REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Forum Bielany

REKLAMA

# luss

17.11.2019 19:19

W Warszawie warto polecić firmę prężnie działającą w temacie recyklingu elektrośmieci http://elektrosmieci.warszawa.pl/. Dbają o ekologię i mają ogromną wiedzę oraz doświadczenie, którymi chętnie się dzielą. Można z nimi nawiązać współpracę w dziedzinie recyklingu zużytego sprzętu RTV czy AGD.

# matias

17.05.2020 22:54

W Warszawie do współpracy w temacie odbioru elektrośmieci polecam także firmę http://elektrosmieci.warszawa.pl/. Konkurencyjna oferta. Możliwy odbiór przez nich, jeśli tak zostanie uzgodnione. Fachowo podchodzą do wykonywanych zadań, rzetelni i uczciwi.

# Torri

28.08.2021 14:52

Legalnie, szybko i wygodnie będzie, gdy zamówimy firmę odbierającą elektrośmieci czy inne graty: https://matipat.pl/, to jedna z firm działających w Warszawie

REKLAMA

# kogis

30.05.2022 12:43

Ale jaki z tym problem? Zerknijcie na to - odbiorydomowe.pl Przecież są firmy, które same odbierają takie rzeczy, nie musicie nic więcej robić, więc po co kombinować? Poza tym - samodzielne załatwianie takich rzeczy to droga przez mękę. Noszenie po piętrach starej lodówki? A no właśnie. Wystarczy zamówić firmę, powiedzieć co i jak i wszystko powinno być w porządku.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA