REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Gdybym tylko wiedział

# piotrek

31.10.2006 22:23

Gdybym tylko wiedział, jak w kraju i Białej potoczy się sytuacja polit-społ., w życiu bym tutaj nie został.
Mając 18 lat Adaś spirdalał do Kanady, przez Szwecje na kolegi paszport, a ja głupi wierzyłem w przemiany, roznosząc i rozklejając ulotki...to Adam miał rację, tam został doceniony, a MY Polacy, z rządu na rząd dojeżdżani jesteśmy jak te osły, potrzebni im jesteśmy tylko przy wyborach i do płacenia podatków, to jest qrwa straszne....nienawidze polskiego rządu, urzędników i służb(milicji, prokuratury, itp.), to oni doprowadzają normalnych ludzi do anormalnych odczuć, to oni są sprawcami ludzkich nieszczęść i wielu tragedii. Potrzeba powstania, aby hieny zastanowiły się nad sensem życia normalnych ludków, tylko,że oni zawsze się ochronią a w dupe dostanie jak zwykle ludność cywilna.

# Włodkowski

31.10.2006 23:58

Frustracja jest złym doradcą. Zwłaszcza w wyborach. Wszelakich. Życiowych także

# piotrek

01.11.2006 05:35

Zawsze kiedy to ktoś niezadowolony jest z polityki, bo tym jednym słowem można nazwać to o czym napisałem powyżej, bo to politykierzy polscy i pejsowi doprowadzili do tego stanu, ludki typu Bartek nazywa to frustracją.
Ciekawostką jest natomiast, że żaden urzędnik , polityk czy radny nidgy nie powiedział gorzkiej prawdy o stanie państwa czy Dzielnicy, itd. Zawsze jest dobrze, albo maja program ,plan,itd.
No bo jak tak może być, ten , który rządzi, ma przynosić same sukcesy, ale w rozmowie prywatnej te same ludki gadają jak masy. Oj Bartek, Bartek, już Ci mówię, żeś ICH na stałe, duchem i ciałem.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break