REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

PIS - zrywa plakaty!!!

# Halina

31.10.2006 14:15

Nie popieram nikogo w tych wyborach! Bo i tak nic one nie zmienią ale hołduję słowu JP II prawda nas wyzwoli . Więc panu Bartkowi Włodkowskiemu chciałam przekazać że strona przeciwna ( PO ) może i zrywa co jest naganne ale robi to samo miejscowy PIS czyli Pański sojusznik. Więc z koro ubiera się Pan w piórka człowieka moralnego - proszę jasno odnieść się do sprawy w jasny sposób.
Ps. - pozdrawiam i proszę nie karmić mnie zastępczą odpowiedzą w Pana stylu pt. PIS to nie mój sojusznik!!!

# zrywacz dobrych obyczajow

31.10.2006 15:18

bo pis nie jest sojusznikiem pana wlodkowskiego - jak bys sie halonko rozejrzala po listach ktore wisza po przystankach to bys wiedziala - ale skoro jestes slepa na wszystko to co siedzieje dookola ciebie - to se zyj dalej w swoich snach

# zrywacz dobrych obyczajow

31.10.2006 15:19

aha - a tak a propo czy to ty magdo sie ukrywasz pod tym pseudonimem czy ktos z rodziny?

REKLAMA

# Telesfor

31.10.2006 16:53

Jaka Magdo? Po nazwisku proszę - bo Magd jest bez liku!

# Włodkowski

31.10.2006 17:01

Halino, słusznie, że nie bierzesz udziału w wyborach SKORO brak Ci elementarnej wiedzy. W każdej materii.
Doprawdy, powszechne czynne prawo wyborcze niekiedy przeraża!

# Tomcio

31.10.2006 19:09

Włodkowskiemu też brakuje elementarnej wiedzy. "Kandydyję i nic nie obiecuję". Takich nam nie potrzeba.

REKLAMA

# Włodkowski

31.10.2006 21:52

To nie wiedza. To praktyka mój drogi, pokaźnych rozmiarów i wciąż nic nie rozumiejący (a tak chciałem Cię wyedukować..., porażko Ty moja).
O obiecywankach pisałem długo i namiętnie, także dokonywałem na forum interpretacji mego tekstu. Wszak był on ambitny i przerastający możliwości inetelktualne niejednego, i nawet nie dwóch Tomeczków. A zatem nie wracajmy teraz do tematu, kiedy Stefan Zawadzki omamia wyborców niecnie Avetkami i Agape, PO namiętnie i systematycznie zdziera plakaty no i tak dalej...
Zapraszam do listopadopwego Aveciarza - tam ciąg dalszy braku obiecywanek (i kolejna interpretacja tekstu programowego). Gazeta ukaże się 4 XI.

# Gonczarow

01.11.2006 22:27

Tak jest Panie Włodkowski jesteśmi za dobrzy dla ciemnej masy po co jej cokolwiek tłumaczyć. Widać nauki mentora "Ciemny lud wszystko kupi" Kurski
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024