REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Protest przeciwko budowie mostu

 Rudolf

25.01.2004 10:56

W gazecie Fakt(24-25 stycznia) jest mały, ale istotny artykuł.Oto cała treść:
"Przeciw budowie mostu Północnego łączącego Bielany z Białołęką protestuje Stowarzyszenie Miłośników Ptaków z GDAŃSKA( !!! ). Prezydent powołał pełnomocnika ds. budowy - Witold Chodakiewicz, były wiceminister transportu będzie odpowiedzialny za start inwestycji w II połowie 2005 r." Według mnie, po co Oni mieszają się w nieswoje sprawy.

 Olena

25.01.2004 14:26

Moze oprotestujmy tych miłośników? ;))

# Wiesiek

25.01.2004 19:32

Proponuje wyslac ich w Bieszczady do szalasow bez pradu

REKLAMA

# Duśka

25.01.2004 19:38

W ten sposób można oprotestować każdy projekt. Jestem miłośniczką przyrody, ale nie można popadać w przesadę. Niech gdańszczanie pilnują brzegów wiślanych w Gdańsku, a my poradzimy sobie ze swoimi. Duśka

# Alf-bez logowania

25.01.2004 21:49

Kolejni chętni na łapówkę (o przepraszam, to sie nazywa darowiznę) na ochronę przyrody.
Dzięki takim cwaniakom most będzie 2-3 lata później, bo tyle trwa opóźnienie podczas odwołań w polskich sądach

 Gonzo-reaktywacja

25.01.2004 22:34

... chrzanić łapówkarzy, budować, takie jest moje zdanie, a tych z Gdańska przepędzić gdzie pieprz rośnie !!!

REKLAMA

# Oburzony

25.01.2004 23:13

Jest podobno ptasia grypa więc moze i ptasi udar niektórym sie udziela. Widocznie wiatr od morza nie wszystkim Gdańszczanom dobrze służy. A czy stanie w spalinach powodowane korkiem jest ekologiczne? A może chodzi o kasę?

# fabio69

26.01.2004 13:13

a w ogole jakim prawem bydlo z Gdanska bedzie decydowac co ma byc budowane w Wawie.

# NN

26.01.2004 13:27

Zadziwiające, że niektórym środowisko naturalne kojarzy się z asfaltem i osobą umieszczoną w pojeździe z blachy, kórej ambicją jest toczenie się po tym asfalcie.
A Pol tego nie rozumie?

REKLAMA

 martyna

26.01.2004 14:52

Tych miłośników ptaków z Gdańska "zatrudnili" zapewne jacyś mieszkańcy pobliża planowanego mostu (Van Gogha? segmenty na Nagodziców?), którym projekt się nie podoba, bo będzie głośno. Nie sądzę żeby oni tak sami z siebie śledzili bezustannie sytuację na brzegach Wisły i reagowali gdy ktoś chce gdzieś stawiać most. Dziwne jest to, że tak nagle zatroszczyli się o los ptaków.

# Stefanik

27.01.2004 21:27

Może mały sondaż kto jest za budowa mostu a kto przeciw. Wszak mamy demokrację. Liberum veto znamy z historii. Wiecej lekcji nie potrzeba.

 martyna

28.01.2004 09:14

Czy sądzisz, że więcej niż 1% będzie przeciw? Ja myślę, że tylko ci, którzy mieszkają w "bliskim pobliżu" i most będzie im zwyczajnie przeszkadzał hałasem (i ja ich po części rozumiem). Podejrzewam, że 99% będzie za, bo ma dość stania w korkach przy moście Grota. No chyba, że na forum zawitają ekolodzy z Gdańska ...

REKLAMA

# lidka

28.01.2004 10:27

nie rozumiem dlaczego sie tak ciskacie, moze mozliwy jest kompromis ptaki maja takie same prawo do zycia ja tez mam dosc korkow i Bialoleki w ogole wlasnie dlatego ze stosuje sie bezmyslna rzez drzew a na miejsce wycinanych nie sadzi sie nowych, a kazdy skrawek zieleni jest zas.. przez psy albo rozjechany przez samochody

# tomek

28.01.2004 14:12

Nie napalajcie sie tak mocno na most. Mam znajomą w Łomiankach i mówi że po tamtej stronie są tez tragiczne korki, a droga ma tylko 2 pasy w jednym kierunku. Żeby sie nie okazało, że to z Łomianek i okolic będą dopychać nasz korek

# Duśka

28.01.2004 14:17

Wg mnie mostów w Warszawie powinno być jeszcze co najmniej ze cztery. Może wtedy odczulibyśmy tak naprawdę jakąś poprawę. Bo jeden most Pólnocny niczego nie załatwi, a to jest tylko mydlanie oczu mieszkańcom, że Ratusz coś robi. A oni tylko sobie umieją przyznawać nagrody na koniec roku. Burmistrzowie dostali "pod choinkę" po 11 tys. zł. Nawet burmistrz Ursynowa, chociaż pracował na tym stanowisku dopiero miesiąc. Duśka

REKLAMA

# Antonio Banderas

29.01.2004 21:32

Duśka - BRAWO - powiedz coś jeszcze, please ...

# Przyrodnik

29.01.2004 21:46

Rozebrać mosty Gdański i Śląsko-Dąbrowski, wprowadzić kilometrową strefę ochronną wokół ZOO i powołać rezerwat przyrody w centrum miasta,oczywiście wcześniej wykwaterować z tamtąd ludzi.
ptaszki będą miały spokój a mnie się należy MEDAL!!!!!

# playgirl

31.01.2004 12:23

Nie mogę się doczekać kiedy stanie to przęsssło... i będzie widać ptasssszki....

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe