REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Polskie krzywoprzysięskie, judaszowe sądy

# zgvalcony

25.03.2022 17:41

Kolejne pismo z sądu i kolejne zgłoszenie sądu
Ja w sprawie kolejnego pisma z sądu, odnoszącego sie chyba do nakazywania chodzenia na jak to sąd określa terapie, a są to wizyty u lekarza około 10 minutowe. Chce poinformować, ze nie biore żadnych tzw leków - proszki, bo nie mają żadnego wpływu na psychike i myślenie człowieka, jedynie niszcza zdrowie fizyczne i psychiczne(rozumiem to ma być na celu sądu). Branie 'leków' - proszki, przerabiałem około 20 i 10 lat temu. Pomaga mi jedynie gdy sie lecze we własnym zakresie - chodze tam gdzie czuje że coś mi pomaga, w takim razie pytanie w jakim celu sąd nakazuje mi stawianie sie na wizyty od około 10 lat, skoro nie uzyskuje na nich żadnej pomocy, gdyż nawet nie mówie tam o swoich problemach, a i sam sąd też nie odczuwam, aby interesował sie moimi problemami, a to powinno być chyba istotne, gdy prowadzi sie postępowanie wobec kogoś. Zgłaszam też sąd za znęcanie sie, bo prowadził wobec mnie sprawe około 10 lat, gdy mógł przeprowadzić sprawiedliwe rozwiązanie sprawy w jeden dzień.
Poniżej przedstawiam też treść dowodzącą, że nie jestem osobą chorą psychiczną a zruinowaną psychicznie w związku z dyrastyczną niesprawiedliwościa na korzyść kobiet i nie korzyść mężczyzn. Tym samym, że jako osoba w pełni zdrowa, doznałem wielokrotnego i dlugookresowego urazu, kolejnym urazem była sprawa w sądzie, która zaczeła sie około 10 lat temu, co przyczyniło sie też to prawie całkowitego braku funkcjonowania w życiu.
Treść:
Warunki pracy kobiet a mężczyzn.
Staystyczna kobieta pracuje przy biurku w jakimś oddziale, statyst. mężczyzna pracuje jeżdżąc dostawczakiem z gratami na budowe, inne niebezpieczne prace.
Warunki w życiu seksualnym kobiet a mężczyzn.
Statystyczna kobieta ma adoratorów skłonnych zapłacić za seks, statystyczny mężczyzna musi zdobyć lub zapłacić za seks, oraz jest mu nadana metka myślącego o seksie i wykorzystywacza.
Warunki w prawie kobiet a meżczyzn.
Za to samo przestępstwo kobieta może odniesć pochwałe w przeciwieństwie do meżczyzny, który zostanie uznany za zwyrodnialca, dotyczy to gwałtu lub tzw pedofilii, czy tez pobicia.
Warunki kobiet a mezczyzn w kulturze i rozrywce.
Statystyczny męzczyzna ma płacić za kobiete, zapraszać w ciekawe miejsca, inicjować spotkania, stawiać kobiete na piedestale, klękać przed nią, kupować kwiatki, prezenty, byc białorycerzem, wołem zaprzęgowym, bankomatem i workiem treningowym. Statystyczna kobieta ma przywilej czerpania satysfakcji z bycia obiektem seksualnym, poczucie, ze sie jej wszystko należy bo jest kobietą.

# zgvalcony

25.03.2022 17:44

Brak Dnia Mężczyzn.
Międzynarodowy Dzień Mężczyzn - dzień obchodzony jest 19 listopada w ponad 80 państwach (stan na 2021 rok)[1]. Tradycja obchodzenia tego dnia została zapoczątkowana w 1999 w Trynidadzie i Tobago.
Dzień ten jest poświęcony promowaniu wartości, jaką mężczyźni wnoszą do świata, i podkreślaniu pozytywnych wzorców do naśladowania[3]. Międzynarodowy Dzień Mężczyzn służy także zwracaniu uwagi na problemy takie, jak występujące u mężczyzn zaburzenia psychiczne i rosnąca liczba samobójstw[4]. W tym kontekście bywa również wzmiankowana walka z tak zwaną "toksyczną męskością" poprzez promowanie zdrowych wzorców zachowań mężczyzn[5]. Ma także służyć między innymi poprawie relacji między płciami oraz promowaniu równości płci zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.
Statystyczny polski mężczyzna żyje 5 lat krócej niż polka. Paradoksalnie jednak to mężczyźni muszą o 5 lat dłużej pracować na swoją emeryturę.
Mężczyzna w walce w sądzie o swoje dziecko, przegra ją i dostanie alimenty do płacenia.
Mężczyźnie, który dozna przemocy w rodzinie ze strony kobiety, zakładana jest niebieska linia.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA