REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Pilnie potrzebuję mieszkania

# Kamill

11.09.2020 08:56

Cześć, bardzo pilnie potrzebuję wynajmu mieszkania w Warszawie. Kontaktowałem się przez FB z właścicielami, ale bez skutku. Szukam alternatyw. Możecie mnie na coś dobrego naprowadzić?

# Maciek71

02.10.2020 12:03

Zerknij na https://ofertykwadrat.pl/. Kiedyś mieli sporo mieszkań na wynajem. Na pewno znajdziesz tam coś fajnego. O ile pamiętam ceny też nie były zaporowe, a mieszkanka dostępne w różnych lokalizacjach

# Leon134

24.02.2021 13:45

Na szybko mogę polecić agentów z https://www.piorek.house/- mi znaleźli w dwa dni mieszkanie marzeń.

REKLAMA

# Zenn

29.04.2021 10:26

Polecam zdecydowanie ofertę jeśli chodzi o serwis ofertyprofit.pl. bardzo dobra propozycja, płacisz raz a potem masz dostęp do wszystkich mieszkań i na spokojnie możesz szukać sensownej propozycji dla siebie. Moim zdaniem to taki serwis, który staje się bardzo mocną konkurencją w stosunku do tradycyjnych biur nieruchomości i tutaj właśnie dla nich bardzo duży plus za to jak funkcjonują.

# MaGa09

01.07.2021 18:21

Gdy zależało mi na czasie i chciałam szybko kupić nowe mieszkanie, z pomocą przyszła firma Krupa Nieruchomości. ma dobrą ofertę i atrakcyjne ceny.

# Kubis

02.09.2021 08:57

Sprawdź sobie serwis wynajempunkt.pl. Wynajmowałem z ich pomocą z mieszkanie w Warszawie z odroczonym terminem więc to duża wygoda, wydaje mi się że warto na taką propozycję zwrócić uwagę i coś tam sensownego będzie można znaleźć. Tych mieszkań, które są w ofercie jest tam faktycznie sporo i dodatkowo w różnych dzielnicach więc łatwiej coś wybierać.

REKLAMA

# Lutek

10.01.2022 10:19

Wydaje mi się, że warto będzie zerknąć do serwisu www.OfertyHome.pl. To dość fajnie zorganizowany serwis, gdzie masz jednorazową opłatę i dostęp do bazy mieszkań, spośród której wybrać można dla siebie odpowiednią propozycję. To ogólnie sensowna opcja, z tego względu, że koszty są mniejsze niż w standardowej agencji nieruchomości.

# Adam87

18.05.2022 09:08

Z mojej perspektywy mogę polecić StartWynajem.pl . Mieszkanie wynajęte, cena całkiem niezła, a standard mieszkania dobry. Szukałem czegoś blisko metra, udało się przy drugiej linii na Targówku coś znaleźć, ogólnie mogę ich polecić.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy