REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Ejk

25.08.2015 06:50

Są super!

# Rys50

25.08.2015 09:26

Podpórki są przy przejazdach rowerowych a większość "rowerzystów" przemieszcza się po chodnikach i przejściach dla pieszych mając w.... przepisy ruchu drogowego

# qul

25.08.2015 19:18

#Rys50 napisał(a) 25.08.2015 09:26
Podpórki są przy przejazdach rowerowych a większość "rowerzystów" przemieszcza się po chodnikach i przejściach dla pieszych mając w.... przepisy ruchu drogowego
To co napisałeś to w większości zmyślona bzdura.

REKLAMA

# dpg

30.08.2015 13:14

Koszt 500 zł to akurat niewiele jak na infrastrukturę drogową - wystarczy porównać choćby z ceną sygnalizatorów świetlnych, stawianych czasem w bezsensownych miejscach. Sam projekt "zmiany organizacji ruchu" jest wielokrotnie droższy niż te 500 zł.
A z podpórek korzystam, jak są. Jedyne, co bym zmienił, to przechylił podpórkę pod rękę, aby szła nieco w górę. Pozioma jest bardziej przystosowana do siedzenia w pozycji wyprostowanej, a wtedy lewą ręką nie sięgam kierownicy.

 Ali88

31.08.2015 18:52

Moim zdaniem to naprawdę dobry pomysł, mogłyby pojawiać się tylko w większej ilości miejsc

# Adam81w

08.09.2015 17:18

podpórki są swietne.

REKLAMA

# niepotrzebne

15.09.2015 03:32

Niepotrzebne i nieracjonalne zaśmiecanie przestrzeni. Ten widok, gdy na zmianę światła czeka kilkunastu rowerzystów, a podpiera się nóżką "aż" jedna lebiega - "bezcenny"... Takie właśnie chwile uświadamiają mi, że ta brzydka, metalowa kupa złomu zagracająca chodnik zastosowanie ma po prostu znikome i jest obrazą dla rozumu. Po co toto, żeby spowolnić start rowerzystów i żeby kierowca zdążył wymusić pierwszeństwo na zielonej strzałce? ;D Bo nikt mnie nie przekona, że dzięki temu rusza się sprawniej, ja tego kompletnie nie widzę, a okazji do obserwacji mam sporo.

 Mirkaa

22.10.2016 00:04

Według mnie podpórki na rower to ciekawe rozwiązanie jednak w mieście i w parkach powinny być też stojaki na rowery. Takie stojaki są praktyczne bo mozna przymocować rower i iśc np do sklepu. Uważam, że miasto powinno zadbać o tego typu rzeczy. Ja widziałam https://calus-p.pl/ takie stojaki na rowery i nie są drogie więc uważam,że miasto stać na to by je postawić.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy