REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Erneścio

24.07.2023 16:16

A święci obywatele krajów IV Świata gdy już z robotki o 23 wracają to imprezki do rańca zaczynają. Terroryzują mieszkańców, zastraszają, innych Arabów zapraszają, wtedy pokazują kto tu rządzić przyjechał. Świętość i bida nastaje dopiero, gdy policyjni się zjawią zakomunikować zgłaszjącym, że cisza nocna w tym padole od dawien dawna nie obowiązuje. Biedne z podwiniętymi ogonkami bangladesze i inni kakaowi cwaniacy ze łzami w oczętach ślicznie teatrzyk zagrają i wychodzi na to, że winny staje się ten niewinny, bo rasista. Rano na parapetach mamy fekalia, po każdej nocy obsikane drzwi i tak dalej a rąbnięcia w ściany i sufity młotami średnio co 30 minut każdej nocy w podzięce za zgłoszenie. Gdy świadkowie są to ekipy przyjezdnych biedne, skromne, przepraszają a gdy mundurowi się oddalają dzicze od ręki po kosy sięgają. Rozumiem, że Policja szuka osiłków w celu wręczenia medalu za odwagę w ratowaniu resztek naszej narodowości, tak? Jeśli jest inaczej to proszę to nie zdziwię się ale... zawsze ta nadzieja jakoś trzyma.
Efekty dobroduszności dla nieasimilacyjnej dziczy widać już gołym okiem we Francji, Austrii i w Niemczech. Są już dzielnice w dużych miastach, do których nawet policja boi się solo wjechać.
A zaczynało się identycznie jak w Warszwie, mieszkam we Wiedniu 21 lat, wiem co mówię. Po godz. 20 z domu żony samej, córek a nawet i psa nie wypuszczę bo... psa też przelecą. Nie wrzucam wszystkich przybyszów zza Uralu do jednego wora, są jeszcze ludzie ale ... tych prawdziwych, normalnych, życiowych z którymi da się żyć i między którymi żyć jest mniej jak 2% tego, co przyjechało. Zrozumiecie te słowa za lat już 10. Zleci w chwilę, bo Ukraińce nie chcą już tu pracować za 18 talarów na godzinke płacąc za najem M2 3500 talarów więc trzeba było poszukać zamiennika.
I jak to się kończy?
Kończy się tak jak w tym wątku, ludzie zaczynają brać sprawy w swoje łapy i mają do tego prawo!

# Nick1

25.07.2023 00:24

Jak policja z imigrantami sobie nie radzi, to ludzie biorą sprawy we własne ręce.

# Liwa

25.07.2023 07:31

Widocznie zasłużył na inny rodzaj tłumaczenia, bo może po polsku nie rozumiał. Ja też mam dość panoszenia się obcych na mojej ulicy, w moim mieście i w mojej ojczyznie

REKLAMA

# Magan

25.07.2023 10:24

Szanowna redakcjo !
Wygląda na too, że nie ma komentarzy od zwykłych mieszkańców. Są tylko trzy od osobników posługujących się zamiast imion ksywkami. Treść zaś sugeruje zwykłych jak to się kiedyś mówiło "nygusów", ale czy to nie są przypadkiem zwykłe non stop podpite rozrabiaki którym żywot upływa na rozróbach i "kibicowaniu". Napadają na słabszych bo reszty się boją. Gatunek damskich bokserów i ment społecznych. To chodzący pseudo patrioci i zakały osiedlowe. Ciekawe czy uczciwie pracują, czy tylko szwindlują. Aż się prosi by zadbała o nich policja i żeby dostali solidne wyroki. Takie dla opamiętania się. Na przykład pół roku prac społecznych na terenie osiedla aby byli
widoczni dla sąsiadów i koleżków.

# Erneścio

25.07.2023 11:57

Szanowny Maganie, nic o czym napisałeś w swoim tanim, nierzeczowym, bezsensownym wywodzie nie posiada choćby ksztyny prawdy w prawdzie. Typowe, stoliczne podejście do osób z odmiennym zdaniem. Nie powinienem reagować, albowiem to zbyt płytkie wdawać się w konwersacje z osobami, które konwersację zaczynają od próby uciszenia "obecego, czyjegoś zdania", do którego 100% obywateli tego kraju na mocy obowiązującej konstytucji prawo ma!
Nie nauczony zostałem kłamać, zatem posługuję się czymś, co obywatelom w stolicy jest już obce - mianowicie - własnym zdaniem. Moje zdanie na temat obcycyh przybyszów nie wynika z obecności na stadionach, wszak nie nawidzę tego ustawionego sportu, nie wynika także z jakiejkolwiek pratologii. Wynika z wychowania, które zaimpletowało we mnie stare pokolenie. Dom, rodzina, dzieci, żona, życie, spokój. Gdy, do tego dorzucimy godność, honor, sumienie, serce i rozum, powstaje właśnie takie zdanie - a nie inne. Nie jestem z pierwszej łapanki (ani też drugiej), aby układać siebie pod czyjeś JA, trybisz? Zbyt długo pomieszkałem między tym CZYMŚ, co zwiecie ludźmi i stwierdziłem, że są kompletnie nieprzystosowani do życia między innymi kulturami. Wymuszają swoje prawa i swoją mentalność w innych krajach, za nic mając kulturę, historię i całą resztę miejsc, do których przybyli. Zdania po wielu latach na obczyźnie nigdy już nie zmienię.
Niestety, moi przedmówcy mają rację, albowiem 95% przybyszów o innej karnacji skóry nie rozumie nawet we własnym języku i to bez względu na to, ile lat w UE mieszkają. Ich prawdziwe nastawienie do tubylców, do naszej kultury, sposobu życia i przede wszystkim historii widać dopiero wtedy, gdy z interwencji policja już odjechała.

# Erneścio

25.07.2023 11:57

Z automatu kończą się łzy i podwinięte ogonki, z automatu zaczyna się bieganie w dziesięciu po klatkach z kosami w łapach. Widocznie, nigdy w życiu poza warszawką nie byłeś, więc punktów odniesienia nie masz. Ja nie nawołuję do nienawiści, noc z tych rzeczy albowiem 95% bangladeszów nie da się już nawet nienawidzić (za wyjątkiem obywateli warszawki, którzy tych przybyszów dmuchają za 15-17zł/h w swoich pseudo zakładach pracy). Amen!

REKLAMA

# Erneścio

25.07.2023 12:05

Za kilka lat po godz. 20 każdego dnia z domu dzieci i żony bez obstawy nie wypuścisz jak 90% Francji, Austrii i UK, wtedy zrozumiesz jak "bałwanio" dziś myślisz. Ty, na serio jesteś aż tak ciemny że nie wiesz, że telewizja i media 95% przypadków nie pokazują? Nie widzisz, co dzieje się nocami za oknami? Gdzie Ty mieszkasz? Zakopany w lesie?
U mnie w bloku już czterech Arabów, każdy z nich tylko pierwszy rok w pracy, oby papiery zdobyć a potem parki po nocach, każdej nocy wracają do chaty o 2-3, mam udawać że nie widzę czy może każdą damską torebkę wyrzuconą do osiedlowego zsypu nad ranem zgłaszać? Razem czy osobno?

# Erneścio

25.07.2023 12:13

No i policja jeszcze sobie jakoś radzi, na razie i za plecami mediów sama pewnie jest wdzięczna tym ... osiłkom, których nakazujesz posadzić. Za kilka lat, nasi młodzi, chudzi ... ciency policjanci będę już bać się wjechać choćby na Wolę po godz. 22 jednym, nieopancerzonym radiowozem w niespełna kilku cienko uzbrojonych, rozumiesz? Ty widziałeś Berlin ZOO po 22? A byłeś na Victorii wieczorem w Londynie? Nie??? W Paryżu, Mediolanie, Rzymie, Madrycie, Berlinie są już priwato dzielnice, bez wpłaty zakaz wjazdu, czemu o tym TV nie mówi?
Bo, wtedy i Ty byś oczka otworzył?
W Sztocku gdy chcesz chatę nająć musisz pytać się Arabów, czy możesz, gdy pozwolą to część hajsu z najmu dla nich.
Broń dalej te urwy zatem...
To samo w Rzymie od lat 11, mieszkałem na Tiburtinie 2 lata, wszystko wiem! Nie wynajiesz lokalu pod interes bez udziału Tunezji .... głąbie ślepy!

# Erneścio

25.07.2023 12:19

Cosanostra, Pruszków, Wołomin kiedyś, Arka i inne udawacze mafii przy tym, co wpuścili to ... Anioły.
Maltę Libia to już sprywatyzowała po całości a duże południowe miasta Italii i Hiszpanii to Tunis wydzedziczył równiuteńko.
Ukrainizacja polszy to przy tym pikuś, przynajmniej słowianin słowianina dupcy. Bierz, broń, udawaj matkę teresę. Sądzisz że Polsza i jej chora, sprzedajna mentalność się oprą?
Jest tylko kwestią czasu, aby i Tobie na widok obrączki na palcu pluto w oczy!
Wsoomnisz te słowa, ja za obrączkę na lewej dłoni już kilka razy o mało tej dłoni nie straciłem - w biały dzień - w zwykłym sklepie a za lampki na święta na oknie w Rzymie wy...bali mi wszystkie szyby kamieniami.

REKLAMA

# Erneścio

25.07.2023 12:28

O babciach i dziadkach wracających w neidzielkę z kościołów, o zastraszanych świadkach Jehowy wracających z zebrań... już nie wspomnę, o tym boi się głośno gadać nawet Policja, która od lat 5,6 w UE jest całkowicie bezbronna a ta mafia rośnie, rośnie. Każdego dnia po 25000 sztuk ze statków zdejmują. Te 25000 sztuk za lat 10 będzie miało to poo 10 żon i z każdą po 10 dzieciaka, to jedyny sposób aby na legalu na całe życie w UE zostać a oni mają prawo do importu żon i rodzin, niestety. Więc, w Twoim dzisiejszym i dziś spokojnym przedszkolu gdzieś na cichym jeszcze Wawrze Twoje dzieciaczki mogą dziś jeszcze resztki ludzkości .... łykać. Koleżanka wróciła z pracy ostatnio z płaczem, pracuje w wytwórni zeszytów. 65% zakładu to już Arabia a koleżanka właśnie się zwalnia. Czemu? Bo, obiecano jej połamane nóżki jeśli nie zwolni miejsca pracy. Kumpel, jej mąż pojechał robić dym to przylazło 20 sztuk kolesi asfaltowych ... a Policja jechała 45 minut i nie dojechała. Fajne?? Mowa o Rzymie.

# Erneścio

25.07.2023 12:30

A teraz zdenerwuję Ciebie po całości i powiem wprost, gdzie i u kogo zostało i będzie trwać nasze stare, poczciwe, slowiańskie życie, zatem ... kierunek Baćka lub wujo Putin. Dlaczego? Dlatego, że tam z miejsca na granicy bez zbędnego pdolnia odpalają kałachy i ładują w to, co siła chce tu przyjść. Przyjść na Twoje, po Twoje i sobie żyć ... za Twoje.
A teraz na kolana w kierunku słońca i przepraszaj!

# Erneścio

25.07.2023 12:36

Polska montuje fundacje zwalczające ksenofobię, rasizm, broniące niby ludzi, dlaczego nie tworzy się fundacji broniących ludzi ... przed tamtymi ludźmi? Dlaczego, nie sprawdza się z czego to żyje, jak żyje, co robi, dokąd chodzi całe noce, skąd przynosi fanty i tak dalej? Bo się boją... sprawdzać?
To, skąd ta Twoja odwaga zatem :))) ?
Ja nie szerzę jakiegoś pseudo rasizmu, mówię tylko wprost na temat tego, co widzę a że widzę to co widzę - mówię zatem to co mówię. Zdania nie zmienię, nawet siłą, za 3 tygodnie wyjazd mam, nie będę już patrzył na to, jak Polska się fajnie kończy.
A może to i nawet lepiej?
I tak do niczego się nie nadaje, arogancka, bezduszna mentalność + technologia z czasów Kredy...

REKLAMA

# Orto Graf

25.07.2023 21:44

Erneściu, jak każdy nawiedzony po części masz rację. Ale popracuj jeszcze nad ortografią, interpunkcją i przede wszystkim składnią. O wiele łatwiej będzie się czytało twoje przemyślenia.

# magan

27.07.2023 10:36

Erneściu !
Oj durny ty durny. Oszołom i prawicowy fanatyk. Chroń Panie od takich drani.
A znajomość poprawnej polszczyzny jest u ciebie niżej dna i co raz to wystają chamskie neologizmy.

 Erneścio

27.07.2023 15:59, wpis modyfikowany 5 razy,ostatnio 27.07.2023 16:05

Tak, wiem, gdy asuf jusz sie nie ma czeba czyjeś komuś z renkawa rwać, typowo wieś-awski styl rzycia i bycia. Jeszcze, proszę cuś na temat mojej gróbej rzony i jakości mych trunkuf, kture z pewnościom pod mostem popijam kradnąc z MacDonaldsa Wifi. Gdyby, Polska cała robiła błęndów tyle co ja, byłaby w czołufce najszlahetniejszych polinistuf.
Mam do błędów prawo, ponad 30 lat posługuję się innym językiem i bardzo nie przepraszam za styl, ortografię, nie ma to dzisiaj najmniejszego znaczenia już. Wasza reakcja natomiast, jest doskonałą formą zasłony dymnej, gdy nie ma się już jakichkolwiek choćby z deka poważnych kontr/argumentów w stosunku do "prawdy w prawdzie", która najmocniej boli i wali po ślipiach tylko tych, których dotyczy. Czyżbym, zbyt mocno po imieniu ekipie warszawskiej pojechał? Ludzie, na Boga, ja na pierwszym biegu żem wjechał, szczęściarze kochani, dobrze ... że nie była to choćby trójka, wtedy to dopiero zapluli byście się po kolana. No i jaki fanatyk? Fanatyk przeminionej ludzkości?
No widzisz robackuuu...
Zero punktów odniesienia, prawda? Dlatego, nie zrozumiałeś przesłania...
albo...
doskonale zdajesz sobie sprawę z owej prawdy w prawdzie, dlatego tak to Tobą telepnęło.
Prawda?
:-)

REKLAMA

# magan

28.07.2023 11:33

Erneściu !
Nic mną nie telepnęło. Żal mi tylko tych co czytają twoje knajackie wypociny i myślą, że to co piszesz to jest OK.
Niestety propagujesz paskudne i koszmarne poglądy które w historii doprowadziły już do kilku tragedii.
Ogarnij się "człowieku" i skończ te durne wypociny. Poczytaj trochę o historii Europy i świata bo jak widzę twoja
wiedza pochodzi raczej z ulotek reklamowych i pisemek dla nieuków i prymitywów nadających się po zmarszczeniu
wyłacznie jako materiał zastępczy do toalety.

# asdsfd

28.07.2023 13:15

#Erneścio napisał(a) 25.07.2023 12:19
Cosanostra, Pruszków, Wołomin kiedyś, Arka i inne udawacze mafii przy tym, co wpuścili to ... Anioły.
Maltę Libia to już sprywatyzowała po całości a duże południowe miasta Italii i Hiszpanii to Tunis wydzedziczył równiuteńko.
Ukrainizacja polszy to przy tym pikuś, przynajmniej słowianin słowianina dupcy. Bierz, broń, udawaj matkę teresę. Sądzisz że Polsza i jej chora, sprzedajna mentalność się oprą?
Jest tylko kwestią czasu, aby i Tobie na widok obrączki na palcu pluto w oczy!
Wsoomnisz te słowa, ja za obrączkę na lewej dłoni już kilka razy o mało tej dłoni nie straciłem - w biały dzień - w zwykłym sklepie a za lampki na święta na oknie w Rzymie wy...bali mi wszystkie szyby kamieniami.

Tak tak tak, lekarz kazał przytakiwać

# Marian

28.07.2023 14:14

No i dobrze że ich pobili. Pan Kaczyński mówił że oni są nosicielami zarazków i chorób. Jak najszybciej w takim razie trzeba ich wydalić z Polski.

REKLAMA

# Asa

01.08.2023 17:03

A jak Ukraińcy czy inni ruskojezyczni pija, robia rozróby to policja wręcza pouczenia. Dostał w łeb i niech wraca do siebie.

# Grachka

27.08.2023 10:37

Posiłki pewnie wyzywają się na kortach na innych dzielnicach, a wy ich szukacie po tej
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break