REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Naczelnik Wydziału LGBT

10.06.2021 13:09

A potem się dziwią że śmiecie po lasach leżą

# adaho

10.06.2021 14:23

Sam sobie zaprzecza pan rzecznik. Skoro "zwiększona ilość odpadów zielonych występuje np. na wiosnę lub jesienią", to na jakiej zasadzie mówi, że jednocześnie jest to sytuacja "trudna do przewidzenia"?
Ja akurat większych zastrzeżeń do Lekaro nie mam, ale w przypadku Bio i Zielonych to faktycznie opóźnienia (zazwyczaj 1-2 dni) zdarzają się dość regularnie.

# symforjan

10.06.2021 22:04

A może na śmieciarce zainstalować obowiązkowo kamerę? Wtedy jest kontrola on-line i nie ma ściemniania.
A to wszystko jest przez likwidację konkurencji i doprowadzenie do "królowania" MONOPOLU.

REKLAMA

# wawerczyk

11.06.2021 16:25

Co nie odebrane w terminie, zawozić pod najbliższy urząd z komentarzem, że nie odebrane, a zapłacone jak za wodę. Spod urzędu zniknie w tempie błyskawicy.

# morgan

06.09.2021 19:05

Niestety był, jest i zawsze będzie ten problem. Nie wszystkie firmy rejestrują odpady. Ja czytałem na https://biones.pl/outsourcing-w-bdo/ o tych kwestiach i teraz wiem, że to niezwykle ważne. Nie musimy mieć w firmie osoby odpowiedzialnej za to. Możemy zlecić to zewnętrznej firmie, która specjalizuje się w ewidencji BDO.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy