REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Precz z komun%u0105

22.11.2021 21:26

Na zachodzie Europy taki bubel by nie przeszedł. Gdzie jest nasz(?) Prezydent Trzaskowski? Powinien na uszach stanąć w tej sprawie i popędzić pisowcom kota

# Autobahn

22.11.2021 21:43

Mieszkam 3,5 kilometra w linii prostej od autostrady (w całości są ekrany na moim odcinku). Hałas jest non stop i nic się na to nie poradzi.

# Solo

23.11.2021 07:45

#Autobahn napisał(a) 22.11.2021 21:43
Mieszkam 3,5 kilometra w linii prostej od autostrady (w całości są ekrany na moim odcinku). Hałas jest non stop i nic się na to nie poradzi.
to może pora wyremontować tą klitkę, a nie ciągle narzekać? Ja mieszkam 500 m od wezłą Konotopa i zero halasu.

REKLAMA

# mirko

23.11.2021 09:00

POW nie jest "głośnym problemem mieszkańców Wawra", a oknem na świat, które chociaż w minimalnym stopniu wprowadziło Wawer w XXI wiek. Ja od niespełna roku cieszę się z usprawnionej komunikacji i dojazdu, a nie płaczę z powodu hałasu.
Kwestie hałasu i technologii budowy regulują odpowiednie przepisy, a nie subiektywne odczucia pana radnego albo mieszkańca. Jeśli te przepisy nie są spełnione, to są odpowiednie ścieżki do ich wyegzekwowania.
@Autobahn, w artykule mowa o POW, a nie o jakiejś autostradzie o której piszesz. Ja mieszkam nieco ponad kilometr w linii od tej trasy, hałasu nie odczuwam - ale wiadomo, to się zmienia bardzo lokalnie.

# swojak

23.11.2021 10:44

Pan radny Godlewski mieszka blisko POW, więc się udziela. Ale jak byliśmy kiedyś u niego w urzędzie gminy w sprawie m.in hałasu spowodowanego nielegalna firma na tym terenie, to nas olał. Jemu ten hałas i smród nie przeszkadzał. Czyli punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Fałsz o obłuda.
Ci co kupowali działki w okolicy POW, bo były tanie, moim zdaniem nie mają prawa do protestów. To był ich świadomy wybór, nikt im pistoletu do głowy nie przystawiał.

# Gura

23.11.2021 10:57

Postawić ekrany i po problemie. Gadka o nawierzchni tylko kompromituje autorów. Beton jest trwalszy. Jakby zrobili asfalt to za pare lat byłby remont.

REKLAMA

# wwa

23.11.2021 12:13

Trasa S8 na Bemowie. Zapraszamy, usłyszycie i poczujecie jak będzie u was niebawem. Usłyszycie jak wali hałas w uszy, kiedy ciężarówki jadą powyżej 100 km/h. Powiecie niemożliwe, a jednak postsowieccy ze wschodu potrafią tak podrasować swoje maszyny.

# Cottonfield

23.11.2021 12:30

#Precz z komun%u0105 napisał(a) 22.11.2021 21:26
Na zachodzie Europy taki bubel by nie przeszedł. Gdzie jest nasz(?) Prezydent Trzaskowski? Powinien na uszach stanąć w tej sprawie i popędzić pisowcom kota
Trzaskowski to bezczelny gnój, który jest zainteresowany tylko swoim PRem i nic nie zrobi, jak sami mieszkańcy nie zrobią.

# pZz

23.11.2021 13:38

Mieszkancow Wawra i okolic narzekajacych na trase prosze o nie krzystanie z drogi S8 odcinek Bemowo, bo ja tam mieszkam. A jezdzac halasujecie mi i smrodzicie. Dziekuje.

REKLAMA

# Dexter

29.11.2021 18:25

Komuchy, ta pisobolszewia rządzi od 6 lat.To jest inwestycja rządowa a nie miasta Warszawy i to rząd odpowiada za tę inwestycje
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break