REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# MagdaM

29.08.2024 10:18

I słusznie! Powinni wyganiać z komunikacji miejskiej właścicieli psów które nie mają kaganca i smyczy..zamienne jest ze ci tak zwani pisarze miana wiecej miłości do zwierząt niż ludzi, nawet własnych dzieci, wiem co mówię bo obserwuję to w na codzień, to jakaś psychiczna aberracja :(

# pimpuś sadełko

29.08.2024 12:36

Niedawno jechałam tramwajem gdzie dziewczyna posadziła psa obok siebie na siedzeniu. Po jej wyjściu okazało się, że pies zostawił całe kłęby sierści, nie parę włosów, tylko kłęby. Obrzydza mnie to na równi z menelami. A argumenty o dzieciach i ulewających pieluchach są denne, takie dziecko jest na 98% w swoim wózku/spacerówce a nie na siedzeniu.A psiarze (nie obrażając normalnych/rozsądnych właścicieli zwierząt) są zdrowo szurnięci, skoro tak zaciekle bronią swoich sierściuchów w podobnych sytuacjach.

# Alex

29.08.2024 12:38

Trzymanie psa na siedzeniu to jest zwyczajny UPADEK OBYCZAJÓW.

REKLAMA

# bobik

29.08.2024 14:48

#Alex napisał(a) 29.08.2024 12:38
Trzymanie psa na siedzeniu to jest zwyczajny UPADEK OBYCZAJÓW.

POPIERAM. Nie tylko obyczajów, ale też kultury osobistej i zwyczajnej empatii wobec drugiego człowieka.

# Wwa

29.08.2024 17:57

Uwaga na trzy idiotki w Lesie Bemowskim puszczające luzem psy. Psy są agresywne, zwłaszcza dla rowerzystów i biegaczy.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy