REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# lideksynubeka

13.10.2021 16:20

Dobre. Ale logika przeciętnego elektora PO(rodem z małego miasteczka) jest inna; parkowanie musi być za darmo bo im się należy!!!
Swoją drogą 5zł razy 30 dni równa się 150 zł/miesiąc. Dorzucając 100 zł miesięcznie można wynająć miejsce postojowe w garażu pod budynkiem. Ale nie, wsiór będzie na Powązkowską leciał rano, bo tam zaparkuje za darmo. Na trawniku, w błocie. Byle za darmo.
Spiskowe elukubracje pana Podpłońskiego nie są przedmiotem rozważań. Pan Podpłoński może płakać razem z Szymusiem nad makaronem.

# kierowca bombowca

14.10.2021 09:00

Skoro brakowało miejsc dla korzystających z Ośrodka to słusznie podniesiona cenę za dobę zostawiając 2 zł do 4 godzin. 150 zł na miesiąc to nie jest drogo za miejsce parkingowe.
A może do 3 godzin w godzinach działania Ośrodka powinno być za darmo bo treningi dla dzieci są krótsze ?

# czlowiek bez praw

14.10.2021 09:49

@lideksynubeka Skoncz juz z tym mowieniem o wsiurach co chca za darmo parkowac, bo co jak co, ale kierowcy placa dodatkowe podatki za poruszanie sie samochodem po ulicach i parkingach, a piesi za chodzenie po chodnikach nie. Glupie gadanie. Potrzebne sa miejsca bezplatne, przy boiskach, basenach platne - aby osoby chcace skorzystac z obiektu mialy gdzie stanac, i tak dalej. Czy to ciezko rozumiec i godzic interes wszystkich ludzi? Ani piesi nie sa wazniejsi, ani kierowcy, ani biedni, ani bogaci. Parszywy ten kraj i ludzie w nim.

REKLAMA

# kierowca bombowca

14.10.2021 13:28

Skoro taki parszywy to co tu jeszcze robisz ? Wyjedź i nie s**j we własne gniazdo. Masz chyba dowód albo paszport ? Za granica zobaczysz jakie masz "prawa"

# ŁowcaStulejkiBemowskiej

14.10.2021 21:20

Kierowca bombowca to znany na tym forum Stulejarz, zawodowy troll! Nie karmić go, jest tragicznie zgorzkniały :) Olewać ciepłym moczem :)

# yola

15.10.2021 09:45

Miałam wole miejsce w garażu podziemnym w bloku na Górczewskiej 226 vis a vis pętli autobusowej. Chcąc je wynająć, dałam ogłoszenie z propozycją ceny 150 zł za miesiąc parkowania. Zainteresowanie minimalne, a ci którzy byli zainteresowani proponowali...50-100 zł, oburzając się za - ich zdaniem - moją pazerność. Za 150 zł, mieliby auto w ogrzewanym garażu, dwie bramy na pilota etc. Debilom nie dogodzisz...

REKLAMA

# antysłojara

17.10.2021 10:21

Tam to najczęściej słoje z pobliskich bloków zostawiały swoje rupiecie, a jak jest mecz to na zakazach trzeba było stawiać bo słój woli za darmo. Ja bym podniosla na kwotę 10 zł na godzine

# kierowca bombowca

19.10.2021 09:25

#ŁowcaStulejkiBemowskiej napisał(a) 14.10.2021 21:20
Kierowca bombowca to znany na tym forum Stulejarz, zawodowy troll! Nie karmić go, jest tragicznie zgorzkniały :) Olewać ciepłym moczem :)
pomyłka, szukaj dalej - a co takiego było trolującego w podpowiedzeniu metody leczenia ?

# 1Sowa

16.11.2021 11:32

Ja za swoje miejsce postojowe które kupiłem (nie tanio) płaciłem w opłatach drożej niż oni za te parkowanie. Koszty sprzątania dla wspólnoty oraz dzierżawa wieczysta robiły swoje. Uważam że obecna cena za ten parking jest nadal atrakcyjna.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA