REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Monika 2345

07.05.2021 00:39

Ja jako wieloletni mieszkaniec z Białołęki nie Wyrażam absolutnie zgody na mural który upamiętniałby otrzymanie nagrody Nobla przez Tokarczuk która opluwa nas Polaków !!!!
Jest dużo innych lepszych tematów niż Tokarczuk i jej książki Zakłamujące i zniekształcające historię!!

# nuevo

07.05.2021 10:22

#Monika 2345 napisał(a) 07.05.2021 00:39
Ja jako wieloletni mieszkaniec z Białołęki nie Wyrażam absolutnie zgody (...)
Jest dużo innych lepszych tematów niż Tokarczuk i jej książki Zakłamujące i zniekształcające historię!!

Popieram!
Wg. mnie Pani Szymborska jest mniej kontrowersyjna, i ją można uwiecznić na budynku - nota bebe - związanym z edukacją. Była by zdecydowanie dużo lepszą wizytówką dzielnicy.

# B.Zubrzycka

07.05.2021 11:20

Według mnie wizytówką dzielnicy powinien być pomnik przedstawiający odbyt na tle konturu Warszawy. Tym jest Białołęka.

REKLAMA

# kkjj

07.05.2021 14:07

Czemu na szkole imienia Powstania Warszawskiego ma być mural z Panią Tokarczuk a nie Powstaniem Warszawskim? Chodziłem do tej podstawówki 20 lat temu i nie kojarzę aby miała ona jakieś związki z Panią Tokarczuk?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break