REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Forum Bielany

REKLAMA

# elahela

15.02.2022 20:52

Drzewa, ławki Ok, ale gdzie i po co stół do Ping-ponga, szachów. To miejsce starych zabytkowych Bielan, a nie płac zabaw. Jestem przeciwna. Pomysłodawca niech skieruje taki projekt do wspólnoty mieszkaniowej i jestem przekonana, że tam nie zostanie zrealizowany.

# Wredny Kocur

18.02.2022 13:23

Jeszcze wybieg dla psów, pseudo-siłownie i obowiązkową tężnie solankową. Można tak po bandzie jeszcze diabelski młyn i kolejkę górska zbudować.

# rysiek

18.02.2022 14:20

Znowu zmarnują górę pieniędzy. Jest tyle miejsc które prosi się o renowację i uporządkowanie to ci debatują nad placem, który już teraz wygląda po prostu dobrze i nie wymaga żadnych ulepszeń.

REKLAMA

# Babcia

18.02.2022 14:23

Niedobry pomysł. Wrzask i śmiecenie. A na stolikach szachowych puste butelki.

# zatroskany

18.02.2022 14:57

dokładnie! jeszcze progi zwalniające, kilka znaków drogowych informujących o tym że plac to plac, plastikowy plac zabaw dla bombelków, miejsce do zostawiania starych ubrań i pojemnik na stare żarówki przy którym obowiązkowo zamieszkają torby pełne elektrośmieci... jako zwieńczenie wielka tablica informująca, że to całe dobro to z budżetu partycypacyjnego #mojkrajtakipiekny

# Hana

19.02.2022 11:24

Uwazam, ze to fatalny pomysl. Plac konfederacji jest piekny i zabytkowy. Nie mozna marnowac takiej przestrzeni na stoly do pinponga I stoliki szachowe. Na tego rodzaju atrakcje dobre sa parki a nie tego rodzaju zielone skwery.
Mam wrazenie, ze ostatnio miasto chce uszczesliwiac mieszkancow na sile I.ich socjalizowac bez pytan i wczesniejszych ankiet wchodzac butami w przestrzen przy budynkach. Uwazam, ze trzeba sadzis drzewa I krzewy a nie ladowac ludziom pod oknami place zabaw I place dla psow.

REKLAMA

# Elżbieta

20.02.2022 13:25

Urokliwy Plac. W tej formie już wielka przyjemność spacerów. Zieleni i drzew dosyć. Po co więc "palety", bo tak można symbolicznie nazwać projekt. Może jeszcze pionowe ławeczki, jak na Placu Wilsona. Wstyd składać takie propozycje.

# martynaaaaa

30.06.2022 12:35

kocham plac konfederacji i o ile kilka nowych ławek czy drzew by się przydało to pozostałe pomysły zdecydowanie - nie. popsują tak urokliwe miejsce ;(
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA