REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

Przechowywanie rzeczy

# AlicjaFras

17.06.2020 14:02

Czy ktoś mógłby polecić jakieś miejsce do przechowania rzeczy domowych na czas sezonu czy remontu w okolicach Targówka?

# Małgorzata_S

17.06.2020 14:28

Bardzo chętnie polecę miejsce z 24h dostępem do pomieszczenia w bezpiecznym magazynie samoobsługowym Less Mess Storage. Wynajmuje dzięki znajomemu, który polecił mi takie rozwiązanie. Można się przyzwyczaić do takiej wygody bo sprawdza się na każdą okazję. Na miejscu pomocna obsługa, możliwość skorzystania ciekawych usług dodatkowych jak np. wynajem regałów magazynowych. Przy okazji kupuję też kartony czy inne materiały opakowaniowe. Ogólnie full serwis, najbardziej cenię dostepność, warunki i bezpieczeństwo.

# kurczaczek

01.04.2023 19:13

Tak naprawdę jest to coś bardzo istotnego i ja jeszcze miałem nadzieję na to, że dowiem się gdzie właśnie najlepiej jest przechowywać meble w trakcie remontu. W każdym razie fajnie o tym napisano na stronie https://jastrzebieonline.pl/wiadomosci/218025-gdzie-przechowywac-meble-na-czas-remontu.html i jak najbardziej dla mnie taka wiedza jest również niezwykle ważna.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe