana jest podobna do odległości od pętli cm.Wolski), albo dojść do tramwajów na Powstańców?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA