REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Monika 2345

07.05.2021 00:39

Ja jako wieloletni mieszkaniec z Białołęki nie Wyrażam absolutnie zgody na mural który upamiętniałby otrzymanie nagrody Nobla przez Tokarczuk która opluwa nas Polaków !!!!
Jest dużo innych lepszych tematów niż Tokarczuk i jej książki Zakłamujące i zniekształcające historię!!

# nuevo

07.05.2021 10:22

#Monika 2345 napisał(a) 07.05.2021 00:39
Ja jako wieloletni mieszkaniec z Białołęki nie Wyrażam absolutnie zgody (...)
Jest dużo innych lepszych tematów niż Tokarczuk i jej książki Zakłamujące i zniekształcające historię!!

Popieram!
Wg. mnie Pani Szymborska jest mniej kontrowersyjna, i ją można uwiecznić na budynku - nota bebe - związanym z edukacją. Była by zdecydowanie dużo lepszą wizytówką dzielnicy.

# B.Zubrzycka

07.05.2021 11:20

Według mnie wizytówką dzielnicy powinien być pomnik przedstawiający odbyt na tle konturu Warszawy. Tym jest Białołęka.

REKLAMA

# kkjj

07.05.2021 14:07

Czemu na szkole imienia Powstania Warszawskiego ma być mural z Panią Tokarczuk a nie Powstaniem Warszawskim? Chodziłem do tej podstawówki 20 lat temu i nie kojarzę aby miała ona jakieś związki z Panią Tokarczuk?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy