REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

poziom forum

# Duśka

06.09.2003 18:25

Ostatnio często próbuję znaleźć coś ciekawego na naszym forum i odkrywam z przerażeniem, że poziom dyskusji straszliwie się obniżył. Włączają się do tematów osoby nie zainteresowane, używają słów niestosownych i właściwie nie mają nic do powiedzenia poza popisywaniem się (np w temacie o patronie dla szkoły). Zaistniały na forum jakieś nowe twarze, które stałym bywalcom przeszkadzają w prowadzeniu dyskusji. Macie jakieś sposoby na chamstwo? Bo ja nie lubię takowego i góralskiej muzyki. Jak tak dalej pójdzie to się wyłączam. Duśka

# Mouse

06.09.2003 22:51

Każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów.

# czytelniczka

07.09.2003 11:35

Równamy do średniej krajowej.

REKLAMA

# czytelnik

07.09.2003 12:08

Jeśli tak, to strasznie niska ta nasza średnia

# historyk-wyjątkowo

07.09.2003 23:12

No cóż, forum trochę chyba wyczerpało swoją formułę- starzy forumowicze się trochę wykruszyli (mnie też brakuje trochę pomysłow na posty, bo to nie tylko brak czasu), nowi wolą konwencją jak na innych forach. Myślę jednak, że te póltora roku (w moim przypadku) było bardzo ciekawe (pomijam upierdliwości- vide Wyborca czy napastliwości "inteligentnych inaczej"- to też należy dogatunku): A) to na forum powstał jeden z komitetów wyborczych -tak nawiązałem wpółpracę z Piotrkiem Kozłowskim
B) dzięki forum gwiazdą stał się Michaś
C) jeden kot znalazł na wakacje życzliwych opiekunów
D)Nawiązały się realne znajomości
I niektóre dyskusje były rewelacyjne:
Wątki z szambiarzem, zwischenrufy NN, Wątki z Michasiem, rozmowy o dzieciach, i odloty Milupy. Od czasu do czasu zaglądam tu, choć ostatnio jakby rzadziej.

# Mieszkaniec

08.09.2003 08:43

Nie jest aż tak nudno ! Przecież na forum też dało znać o sobie towarzystwo wzajemnej adoracji z gatunku "inteligentnych właściwie", z mentorskimi zakusami, dla których aktywność na forum jest jedynie pretekstem do uprawiania ekshibicjonizmu (niby)intelektualnego.

REKLAMA

# LU

08.09.2003 16:41

Oj, dogryzłeś przedmówcy, Mieszkańcu! A przeciez forum ma to do siebie, że nie musisz czytać czy reagować na pseudointelektualne wątki, a możesz podejmować dyskusję tam, gdzie ona Cię interesuje. Wydaje mi się, że odkąd mieszkamy w dzielnicy, to przestaliśmy mieć mozliwość tek psioczyć na Smoka pana, bo tez jego kompetencje sa teraz mniejsze i pieniędzy do zawłaszczenia też jakby mniej... Zresztą, z psioczenia niewiele wynikało, poza jednym komitetem wyborczym...
A propos - czy wiecie, że za Championem, koło maleńkiego willowego osiedla przy Produkcyjnej wyrośnie kolejny potworek w rodzaju "Dębowego Parku"? Nie wiem jeszcze, kto jest inwestorem, miejmy nadzieję, że nie urokliwe JW, ale bloki maja miec po 10 pięter. Pewnie zagajnik, ciągnący się od Produkcyjnej do linii wysokiego napięcia szlag trafi.

# FIU FIU

09.09.2003 09:08

Do Historyka!
TO NIEZLYM BYLBYS RADNYM, KTÓREMU POMYSŁY NA DZIAŁANIE SKOŃCZYŁYBY SIĘ PRZED UPŁYWEM 1/4 KADENCJI

# Vladymir

09.09.2003 22:30

To bardzo miłe, że Forum wylansowalo Michasia, choc on na tym nie skorzystał, bo do przedszkola na Strumykowej sie nie dostał... zabrakło tatusiowi kaski na smarowanie... Jedyny, który na Forum skorzystał, to był kot Historyka, ale czy on pobyt u mnie wspomina dobrze ? A tak poza tym, to miło tu zajrzeć, ale nie na każdy temat chce sie zabrać głos.

REKLAMA

# wiecie kto

09.09.2003 23:17

Do FIu FIU na szczęście masz tylu przedsiębiorczych radnych, którzy aż tryskają pomysłami i inicjatywami. Wiesz Mieszkańcu- jedni zaspokajają potrzeby ekshibicjonistyczne (niby) intelektualnie, inni woyerystyczne. Sam z siebie raczej się nie pojawiasz, a szkoda. Do Vlamymirów- pozdrowienia również od kota.

# Kotkaa

10.09.2003 16:07

Tak jest, Kot pozdrawia bardzo serdecznie. A'propos - czeka na kolegę/koleżankę w wieku starszym niż kocięcy, jeśli kocurek, to już pozbawiony męskości, koteczka wszystko jedno. Jeśli ktoś słyszał o takowych, to prosimy o kontakt.
Do Vladymirów - może się spotkamy niedługo na rozmowy o Kotach Które Odeszły i inne tematy też?

# Vladymir

10.09.2003 23:26

Do Historyków: bardzo dziekuje za miłe pozdrowionka, cieszę sie, że Wasz kotek miło wspomina pobyt u mnie, bo Michaś go polubił, czasem jeszcze o niego zapyta. Kolegi/koleżanki mu na razie nie sprawimy, bo czekamy, aż dzieci dojrzeją do tego, że zrozumieją, że widelec wbity w oko kota boli )). A na rozmowy o Kotach Które Odeszły, tudzież na inne pogaduszki, z Wami pójdę zawsze i z ochota , wszak to o nas pisał Mieszkaniec, pragnę go tylko zapewnić, że nasz nibyintelektualny ekshibicjonizm nie jest karalny

REKLAMA

# nickx

11.09.2003 08:01

Vladymir o Duśce napisałeś , że odstaje od forum bo pisze o kotletach, a sam z historykami ciągle wałkujesz temat kota.
Poradź mi lepiej jak dojeżdżać do centrum jak ul.Słowackiego zamkną.

# Mieszkaniec

11.09.2003 09:20

Vladymiry i Historyki - zaspokajajcie się wg Waszych potrzeb, samotnie lub publicznie, dopuszczalnie, czy nawet karalnie. Przeca ja nie stoję na straży "poziomu" wątków i zachowań. Na forum każdy problem jest równie ciekawy i ważny dla tych, którzy go piszą: kotlety, kotki, walenie w mordę po brazylijsku, zawody u plebana etc.
Jeśli coś szkodzi temu forum i jest nudne, to tylko głoszenie tezy przez tutejszych samozwańczych liderów towarzyskich, że posiadają jedyną, słuszną skarbnicę "ciekawych wątków". Wszystko nie należące do grona pochlebców, nie wyśpiewujące pokornych refrenów - precz od forum.

# Duśka

11.09.2003 15:28

Nie oddzywam się.

REKLAMA

# Jola

11.09.2003 18:02

Duśka! Błagam nie znikaj z tego forum. Jesteś jego jasnym promykiem. Wnosisz dużo ciepła i radości.

# jawor

11.09.2003 20:03

W całej rozciągłości zgadzam się z Jolą,

Duśka nie rób nam tego!

# Historyk-w

11.09.2003 20:52

Wartość tego forum polegała i polega na jego pluraliźmie - również tematycznym. Myślę, że nasza forumowa gazeta dużo straciłaby wraz ze zniknięciem kolumny Duśki.

REKLAMA

# pixi

11.09.2003 21:35

oraz Kotkii ktora jest ze wsi, a z ktorej jesli mozna zapytac

# Vladymir

12.09.2003 22:06

O, rany, ale dokładacie do pieca... Mieszkańcu, nie żądam pochlebstw, nie jestem żadna skarbnicą ciekawych wątków, nikt też nie musi wyśpiewywać pokornych refrenów... Polubilem Historyków i dobrze mi sie z nimi gada, a poza tym jestem jednym z mieszkancow tej dzielnicy, jak wszyscy i niczym sie nie różnię, no, może poza tym, że mam dzieci, co na tym forum juz pare razy wzbudziło niezrozumiałą agresję. Sympatia do Historykow nie powinna negatywnie rzutować na odbiór mojej osoby na tym Forum. A teraz do Nickxa: bierz, bracie długopis i pisz: z trasy toruńskiej skręcasz w Słowackiego, po zjeździe z wiaduktu nad trasą skręcasz w prawo w ul. Włościańską, tam, na wysokości bazaru przy Hali Marymonckiej skręcasz w lewo w ul. Gojawiczyńskiej, dojeżdzasz do Stołecznej, na skrzyżowaniu w lewo w ul. Krasińskiego, następnie za kościołem św Kostki skręcasz w prawo w ul. Felińskiego, następnie w lewo w ul. Zajączka i w prawo w ul. Mickiewicza, wypadasz na dworzec Gdański omijając nie tylko Słowackiego, ale też pl. Wilsona - to wariant, gdy chcesz jechać ul. Andersa, bo gdy chcesz jechać Jana Pawła, to trasą AK do Maczka i skręcasz w lewo w Powązkowską, jasne ? Ul. Krasińskiego możesz ominąc sprytnym objazdem przez ul. Rydygiera pod wiaduktem przed rondem Babka, ale to juz trasa dla wytrawnych znawców żoliborza, jeśli chcesz ja poznać, to napisz, jakoś Ci ja rozrysuję.

# Vladymir

12.09.2003 22:21

Jeszcze raz do Nickxa: ul. Krasińskiego będzie od października bardzo zatłoczona objazdami m.n. autobusow z Tarchomina, nie mówiąc juz o pl. Wilsona, na którym trwa juz budowa metra, więc od razu podam Ci ten objazd: z Gojawiczyńskiej w Stołeczną do pl. Grunwaldzkiego, tam skręcasz w prawo w ul. Broniewskiego, ale ładujesz sie od razu na lewy pas, gdzie jest wydzielony skręt w lewo, po minięciu torów tramwajowych jedziesz prosto uliczka wyłozoną trylinką przez tory kolejowe do ul. Rydygiera, skręcasz w lewo przy ITALMOT, przejeżdzasz pod wiaduktem nad rondem Babka, dojeżdzasz do ul. Szenwalda, nadal prosto obok komendy policji dojezdzasz do Zajączka i dalej do Mickiewicza. Uwaga: objazd poprowadzony jest nawierzchnia z trylinki, mocno zdewastowaną, z dziurami, na samochody francuskie absolutnie nieprzejezdny, preferowane Volvo lub inna równie mocna maszyna.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break