REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

program dla Białołęki

# siekierka kurpiowska

13.11.2006 23:09

W ostatnim numerze Echa były wskazówki, co do najbliższych działań nowej rady i władz dzielnicy. Kiełbasa wyborcza została zjedzona. Teraz może usłyszymy, który z nowowybranych zamierza rozwiązywać jakiekolwiek ze zgłaszanych przez mieszkańców problemów. I liczę, że nie będzie to widoczne na dwa tygodnie przed kolejnymi wyborami.
A może przypomnimy wspólnie jakie pierwsze posunięcia są do wykonania przez wybrańców?

# piotrek

13.11.2006 23:25

Ja np. czekam na ukonstytuowanie się rady i mam nadzieję, że zacznie się jakiś dialog, bo przez ostatnie 4 lata nie rozmawiałem z nimi, bo to nie miało sensu, pisma, pisma, pisma i też mieli w dupie. Nawet ostatnio mówiłem Ostremu, kiedy to jeszcze było ok, aby pomógł nam mieszkańcom Konwaliowej ....i dupa.
Mam nadzieję, że nastąpią grupowe zwolnienia z ratusza nierobów, którzy to biora kasę za nic, myśleli, że jak są pod skrzydłami pis czy Wąsaczy, to dożywotka, a tu masz babo placek.
Szefa biura zarządzania kryzysowego trzeba szybko zwolnić, pana Jeża, bo jaja sobie robi z nas mieszkańców, dziesiątki razy, bliżej 50- tki prosiłem go w imieniu mieszkańców, a tu dupa.
wielu jest urzędoli na odstrzał, kogo proponujecie?

# Marek_

14.11.2006 08:45

Naczelniczka "wydziału" kultury i naczelnik "wydziału" sportu, bo te "wydziały" to przerost formy nad treścią.

REKLAMA

# marysia

14.11.2006 14:58

no, a ja czekam aż kaznowski powie że ma w d...e wyborców i to co wcześniej mówił o czajce, bo on napewno chce nam walnąć spalarnię śmieci - extra dużą spalarnię śmieci która będzie spalała śmieci z całej 2 milionowej Warszawy

# trzeźwy

14.11.2006 20:51

piotrek zacznij dostrzegać coś poza własnym nosem i przestań z tą Konwaliową. Akurat doskonale znam "problem". Wyolbrzymiasz go do granic absurdu. A zwolniłbym, jeżeli miałbym na to wpływ napewno Naczelnika Wydziału Sportu, bo jeżeli nie potrafi zorganizować na Dzielnicy np. 1 ( jednego) lodowiska dla dzieci w czasie ferii to skandal. I jeszcze nie widział w tym nic nadzwyczajnego, że w ferie dzieci nie mają, gdzie sie poślizgać tłumacząc, że na paru innych dzielnicach też nie ma lodowisk.No i WOŚ to również nieporozumienie.

# siekierka kurpiowska

14.11.2006 21:01

Jeśli już o sporcie- to zdecydowanie naczelnik jest niepotrzebny- on chyba przez całe swoje urzędowanie nie odwiedził boiska przy ul.Fleminga na Polfie.
I może ktoś ruszy towarzystwo wzajemnej adoracji w BOS-ie

REKLAMA

# piotrek

14.11.2006 23:02

skoro ja wyolbrzymiam temat, polegający na tym , że wszystkie elewacje na tej ul. popekały, to sorry, ale może podjadę pod twój dom i kilkadziesiąt razy dziennie przejadę ci pod nosem 30 tonową ciężarówą, poczekam aż odnowisz i apjac.
to jest tez mój dom i wara od niego, skonam a temat załatwię.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break