REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# 1234

28.06.2023 15:52

HWDZłodziejom!

# Wąsick

28.06.2023 18:36

Broda jak u chasyda.

# złodziejski naród

30.06.2023 13:14

Założę się że sąsiedzi bandyty są dumni że odpowiada im "dzień dobry" i że mają takiego fajnego ziomka.

REKLAMA

# Korbowody

30.06.2023 19:55

A to nie jest ten sam gościu, który onegdaj podczas gejparady na Nowym Świecie demonstracyjnie drapał się po yaycach? Może jego brat?

# sssss

04.07.2023 03:51

typowy gruzin

# wniebowzięty

15.07.2023 05:55

Z twarzy to idealny wyborca pisuaru

REKLAMA

# Erneścio

25.07.2023 12:52

To, dzisiaj świsnąć Meśka wartego kila setek jest łatwiej aniżeli Caro Atu Plus 20 lat temu??
Buhahahahhaahahahaha!
I widzicie, za co te chore miastko niemcom płaci?
Audice...
BMW...
Meśki...
Wsio najnowsze a rypnąć można to w chwilę z parkingu w biały dzień - hahahahah!
To neimiec nie wymyślił konkretnych zabezpieczeń w XXI wieku czy jak?
W dobie dzisiejszej elektroniki ciężko było zamontować przy silniku masę dodatkowej elektroniki, uniemożliwiającej odpalenie wozu bez choćby odcisku palucha na panelu?
Serio, w XXI wieku w dobie 4G/5G i GPS nie ma szans zabezpieczyć fury za 100-150 tysiaków OJRO tak, aby była nietykalna?
Fakt, przyznam wprost, sam mam E - klasę 4 letnią, najpierw była służbowa, potem za friko odkupiłem.
Jestem elektronikiem amatorem, czasy TE z lat 90, zrobiłem sobie sam kilka zabezpieczeń opartych na Ardino.
Za granicą próbowali mi yeppnąć auto już kilka razy, nigdy im się nie udało a ja zgarniam ze dwa razy w roku z ubezpieczenia za zamki, połamaną deskę i inne fanty. Można?

# Erneścio

25.07.2023 12:52

Mam 5 alarmów, każdy po 50zł zintegrowane w jeden. Mam zmieniony kod pilota, u mnie nie ma nic z przedziału 300-600MHz, przedziału który złodzieje skanują na parkingach i powiem co to jest bo na rynku skanera na 27MHz nie ma. A co to jest? Kod do pilota wysyłany w CTTS na 27MHz przez bardzo starego Alana 38 z lat 90 z przystawką do selektywnego. Ktoś, kto się bawił wie o co chodzi. Bajer budowałem może z miesiąc i tym sposobem mojego autka zdalnie nie otworzy nikt bo ... MHZ i kody się zmieniają a nasłuchiwanie analogowego CB na jakim lecą kody i to w FM po przebajerowaniu syntezy tak, aby nadawała w "bokach" i "dziurach" graniczy z cudem. Fakt, pilota mam wielkości starego telefonu komórkowego ale coś za coś.
Wiecie, ile kosztują czujniki ruchu u elektronika?
Obecnie są po około 4zł sztuka.
Czemu Mercedes za taki hajs tego nie ma?
U mnie, gdy ktoś łazi w promieniu metra od auta pilot wydaje dźwięki bo w aucie ... jest transmitter FM a sam pilocik ma odbiornik FM. Wiecie ile kosztuje taka zabawka u elektronika? Jakieś 11zł.

# Grazyna

27.08.2023 10:37

Nie znam, nie wiem kto to

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA