REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# watcher

10.04.2014 16:18

"Kontrola w podległych mu urzędach" no ciekawe co wykaże ta kontrola, jak się ją przeprowadza we własnej sprawie. Kto zgadnie co wykaze? ;)

# Gustaw Borowski

10.04.2014 19:25

Prawdziwe przedszkole Panie Dyrektorze i Burmistrzu. Odkąd to w demokratycznym społeczeństwie przedstawienie żądania o powstrzymanie się przed rozstrzygnięciami personalnym, bo rozstrzeliwany, ma coś do powiedzenia - nazywa się szantażem. W mafii to oczywiście jest przekroczeniem zasad w niej obowiązującej, ale w strukturze demokratycznej każdy sposób obrony powinny być poważnie rozważane przez atakujących. Pan Bujski ani mi swat ani brat. Politycznie PO nie jest z mojej bajki, ale sposób bycia zarządu dzielnicy budzi przerażenie. A jakież to kontr argumenty przytoczył Pan przeciw oskarżeniom Pana Bujskiego. To co Pan pisze też można je nazwać gołosłowiem. Czy nadzorcą działań kontrolnych będzie Pana żona z miejskiej kontroli i czy jej rola będzie równie znaczna jak przy kontroli decyzji mieszkaniowych Pana burmistrza Dąbrowskiego

# i co dalej

14.04.2014 19:37

Lepiej późno niż wcale, mimo wszystko uznanie dla p. Bujskiego, że miał odwagę ujawnić ten nieprawidłowości wierzchołek góry lodowej bemowskiego ratusza. Tylko pytanie, co z tego wyniknie, myślę, że nic - jak czytamy ,,sprawdzają się sami'' - to jakaś paranoja !!! A gdzie prokuratura, NIK i inne organy do sprawdzania ?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe