REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

PODZIĘKOWANIE

# bwradny

21.11.2010 22:42

Cisza wyborcza skończona. Nie znamy jeszcze wyników wyborów, ale niezależnie od nich, już teraz bardzo serdecznie chcę podziękować:
- wszystkim Mieszkańcom i Forumowiczom za minioną kadencję samorządową - za wszelkie rozmowy, działania, wspólne inicjatywy i za zaufanie, jakim mnie Państwo obdarzyliście 4 lata temu;
- Radnym i Zarządowi minionej kadencji oraz urzędnikom za 4 lata współpracy, czasem trudnej, "męskiej", ale z pewnością mającej na celu publico bono;
- wszystkim, którzy zdecydowali oddać się na mnie swój głos w dniu dzisiejszym oraz wszystkim, którzy bardzo mnie wspierali w kampanii, zwłaszcza Koleżankom i Kolegom z Gospodarności.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich i niezależnie od tego, czy uzyskam mandat do rady Warszawy, czy nie, nadal deklaruję chęć pomocy i współpracy we wszelkich działaniach służących rozwojowi Białołęki. Serdecznie pozdrawiam!

# maruda

21.11.2010 23:02

Ejże podziękowanie, to jak zamknięcie drzwi. Dziękuję i do widzenia i tyle mnie widzieliście. A ja liczę, ze powalczysz jeszcze!

# bwradny

21.11.2010 23:48

zadeklarowałem przecież, że dalej będę aktywny, niezależnie od uzyskanego mandatu; nie zamierzam też wycofywać projektów Fundacji z Białołęki. To po prostu zamknięcie pewnego etapu - stąd podziękowania! :)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break