REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Piotr Smoczyński na burmistrza .

# Karolina z Porajów.

14.11.2010 20:54

Ma Piotr szansę,chyba, że załatwi go wcześniej chorobliwie ambitny Jaworski lub cały czas knujący Tyburc.

# cobra22

14.11.2010 21:15

To bardzo dobry kandydat!

# merx

14.11.2010 21:20

cobra22, Ale ktory? Zalatwiony? Czy ten co zalatwi? Bo miales wczesniej rozne propozycje.

REKLAMA

# bwradny

14.11.2010 21:21

To Kaznowskiego pochowaliście? Nieładnie! Słyszysz, Burmistrzu, i nie grzmisz?!

# witek

14.11.2010 22:51

Chyba nienormalny na niego zagłosuje. Ambicje górą nad rozumem. Merytorycznie, można powiedzieć król jest nagi... Tylko dzięki profesjonalnym urzędnikom przetrwał. Musieli na niego całą kadencje ciężko pracować.

# Anka

15.11.2010 00:44

Piotr Smoczyński doskonale sprawdza się jako wiceburmistrz od inwestycji i ambicji bycia burmistrzem nie ma,za to naturalnym kandydatem na następcę Kaznowskiego jest Paweł Tyburc-Przewodniczący Rady

REKLAMA

# rurka

15.11.2010 08:54

Wedlug Ciebie Aniu to w jakich inwestycjach się sprawdzil ? W zakupie Polfy czy też w tempie realizacji inwestycji ? To że kaznowski jest marzycielem bujającym -nawet trudno powiedzieć w oblokach to fakt, to że zmarnowal wiele inicjatyw to drugi fakt, ale trzeba mu przyznać racje że w wyniku autoreklamy wszystko na Bialołęce zrobil sam.
Chwalmy...

 kowalski

15.11.2010 10:36

rurka, to co, miał tego przedszkola nie kupować? A widziałeś, co się działo na sesjach? Jak uważasz, że źle zrobił, to powiedz to rodzicom dzieciaków z tego przedszkola.
A przy okazji - możesz przytoczyc parę przykładów zaplanowanych inwestycji, w których się nie sprawdził?

 kowalski

15.11.2010 10:36

rurka, to co, miał tego przedszkola nie kupować? A widziałeś, co się działo na sesjach? Jak uważasz, że źle zrobił, to powiedz to rodzicom dzieciaków z tego przedszkola.
A przy okazji - możesz przytoczyc parę przykładów zaplanowanych inwestycji, w których się nie sprawdził?

REKLAMA

# mieszkanka

15.11.2010 11:04

dokładnie - brawo kowalski! Ja byłam na jednej sesji gdzie była omawiana przyszłość przedszkola ul. Liczydło. Sodoma i Gomora! Z jednej strony pracownicy przedszkola bojący się stracić pracę i ich rodzice, bojący się stracić placówkę przedszkolną, z drugiej strony trzeba wytłumaczyć ze to przedszkole będzie kupione przez dzielnicę ale tego typu inwestycje trwają długo - bo tak jest. Jakby z kolei wyprowadzili tę sprawę za szybko, to też dużo osób psioczyłoby tutaj z zarzutami ze lewa kasa poszła, bo cos za szybko to załatwili.

# bwradny

15.11.2010 23:57

Mieszkanko, na owej sesji opozycja, rodzice i media ZMUSIŁY zarząd do działania po rocznym olewaniu sprawy. Dopiero ta szeroko zakrojona akcja skłoniła zarząd do zainteresowania się sprawą. Co ciekawe za zaspanie musieliśmy zapłacić więcej niż pierwotnie Polfa oczekiwała. Mówmy prawdę, Mieszkanko. Ja rozumiem, że trudno odczarować mit i powiedzieć "oni też zawodzą; ci od cudów też się mylą", ale fakty są faktami.

# Leszek

16.11.2010 20:33

Bwradny, wiadomo, że się mylą. Nikt nie jest nieomylny.
Tylko powiedz dlaczego ciągle karmisz mieszkańców naszej dzielnicy stekiem kłamstw, czego to Ty nie dokonałeś w tej kadencji. Oto przykłady.
1. Cyt. Dwa lata temu powołaliśmy do życia w Dzielnicy Komisję Dialogu Społecznego, która skupia ok. 15 organizacji najbardziej aktywnych na tym terenie;
TAK NAPRAWDĘ NA ZEBRANIA PRZYCHODZI MAKSYMALNIE 5 ORGANIZACJI, KTÓRE NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA. TY NAZYWASZ JE AKYWNYMI. PROSZĘ;
2. Twierdzisz, że uregulowałeś warunki korzystania z kilkunastometrowej Sali przy Milenijnej, gdzie mieszczą się obecnie emeryci. Proszę powiedz jakie są to warunki. Sam działam na Białołęce w III sektorze i jestem ciekaw.

REKLAMA

# panek

19.11.2010 09:13

Widzę, że nasz Bartłomiej się zaciął i milczy na powyższy temat.

# mieszkanka

21.11.2010 16:29

bw radny: ja nie jestem ślepo zapatrzona w PO i wiem że oni też dają ciała - bo dają. Ale na tej sesji ty urządziłeś istny cyrk - co mnie zażenowało bo spodziewałam się po Tobie innego poziomu kultury. Zrobiłeś pod publiczkę swoimi wypowiedziami jakiś totalny bełkot, ale brawo bo opowiedziałeś się po stronie przedszkola na Liczydle i zebrałeś nie lada brawa. Gratuluję PRu który krytykujesz w innych postach. Natomiast od razu na pierwszej przerwie zmyłeś sie do domu, jak tylko zobaczyłeś ze temat przedszola został omówiony i rodzice dzieci z tego przedszkola oraz jego personel idą do domu. A ja liczyłam na twoją obecność PRZYNAJMNIEJ to momentu głosowania nad sprawą dotyczącą mojego miejsca zamieszkania - niestety nie doczekałam się. No czy to nie żenada?
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy