REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

program dla Białołęki

# siekierka kurpiowska

13.11.2006 23:09

W ostatnim numerze Echa były wskazówki, co do najbliższych działań nowej rady i władz dzielnicy. Kiełbasa wyborcza została zjedzona. Teraz może usłyszymy, który z nowowybranych zamierza rozwiązywać jakiekolwiek ze zgłaszanych przez mieszkańców problemów. I liczę, że nie będzie to widoczne na dwa tygodnie przed kolejnymi wyborami.
A może przypomnimy wspólnie jakie pierwsze posunięcia są do wykonania przez wybrańców?

# piotrek

13.11.2006 23:25

Ja np. czekam na ukonstytuowanie się rady i mam nadzieję, że zacznie się jakiś dialog, bo przez ostatnie 4 lata nie rozmawiałem z nimi, bo to nie miało sensu, pisma, pisma, pisma i też mieli w dupie. Nawet ostatnio mówiłem Ostremu, kiedy to jeszcze było ok, aby pomógł nam mieszkańcom Konwaliowej ....i dupa.
Mam nadzieję, że nastąpią grupowe zwolnienia z ratusza nierobów, którzy to biora kasę za nic, myśleli, że jak są pod skrzydłami pis czy Wąsaczy, to dożywotka, a tu masz babo placek.
Szefa biura zarządzania kryzysowego trzeba szybko zwolnić, pana Jeża, bo jaja sobie robi z nas mieszkańców, dziesiątki razy, bliżej 50- tki prosiłem go w imieniu mieszkańców, a tu dupa.
wielu jest urzędoli na odstrzał, kogo proponujecie?

# Marek_

14.11.2006 08:45

Naczelniczka "wydziału" kultury i naczelnik "wydziału" sportu, bo te "wydziały" to przerost formy nad treścią.

REKLAMA

# marysia

14.11.2006 14:58

no, a ja czekam aż kaznowski powie że ma w d...e wyborców i to co wcześniej mówił o czajce, bo on napewno chce nam walnąć spalarnię śmieci - extra dużą spalarnię śmieci która będzie spalała śmieci z całej 2 milionowej Warszawy

# trzeźwy

14.11.2006 20:51

piotrek zacznij dostrzegać coś poza własnym nosem i przestań z tą Konwaliową. Akurat doskonale znam "problem". Wyolbrzymiasz go do granic absurdu. A zwolniłbym, jeżeli miałbym na to wpływ napewno Naczelnika Wydziału Sportu, bo jeżeli nie potrafi zorganizować na Dzielnicy np. 1 ( jednego) lodowiska dla dzieci w czasie ferii to skandal. I jeszcze nie widział w tym nic nadzwyczajnego, że w ferie dzieci nie mają, gdzie sie poślizgać tłumacząc, że na paru innych dzielnicach też nie ma lodowisk.No i WOŚ to również nieporozumienie.

# siekierka kurpiowska

14.11.2006 21:01

Jeśli już o sporcie- to zdecydowanie naczelnik jest niepotrzebny- on chyba przez całe swoje urzędowanie nie odwiedził boiska przy ul.Fleminga na Polfie.
I może ktoś ruszy towarzystwo wzajemnej adoracji w BOS-ie

REKLAMA

# piotrek

14.11.2006 23:02

skoro ja wyolbrzymiam temat, polegający na tym , że wszystkie elewacje na tej ul. popekały, to sorry, ale może podjadę pod twój dom i kilkadziesiąt razy dziennie przejadę ci pod nosem 30 tonową ciężarówą, poczekam aż odnowisz i apjac.
to jest tez mój dom i wara od niego, skonam a temat załatwię.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024