REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Program do fakturowania

# jackk44q

25.07.2017 11:11

Szukacie dobrej jakości programu do wystawiania faktur czy zarządzania magazynem ? Jeśli TAK ! To koniecznie zapoznajcie się z opcją http://faktury-lomag.pl świetnej rzetelnej firmy LOMAG - rewelacyjna jakość gwarantowana !

# marvel

28.10.2017 21:53

Ja korzystam z programu księgowości online wfirma.pl http://wfirma.pl/ - to jedno z najbardziej rozbudowanych narzędzi w Polsce, jest funkcjonalne, proste w obsłudze. Oprócz możliwości prowadzenia księgowości, dzięki niemu mozna wystawiać faktury oraz zarządzać magazynem. Usługa jednocześnie jest niedroga.

# Volturi

28.10.2017 22:19

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

REKLAMA

# volla

26.11.2017 16:37

Moja znajoma mówiła, że skorzystała z usług firmy Blue Media i polecili jej korzystanie z programu Faktura.pl. Bardzo sobie chwali, bo to narzędzie usprawnia cały proces rozliczeń w jej firmie. Można mieć pełen wgląd do wystawionych faktur, a nawet ustawić powiadomienie SMS o wystawieniu nowego dokumentu. Fajnie, że ten system daje też możliwość natychmiastowego płacenia za wystawione faktury. Może akurat skorzystasz również z Faktura.pl od firmy Blue Media?

# Syf.reklama

26.11.2017 17:50

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# kajtek

31.10.2018 21:21

Jak ktos nie korzystał to Chmura Faktur jest warta sprawdzenia. Wszystko jest za darmo, w jednym miejscu zostają wszystkie dokumenty księgowe zarówno faktury zakupowe jak i sprzedażowe, a dostęp do chmury jest z każdego miejsca on line.

REKLAMA

# youngoo

06.11.2018 13:32

czy jest jakiś limit faktur w tej chmurze? Dopiero rozkręcam biznes i muszę jak najbardziej ograniczać koszty a niestety w fakturach robi mi się niezłe zamieszanie i może to by mi jakoś pomogło w tym chaosie zrobić porządek. Dlugo z tej chmury korzystasz?

 Darcyk

06.11.2018 20:31

Przez 30 dni możesz korzystać za darmo z programu https://faktury.pl/. Szybko przekonasz się, że trudno się bez niego obyć. Nie jest drogi, za to bardzo funkocjonalny.

# Lotto

26.11.2018 22:59

youngoo, tylko to nie jest to samo co podpina Darcyk. Chmura Faktur jest tu i jest darmowa przez cały czas, a nie na miesiąc. No i nie masz limitów.

REKLAMA

# Lotto

26.11.2018 23:00

Nie wszedł mi link przepraszam. Chodzi mi dokładnie o tę Chmurę Faktur https://chmurafaktur.pl/

# Nastka

11.12.2018 12:30

Jeżeli szukasz dobrego https://www.mega-tech.com.pl/faktura-small-business/ to warta uwagi jest aplikacja Faktura Small Business. Program przygotowany jest do łatwego i szybkiego wystawiania różnego rodzaju faktur dla małych i średnich przedsiębiorstw.Wersja demo jest darmowa dzięki czemu można przetestować wszystkie jego funkcje.

# zaradka

27.12.2018 22:59

Jakoś nie przemawiają do mnie te opcje demo bezpłatnego przy tak krótki korzystaniu. Przecież wtedy nie wszystko da się sprawdzić, a faktury wystawiam w rożnym czasie. Wersja płatna pewnie troche kosztuje i raczej wykupuje się na dłuższy czas. Może jednak sprawdę tą darmową chmurę faktur. Akurat teraz na koniec miesiąca będę miała więcej formalności.

REKLAMA

# kabinka

30.12.2018 00:17

Też tak pomyślałam zaczynając korzystać z Chmury faktur, że ciekawe jak długo będzie darmowa. Na razie od dwóch miesięcy wszystko jest bezpłatne i nie zapowiada się żeby miało być inaczej. Fajna opcja dla każdej firmy na dużo opcji zebranych w jednym miejscu on line.

# tamka

25.01.2019 21:41

#kabinka napisał(a) 30.12.2018 00:17
Też tak pomyślałam zaczynając korzystać z Chmury faktur, że ciekawe jak długo będzie darmowa. Na razie od dwóch miesięcy wszystko jest bezpłatne i nie zapowiada się żeby miało być inaczej. Fajna opcja dla każdej firmy na dużo opcji zebranych w jednym miejscu on line.
ona cały czas jest darmowa, info potwierdzone :) korzystam już prawie rok i czy robię kilka faktur czy kilkaziesiąt, wszystko jest za free

# Kariola

27.01.2019 13:24

Dodatkowe opcje w Chmurze też nie są płatne. Tym się martwiłam, bo samo fakturowanie to nie wszystko co daje Chmura.

REKLAMA

# zabajona

26.02.2019 19:20

#Kariola napisał(a) 27.01.2019 13:24
Dodatkowe opcje w Chmurze też nie są płatne. Tym się martwiłam, bo samo fakturowanie to nie wszystko co daje Chmura.

A co jeszcze daje? Bo myslałam, że to program tylko do fakturowania.

# patyczak

28.02.2019 10:45

Nie no poza samym wystawieniem faktury to miejsce gdzie możesz wszystko przechowywac, przesyłac księgowej, kontrahentom, robić przypomnienia o zbliżających się płatnościach i prowadzic plik JPK Vat. Patrząc na to, ze wszystko jest darmowe i bez żadnych ograniczeń to nie ma raczej czego temu narzędziu zarzucić :)

# jechanna

28.02.2019 11:39

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy