REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Protest przeciwko budowie mostu

 Rudolf

25.01.2004 10:56

W gazecie Fakt(24-25 stycznia) jest mały, ale istotny artykuł.Oto cała treść:
"Przeciw budowie mostu Północnego łączącego Bielany z Białołęką protestuje Stowarzyszenie Miłośników Ptaków z GDAŃSKA( !!! ). Prezydent powołał pełnomocnika ds. budowy - Witold Chodakiewicz, były wiceminister transportu będzie odpowiedzialny za start inwestycji w II połowie 2005 r." Według mnie, po co Oni mieszają się w nieswoje sprawy.

 Olena

25.01.2004 14:26

Moze oprotestujmy tych miłośników? ;))

# Wiesiek

25.01.2004 19:32

Proponuje wyslac ich w Bieszczady do szalasow bez pradu

REKLAMA

# Duśka

25.01.2004 19:38

W ten sposób można oprotestować każdy projekt. Jestem miłośniczką przyrody, ale nie można popadać w przesadę. Niech gdańszczanie pilnują brzegów wiślanych w Gdańsku, a my poradzimy sobie ze swoimi. Duśka

# Alf-bez logowania

25.01.2004 21:49

Kolejni chętni na łapówkę (o przepraszam, to sie nazywa darowiznę) na ochronę przyrody.
Dzięki takim cwaniakom most będzie 2-3 lata później, bo tyle trwa opóźnienie podczas odwołań w polskich sądach

 Gonzo-reaktywacja

25.01.2004 22:34

... chrzanić łapówkarzy, budować, takie jest moje zdanie, a tych z Gdańska przepędzić gdzie pieprz rośnie !!!

REKLAMA

# Oburzony

25.01.2004 23:13

Jest podobno ptasia grypa więc moze i ptasi udar niektórym sie udziela. Widocznie wiatr od morza nie wszystkim Gdańszczanom dobrze służy. A czy stanie w spalinach powodowane korkiem jest ekologiczne? A może chodzi o kasę?

# fabio69

26.01.2004 13:13

a w ogole jakim prawem bydlo z Gdanska bedzie decydowac co ma byc budowane w Wawie.

# NN

26.01.2004 13:27

Zadziwiające, że niektórym środowisko naturalne kojarzy się z asfaltem i osobą umieszczoną w pojeździe z blachy, kórej ambicją jest toczenie się po tym asfalcie.
A Pol tego nie rozumie?

REKLAMA

 martyna

26.01.2004 14:52

Tych miłośników ptaków z Gdańska "zatrudnili" zapewne jacyś mieszkańcy pobliża planowanego mostu (Van Gogha? segmenty na Nagodziców?), którym projekt się nie podoba, bo będzie głośno. Nie sądzę żeby oni tak sami z siebie śledzili bezustannie sytuację na brzegach Wisły i reagowali gdy ktoś chce gdzieś stawiać most. Dziwne jest to, że tak nagle zatroszczyli się o los ptaków.

# Stefanik

27.01.2004 21:27

Może mały sondaż kto jest za budowa mostu a kto przeciw. Wszak mamy demokrację. Liberum veto znamy z historii. Wiecej lekcji nie potrzeba.

 martyna

28.01.2004 09:14

Czy sądzisz, że więcej niż 1% będzie przeciw? Ja myślę, że tylko ci, którzy mieszkają w "bliskim pobliżu" i most będzie im zwyczajnie przeszkadzał hałasem (i ja ich po części rozumiem). Podejrzewam, że 99% będzie za, bo ma dość stania w korkach przy moście Grota. No chyba, że na forum zawitają ekolodzy z Gdańska ...

REKLAMA

# lidka

28.01.2004 10:27

nie rozumiem dlaczego sie tak ciskacie, moze mozliwy jest kompromis ptaki maja takie same prawo do zycia ja tez mam dosc korkow i Bialoleki w ogole wlasnie dlatego ze stosuje sie bezmyslna rzez drzew a na miejsce wycinanych nie sadzi sie nowych, a kazdy skrawek zieleni jest zas.. przez psy albo rozjechany przez samochody

# tomek

28.01.2004 14:12

Nie napalajcie sie tak mocno na most. Mam znajomą w Łomiankach i mówi że po tamtej stronie są tez tragiczne korki, a droga ma tylko 2 pasy w jednym kierunku. Żeby sie nie okazało, że to z Łomianek i okolic będą dopychać nasz korek

# Duśka

28.01.2004 14:17

Wg mnie mostów w Warszawie powinno być jeszcze co najmniej ze cztery. Może wtedy odczulibyśmy tak naprawdę jakąś poprawę. Bo jeden most Pólnocny niczego nie załatwi, a to jest tylko mydlanie oczu mieszkańcom, że Ratusz coś robi. A oni tylko sobie umieją przyznawać nagrody na koniec roku. Burmistrzowie dostali "pod choinkę" po 11 tys. zł. Nawet burmistrz Ursynowa, chociaż pracował na tym stanowisku dopiero miesiąc. Duśka

REKLAMA

# Antonio Banderas

29.01.2004 21:32

Duśka - BRAWO - powiedz coś jeszcze, please ...

# Przyrodnik

29.01.2004 21:46

Rozebrać mosty Gdański i Śląsko-Dąbrowski, wprowadzić kilometrową strefę ochronną wokół ZOO i powołać rezerwat przyrody w centrum miasta,oczywiście wcześniej wykwaterować z tamtąd ludzi.
ptaszki będą miały spokój a mnie się należy MEDAL!!!!!

# playgirl

31.01.2004 12:23

Nie mogę się doczekać kiedy stanie to przęsssło... i będzie widać ptasssszki....

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA