REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Dariusz Jerzak

09.06.2007 10:08

Nie zgadzam się z prostego powodu. Problemy związane z komunikacją dzielnicy Białołęka będą większe, a miasto i tak musi w system komunikacyjny zainwestować. Od obietnicy, że zrobi to teraz zamiast za kilka lat nowa ulica nie powstanie. Obietnic mieliśmy już wystarczająco dużo, działań niewiele.
Podstawowa obietnica Pani Prezydent mówiąca o przekazaniu władzy dzielnicom do dnia dzisiejszego czeka na realizację.
Jedynym efektem zgody na bazar przy ul.Marywilskiej będzie rozrost korków na Modlińskiej,Marywilskiej i Płochocińskiej do koszmarnych rozmiarów ( jeśli tego co jest w tej chwili nie można tak nazwać). Trzeba też pamiętać, że bazar działa w sobotę i niedzielę. Dojdzie więc zwiększony ruch w rejonie wylotu w stronę Zegrza w weekendy, a więc w czasie wzmozonych wyjazdów i powrotów.

# Monika B.

09.06.2007 18:57

Wszystko pięknie i logicznie. Ja tylko chciałabym być pewna, że Pan Burmistrz mówiąc o Białołęce pamięta, że to nie tylko Tarchomin! Mieszkam w Zielonej Białołęce, która zdaje się być zapomniana przez wszystkich. Nie ma kanalizacji, dróg, przedszkoli, szkół, sklepów. Nie ma niczego. A misto wydaje kolejne pozwolenia na osiedla - giganty nie zostawiając na infrastukturę miejsca. Ciekawa jestem, którędy poprowadzi się drogi, żeby do tych osiedli dojechać? Kiedy zacznie się budować przedszkola i szkoły do których pójdą za dwa - trzy lata dzieci mieszkańców tych osiedli? Chciałabym wierzyć, że Pan Burmistrz ma jakąś wizję zmiany tego stanu rzewczy. Na razie ja płącę podatki dla Białołeki. A z przedszkola korzystam na Bródnie, ze szkoły średniej na Żoliborzu, do sklepu jeżdżę na Targówek lub do Marek, na basen i na pocztę jeżdżę na Bródno... Kanalizacji ani wodociągu nie mam, gaz mam - bo sama go sobie wychodziłam, do domu docieram piaszczystą, dziurawą i nieoświetloną drogą... No i jak to wierzyć w tą wizję świetlanej przyszłości Białołęki?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024