REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# rurek

12.05.2015 15:18

Czy autor podał dobrą stronę wydarzenia FB. A może chodziło o ul. Żeromskiego? Od kilku lata apeluje do Dzielnicy o progi zwalniające na ul. Kwitnącej i Księżycowej. Bez rezultatów. Czy tam też ktoś ma tam ktoś zginąć?

# Bielanczyk

12.05.2015 17:20

To ten dziennikarz który zawsze pisze w pierwszej osobie? Widziałem, pisałem, przechodzilem? A teraz ulice pomyliłem. pamiętnik pisz a nie relacje autorze!

# Jola Bord

13.05.2015 14:16

Jestem za tym pomysłem - zwęzić przy zebrach, dopuścić parkowanie równoległe na prawym pasie, a może nawet zamontować progi zwalniające przed przejściami.
Tylko po co było budować tę autostradę? Bo projekt sprzed 10 lat już był gotowy? Co za ignorancja władzy....

REKLAMA

# Tadeusz

13.05.2015 14:22

#Jola Bord napisał(a) 13.05.2015 14:16
Jestem za tym pomysłem - zwęzić przy zebrach, dopuścić parkowanie równoległe na prawym pasie, a może nawet zamontować progi zwalniające przed przejściami.
Tylko po co było budować tę autostradę? Bo projekt sprzed 10 lat już był gotowy? Co za ignorancja władzy....

W urzędzie miasta i dzielnic pracuje za dużo "specjalistów", którzy studia kończyli za komuny, kiedy obowiązywała doktryna szerokich ulic, nie znają lub słabo znają języki i nie nadążają za doświadczeniami Zachodu, bo nie potrzafią przeczytać nawet artykułów w zachodnich portalach.

# asd

13.05.2015 17:40

litosci moze jakis fotoradar... ale nie swiatla. wystarczy ze kasprowicza sie nie da w ogole jezdzic....

# kuba

13.05.2015 18:46

Dokladnie ulica to nie parking swiatla sa za drogie natomiast napiszcie do ITD, Policji czy nawet by do straży miejskiej niech postawia przy przejciu dla pieszych po obu stronach radary i bedzie git :-)

REKLAMA

# qwerty

13.05.2015 21:29

niestety, pisałem także o tym już dawno, że to nie jest trafiona inwestycja, zrobiono "autostradę" w środku miasta, jak za czasów komuny, a wystarczylo nieznacznie poszerzyć starą Reymonta. Niestety inżynier ruchu albo jest starszym panem pamiętającym rozwiązania drogowe z lat 80-tych kiedy nie było wogóle samochodów na ulicach, zatrzymał się w tamtych czasach i czeka tylko do emertyury i nie obchodzą go ani kierowcy ani piesi ani rowerzyści w Warszawie, albo to zupełny ignorant biorąc pod uwagę ilość głupich, zupełnie niezrozumiałych rozwiązań. Każdy wypadek powinien być rozpatrywany pod kątem złej organizacji ruchu. Na zachodzie najpierw liczy sie dobro i bezpieczeństwo pieszych i rowarzystów a następnie kierowców, naprawdę nie trzeba wielkich pieniędzy żeby poprawić bezpieczeństwo, trzeba tylko trochę zaangażowania, wiedzy, chęci........

# eRDe

13.05.2015 21:43

#asd napisał(a) 13.05.2015 17:40
litosci moze jakis fotoradar...

Fotoradar bardzo by się tam przydał (w obydwu kierunkach) bo niektórzy mocno tam przesadzają. Na Kasprowicza kłopotem są nie tyle światła, co ich idiotyczne ustawienie.

# Soin - radna Warszawy

14.05.2015 15:06

Szanowni Państwo,
złożyłam w tej sprawie interpelację do prezydent Warszawy. Chcę Państwu pomóc rozwiązać ten problem. Jednocześnie zachęcam do kontaktu ze mną - asoin@radny.um.warszawa.pl

REKLAMA

# eRDe

14.05.2015 19:20

Miło przeczytać, że są radni zainteresowani mieszkańcami Bielan.
Dziękuję.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024