REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Przedszkola

# Tom

17.03.2003 14:36

Czy ktoś z was oddaje swoje pociechy do przedszkoli prywatnych na Tarchominie, a jest ich kilka. Chętnie bym poczytał, wasze opinie o tych przedszkolach.
Dzięki

# antypolityka

17.03.2003 14:41

pytałem o to już kilka tygodni temu, podejrzyj stronę 16/33

# przedszkolak

17.03.2003 14:45

a jakie kaszki lubicie

REKLAMA

# pola

17.03.2003 16:42

Ja znam kilka przedszkoli an tarchominie i najlepsze odczucia mam po odwiedzinach w przedszkolu na UL.Śreniawitów 2- jest to małe kameralne przedszkole ( 2 grupy) lecz- " Państwowe.
Przedszkole co prawda może wydawać się skromne i mało "wystawne" w porównaniu ze "Stajnią" przy Strumykowej, ale atmosfera na Śreniawitów- mało spotykana czytaj przemiła...

# Tom

18.03.2003 10:45

Dzięki za informacje, niestety państwowe odpada mój syn będzie miał 2 lata i 4 miesiące gdy będę chciał go posłać do przedszkola.

# pola

18.03.2003 12:55

Myślę, że mogą zrobić odstępstwo- nie wiem jak jest z miejscami, ale znam mamuśkę na żoliborzu, której malec miał 2,5 roku i go przyjęli- tylko że na Żoliborzu niż demograficzny i bobasów mało- ale warto spróbować.Ja osobiście nie polecam przedszkoli niepublicznych- nie znam arkurat żadnego na tarchominie, ale znam ich dużo w Warszawie i z ręką na sercu mogłabym polecić dwa- w tym jedno w Ząbkach a drugie w Paisecznie ( za daleko Co?))

REKLAMA

 Tom

18.03.2003 14:04

Trochę za daleko, dlaczego uważasz, że przedszkola prywatne są do bani.

 gn

19.03.2003 09:33

jeżeli chodzi o prywatne to możesz mieć problem - wczoraj obdzwoniłem kilka białołęckich przedszkoli i wszędzie usłyszałem "nie ma miejsc", a w niektórych to nawet mówili "ani w tym roku ani w nastepnym" ... :((((

 Tom

19.03.2003 09:50

NO TO PORAŻKA

REKLAMA

# pola

19.03.2003 17:25

Witaj!
Większość przedszkoli prywatnych ma właścicieli nastawionych wyłącznie na zysk,a nie na wychowanie twojego dzieciaka i ukształtowanie jego myślenia.
Z tego więc powodu takie przedszole jest fantastycznie opakowane:kolorowe ściany, dywany,zabaweczki i.. najtańszy personel ( czytaj niedoświadczony), ale młody- bo ładnie wygląda częste oszczędności na ogrzwaniu budynku ( to norma w zimie) i szereg innych, o których trudno pisać.
Uwierz mi znam przeszło 200 przedszkoli w Warszawie, znam ten świat, zasady i obyczaje i wszystkie negatywne opinie i odczucia wynoszę zawsze z przedszkoli prywatnych. Wyjątkiem są te dwa przedszkola no może jescze jedno na Bemowie , do którego bez obaw wysłałabym dziecko.Nie znam żadnego na Tarchominie, więc może za bardzo moimi opiniami się nie sugeruj tylko sam sprawdź.

# Basia

20.03.2003 08:54

Pewnego dnia z przydszkola przy piekarni na Pancera (nie wiem jak się ono nazywa) wyszło dziecko ... nikt nie zauważył tego do momentu gdy chyba jakaś pracownica tej piekarni przyprowadziła "zgubę" z powrotem pod "opiekę" pań przedszkolanek.

# pszczola

28.03.2003 18:35

Pola co prawda znam tylko jedno przedszkole niepubliczne i mam o nim dobra opinie (jest po prostu genialne) tyle ze znajduje sie na Żoliborzu na ulicy Wolumen; a o przedszkolach panstwowych mam jak najgorsze zdanie.
Za przedszkolnych czasow mojego dziecka nie bylo przedszkoli prywatnych na Białołęce, a o państwowym nie mialam co marzyc (a bylo to raptem 4 lata temu)

REKLAMA

# Abiska

27.09.2020 22:58

W mojej opinii warto przede wszystkim poszukać jak najlepszego przedszkola i też raczej radziłabym postawić na ten placówki dwujęzyczne, aby dziecko mogło jednocześnie się rozwijać i uczyć m.in języka angielskiego. My na Białołęce trafiliśmy na Tequesta i był to bardzo dobry wybór, bo co najważniejsze Michałek czuje się tutaj bardzo dobrze i rano wstaje z dużą chęcią do kolejnego aktywnego dnia. Nauczycielki mają dużo empatii i uwielbiają dzieci, także jak do tej pory nigdy nie mieliśmy co do nich zastrzeżeń :)

# erty67

07.04.2021 09:43

zerknij sobie na ofertę www.janowiaczek.pl
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break