REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

PO ZDZIERA PLAKATY KONKURENCJI

# Włodkowski

30.10.2006 12:23

To się nazywa demokracja wykształciuchów. Byłem świadkiem. Miałem lepsze zdanie o PO.
No i ten p. Kaznowski na murze cmentarnym.
A zatem wojna?
***
P. Jacku, gdzie przez ostatnie lata był pomysł lokalnych filharmonii? Przeciez koncerty muzyki poważnej finansował Pan ze środków sponsorów i własnych - tak Pan mówił na Radzie Prog. BOK. Gdzie zatem podział się entuzjazm sprzed 4 lat?

# Nika

30.10.2006 13:34

I dobrze! Wolę młodą PO niż których promujesz czy tą (nie) Gospodarność! Więc chłopcze nie rycz tylko przyzwyczajaj się !

# Włodkowski

30.10.2006 16:11

Dziewczę Drogie: nie ryczę. Fakty mówią same za siebie. Mogę jedynie współczuć, że P. Kaznowski i spółka muszą odwoływać się do tak nieeleganckich metod. Skądinąd p. Gronkiewicz podczas spotkania zrobiła na mnie lepsze wrażenie i sytuacja plakatowa raczej nie przystaje do stylu reprezentowanego przez Panią Profesor.
A promuję aktywność, efektywność i zaangażowanie. (przede wszystkim swoje i wszelkiej maści politycznej - o ile jest autentyczne). Nie Pendereckiego - i tak już odpowiednio wylansowanego.

REKLAMA

# wyborca

30.10.2006 16:45

USTAWA Z DNIA 16 LIPCA 1998 R. - ORDYNACJA WYBORCZA DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW
Art. 70 ust.2
Materiały wyborcze zawierające oznaczenie komitetu wyborczego, od którego pochodzą, podlegają ochronie prawnej.

# Włodkowski

30.10.2006 18:50

Wiem. I co z tego?
Szkoda mi czasu...
Tylko bolesne jest to, że p. Kaznowski zapomniał chyba w szale sprzątania (zawodowe odchylenie), że nie obowiązuje zasada: SPAL wszystko co stoi na drodze... Ta droga prowadzi tylko do... no właśnie. Przerabiano to już ... Efekt mizerny.

# wyborca

30.10.2006 23:43

to lepiej sie na forum wyżalić :/

REKLAMA

# Włodkowski

31.10.2006 22:02

Nie. Pokazać z kim ma się do czynienia. Nie żalę się. Jedynie to "Żal mi ludu, żal mi tych ludzi. Bo juz trzy dni trwają głodni... Kto będzie mógł nakarmić tak wielu... Na tym pustkowiu"

# wyborca

01.11.2006 00:02

nikomu nic nie musisz pokazywać, ludzie dobrze znają działania PO, PiS, itp., tam przykłady płyną z góry - wzajemne obrzucanie sie błotem, pomówienia, oczernianie! Zamiast wykazać sie dobrym programem, jego realizacją i działaniem na rzecz ludzi, potrafią tylko przerzucac się odpowiedzialnościa i oczerniać innych!
W parlamencie im nie wychodzi, to teraz pchają sie do samorzadów :/
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA