REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# tfu

26.02.2015 22:13

Panie Prezesie, proszę się nie ośmieszać.

# ja cuś

26.02.2015 22:41

Ładna ta modlitwa,czy prawdziwa?Niech pan prezesie opublikuje ulotki które wrzuca pan do skrzynek

# mieszkaniec jakich wielu

27.02.2015 10:51

śmieszne . żenada Prezesie

REKLAMA

# Rafson

27.02.2015 16:17

Artykuł sponsorowany, syf smród i bród to Pana dorobek

# mieszkaniec SM JELONKI

27.02.2015 17:59

Panie Prezesie,
jestem zdania że powinien Pan poczekać i nie wystawiać sobie laurki do czasu aż oceni Pana działalność jako Prezesa S-ni oraz pracę odwołanej Rady Nadzorczej wybierana przez członków S-ni w dniu 28 lutego br. nowa Rada Nadzorcza SM JELONKI.

# trzeźwy

27.02.2015 20:59

chcę jutro zobaczyć tych wszystkich odwaznych mieszkańców którzy tak negatywnie oceniają pracę Prezesa jak ochoczo głosują na nową Radę Nadzorczą. Łatwo jest krytykować siedząc w fotelu i ciagle narzekając na...no wlaśnie na co ??

REKLAMA

# Patryk

28.02.2015 20:26

zwykły złodziej ten zawistowski

# polo

02.01.2017 14:06

Fajny parking powstał na Sucharskiego.

# Oszukani

20.07.2023 23:37

Szanowni Państwo przestrzegam przed kontaktem z Beatą Kowalczyk , która również representuje firmę Golden Lion Andrzej Kowalczyk .
Beata Kowalczyk oszukała wiele osób sprawa zgłoszona do prokuratury .
Od 01.07.2023 r. Działalność Golden Lion Andrzej Kowalczyk została zawieszona . Na giełdach wierzytelności widnieją już zadłużenia do sprzedania Na Beatę Kowalczyk i Andrzeja Kowalczyk . Zapewne ta osoba obiecuje , że odda środki . To jest tylko gra na czas . Próbuje skłonić aby wierzyciele wybierali drogę cywilną lub dąży do przedawnienia roszczeń.
Ponadto taka samą działalność rozpoczyna jej syn .
Proszę o kontakt wszystkie osoby pokrzywdzone , oszukane i mamione przez oszustkę . Mój adres e mail : uoksie@gmail.com lub bezpośrednio do prokuratury Warszawa Śródmieście Północ .
M

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA