REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

piotr olacz

# mleczarz

02.11.2006 13:40

Zajrzyjcie na www.piotroracz.pl i zobaczcie jakie ten chłopczyk ma osiągnięcia. Śmiać mi się chce. Tylko jak on sam wybudował te szkoły, przychodnie...
Chłopak się napracował wiec dajmy mu jeszcze jedną szanse w tej kadencji

# rozsądny

02.11.2006 13:58

Oczywiscie zakasał rękawy i machał kielnią :-)
Zajrzałem na stronę i tam jest napisane SPRAWOZDANIE Z DOKONAŃ MINIONEJ KADENCJI. Nie jest napisane "ja to zrobiłem". Mleczarzu, praca radnego jest pracą zespołową, chociaż w tym wykazie widzę kilka pomysłów, które ewidentnie są Oracza np. Młodzieżowa Rada, Bal Mistrzów Sportu czy BFIO. Wiem bo uczestniczyłem.
Nie da się ukryć, że te dokonania są dziełem tego składu rady i Oracz napewno miał w nich swój udział.
Zachecam do większej merytoryki a mniej oszołomstwa w ocenie kandydatów przez kontrkandydatów -Mleczarzu.

# Izabela

02.11.2006 17:48

Kombinacje to alpejska umiejętność PiSu i gospodarności.Zamawia się na swięto rolników zespół muzyczny .Potem on nie gra.A gra na pikniku dla zielonej w rytm kochajmy się na czas wyborów.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA