REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# 1234

28.06.2023 15:52

HWDZłodziejom!

# Wąsick

28.06.2023 18:36

Broda jak u chasyda.

# złodziejski naród

30.06.2023 13:14

Założę się że sąsiedzi bandyty są dumni że odpowiada im "dzień dobry" i że mają takiego fajnego ziomka.

REKLAMA

# Korbowody

30.06.2023 19:55

A to nie jest ten sam gościu, który onegdaj podczas gejparady na Nowym Świecie demonstracyjnie drapał się po yaycach? Może jego brat?

# sssss

04.07.2023 03:51

typowy gruzin

# wniebowzięty

15.07.2023 05:55

Z twarzy to idealny wyborca pisuaru

REKLAMA

# Erneścio

25.07.2023 12:52

To, dzisiaj świsnąć Meśka wartego kila setek jest łatwiej aniżeli Caro Atu Plus 20 lat temu??
Buhahahahhaahahahaha!
I widzicie, za co te chore miastko niemcom płaci?
Audice...
BMW...
Meśki...
Wsio najnowsze a rypnąć można to w chwilę z parkingu w biały dzień - hahahahah!
To neimiec nie wymyślił konkretnych zabezpieczeń w XXI wieku czy jak?
W dobie dzisiejszej elektroniki ciężko było zamontować przy silniku masę dodatkowej elektroniki, uniemożliwiającej odpalenie wozu bez choćby odcisku palucha na panelu?
Serio, w XXI wieku w dobie 4G/5G i GPS nie ma szans zabezpieczyć fury za 100-150 tysiaków OJRO tak, aby była nietykalna?
Fakt, przyznam wprost, sam mam E - klasę 4 letnią, najpierw była służbowa, potem za friko odkupiłem.
Jestem elektronikiem amatorem, czasy TE z lat 90, zrobiłem sobie sam kilka zabezpieczeń opartych na Ardino.
Za granicą próbowali mi yeppnąć auto już kilka razy, nigdy im się nie udało a ja zgarniam ze dwa razy w roku z ubezpieczenia za zamki, połamaną deskę i inne fanty. Można?

# Erneścio

25.07.2023 12:52

Mam 5 alarmów, każdy po 50zł zintegrowane w jeden. Mam zmieniony kod pilota, u mnie nie ma nic z przedziału 300-600MHz, przedziału który złodzieje skanują na parkingach i powiem co to jest bo na rynku skanera na 27MHz nie ma. A co to jest? Kod do pilota wysyłany w CTTS na 27MHz przez bardzo starego Alana 38 z lat 90 z przystawką do selektywnego. Ktoś, kto się bawił wie o co chodzi. Bajer budowałem może z miesiąc i tym sposobem mojego autka zdalnie nie otworzy nikt bo ... MHZ i kody się zmieniają a nasłuchiwanie analogowego CB na jakim lecą kody i to w FM po przebajerowaniu syntezy tak, aby nadawała w "bokach" i "dziurach" graniczy z cudem. Fakt, pilota mam wielkości starego telefonu komórkowego ale coś za coś.
Wiecie, ile kosztują czujniki ruchu u elektronika?
Obecnie są po około 4zł sztuka.
Czemu Mercedes za taki hajs tego nie ma?
U mnie, gdy ktoś łazi w promieniu metra od auta pilot wydaje dźwięki bo w aucie ... jest transmitter FM a sam pilocik ma odbiornik FM. Wiecie ile kosztuje taka zabawka u elektronika? Jakieś 11zł.

# Grazyna

27.08.2023 10:37

Nie znam, nie wiem kto to

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024