REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

patrze na wszystko

# futrzak

03.12.2006 18:25

i coraz bardziej mysle ze Szkocja i Irlandia to lepsze niz to na co mozna tu liczyc

# piotrek

03.12.2006 19:31

i tak i nie.
finansowo, jak nie masz układów rodzinych , sexualnych, czy pijackich, to trudno zdobyć stanowisko dobrze płatne, chyba , że jesteś z tak wyselekjonowanej branży, że jest takich ludków w pomrocznej kilkudziesięciu, są takie zawody, ale trzeba być naprawdę dobry.
z interesami jest różnie....są ludki, którzy zarabiają forsę, bo z pokoleń odziedziczyli interes, są tacy, którzy mają łeb, są tacy , którzy pracują 14,16 godzin na dobę.
a przecież najfajniej byłoby odbębnić 8 h, nie martwić się co dalej, piątek po południu wolny, sob i niedz. też, przyjąć z 5000 euro i można żyć.
gdybym miał 18 lat, uciekłbym do australii, i miałem taką możliwość w wieku 18 lat-do kanady, ale wierzyłem, że zmiany nastapią.
nastąpiły, ale odwrotne, mój dom oblężony przez syf , podobno cywilizacyjny, roślin już prawie nie ma, zwierzątek też, jakieś SS rządziło i będzie rządzić, gdzie ja jestem?
teraz żałuję...........a tak podszkoliłbym język, zarobił ze 300 000 dolców(może kredyt), kupiłbym wielka łódź i zabierał na nią 7-10 turystów na marliny czy inne żaglice.
od łebka 200 euro, czy w innej walucie, dniówka niezła, robię to co lubię, na rybach w słońcu, tueyści i turystki uśmiechnięte i obojętne jak w kawałku cugowskiego, totalny luz i jeszcze kaska z tego, na wczasy przyjechałbym do białołęki, gestem kozakiewicza przywitałbym modlińską 197 i jej włodarzy, uroniłaby się łezka, że to przez tego typu ludków obczyzna wita i tam płacimy podatki , a nie tu, chociaż ten kraj nas wychował i nakarmił, ale niestety stary juz jestem i nie sam, dlatego muszę żyć wśród tego oszustwa i draństwa, w swoim kraju.
kraj mój, ale rządzący nie moi. idę na pawika............

# zdenerwowany

04.12.2006 16:34

co to wg ciebie jest "LUDEK" , bo ciągle piszesz ludków i ludków, a jeżeli to znaczy ludzi, to proszę nie używaj tego skrótu myślowego, bo on świadczy nie tylko o twoim niskim poziomie, ale obraża także normalnych ludzi, więc proszę zaprzestań.... i jeszcze ta KASKA, co za słowa????????? czy ty masz 17 lat?????

REKLAMA

# piotrek

04.12.2006 23:15

nie kaśka, tylko pieniądze, a ludek to człowiek, boże jaki ty jesteś dziecinny, wyluzuj, ja przez całe zycie brnę na luzie i nie mam żadnych wrogów, wprost przeciwnie, mówię ludkom prosto w twarz takie rzeczy, że inni dostaliby za takie słowa prosto w ryj, a w stosunku do mnie , mimo, iż te słowa bolą czasami i nie są wygodne, właśnie te ludki przyjmują to świadomie, kręcą główkami i przyznają rację, aczkolwiek prawdopodobnie nie zawsze ją mam.

# zdenerwowany

05.12.2006 15:04

rozumiem, krasnoLUDKI, gdzież odważyliby się podnieść rękę na dorosłego człowieczka...hahaha...żyj w tym swoim świecie dobrze spełnionego obowiązku, ty im mówisz, a oni cię głaszczą po buzi.... pozdrawiam, pa malutki....

# piotrek

05.12.2006 21:09

oni po buzi, a one po brzuszku.
dlaczego nerwowy uciekasz w świat "szuflandii"?
podoba ci się ten wymiar? a może masz coś na bakier z rozmiarem, nie przejmuj się podobno technika, a nie rozmiar, aczkolwiek ta 2 płeć tylko tak mówi, a myśli całkowicie odwrotnie, to coś na zasadzie kobiecych cysi.
no 3 jest ok, ale taka 4 proporcjonalna do sylwetki to już mniód ze skwarkami.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe