REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# chilavert

26.06.2019 17:11

Łamanie prawa i cwaniactwo. Kwintesencja polskich tzw. kierowców.

# pantuniestał

26.06.2019 17:31

Osiedle słoików = osiedle konfidentów

# Konfident ;D

26.06.2019 20:36

#pantuniestał napisał(a) 26.06.2019 17:31
Osiedle słoików = osiedle konfidentów
Jakich konfidentów? Ty to raczej nie znasz definicji tego słowa. Osoba, która zgłosiła tych cwaniaków wykonała obywatelski obowiązek. A cwaniaki odpowiedzą karnie za to co zrobili.

REKLAMA

# Kierowca_WD

26.06.2019 21:11

#Konfident ;D napisał(a) 26.06.2019 20:36
Jakich konfidentów? Ty to raczej nie znasz definicji tego słowa. Osoba, która zgłosiła tych cwaniaków wykonała obywatelski obowiązek. A cwaniaki odpowiedzą karnie za to co zrobili.
Informowanie służb o patologicznym zachowaniu "kierowców" jest w niektórych środowiskach w tym kraju traktowane jak niegdyś współpraca z okupantem.
"Kierowcy" chcą nadal korzystać z tego, do czego się przyzwyczaili, czyli bezkarności, której gwarancją był w znacznej części dziwny kodeks oparty na kibolsko-mafijnych wartościach, wyznawany przez znaczną część zmotoryzowanych.

# mentalność_słoja

27.06.2019 16:19

donosiciel będzie zawsze donosicielem

# kris

27.06.2019 18:34

#mentalność_słoja napisał(a) 27.06.2019 16:19
donosiciel będzie zawsze donosicielem
Ach ta mentalność więzienno-kibolsko. Dlatego księża mogli tyle lat w spokoju molestować dzieci.

REKLAMA

# waciak

29.06.2019 21:58

Ach ta mentalność więzienno-kibolsko. Dlatego księża mogli tyle lat w spokoju molestować dzieci.
Jestem Warszawiakiem, ateistą, ojcem , mężem, nie lubię piłki nożnej, nie miałem konfliktu z prawem. A donosicieli nie lubię.

# kris

30.06.2019 13:59

#waciak napisał(a) 29.06.2019 21:58
Jestem Warszawiakiem, ateistą, ojcem , mężem, nie lubię piłki nożnej, nie miałem konfliktu z prawem. A donosicieli nie lubię.
Dlatego dasz zamordować siebie albo kogoś z rodziny jakiemuś "kierowcy" albo dasz okraść złodziejowi, bo nie lubisz donosić.

# waciak

30.06.2019 22:06

Dlatego dasz zamordować siebie albo kogoś z rodziny jakiemuś "kierowcy" albo dasz okraść złodziejowi, bo nie lubisz donosić.
Odpłynąłeś:)

REKLAMA

 pabloson41

07.07.2019 20:46

i bardzo dobrze, cwaniactwo trzeba tępic
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy