REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

PAN PREZYDENT POTRZYMAŁ W NAPIĘCIU

# emil

14.02.2006 15:36

Potrzymał,potrzymał i spuścił.Jak wszystko tej formacji-kupa szumnych zapowiedzi okraszona aurą tajemniczosci.Przetrzymanie wszystkich w słodkiej niepewności.I......znowu z wielkiego nadymania się wyszło małe pierdnięcie. Zapominaja tylko o tym że jak ktoś się tak nadyma i puszcza po wielokroć to wreszcie popusci ciut wcześniej trochę sraczki w spodnie ale z tego troche zrobi się wielki smród.I z wysokiego kibla szybki lot na mordę.Tylko czekać.Jak dzieci chwalące się wielkim nadmuchanym balonem wokoło,i tak ganiają wywijają .....aż bęc.Wtedy płacz i pytanie jak to się stało?Ale po chwili zadumy.... jebał to pies grunt że nowa chata stoi w górach a dzieci ustawione po spółkach skarbu państwa.A i za cztery lata może znowu debile nabiorą się na pluszaki.

# piotrek

14.02.2006 20:48

dyplomatyczniej byłoby napisać"kleks".

# emil

14.02.2006 21:04

jak zwał tak zwał ale kolejny raz smród został.

REKLAMA

# Maryjan

15.02.2006 05:58

ale jak ładnie łapki trzymał na stoliku, ho, ho.

# emil

15.02.2006 11:58

tak te kaczory mieszają że się w końcu sami nie połapią w tym co robią

# a gdzie sa Ci,

15.02.2006 12:05

co na niego glosowali, moze slówkiem za idolem sie odezwa!

REKLAMA

# emil

15.02.2006 15:22

Teraz jak oglądamy telewizję razem z zagorzałymi i fanatycznymi zwolennikami Kaczyńskich i Pis-u to dostrzegam nawet u nich zażenowanie na twarzach.Teraz wypada ale już się nie chce nawet powiedzieć "a nie mówiłem".Ciekawiej jednak zacytować pana JÓZKA(HALAMY)-"ja wiedziałem ze tak będzie,ja wiedziałem że tak bedze" KUR...A WSZYSCY WIEDZIELI ALE JAK W AMOKU POSZLI DO URN JAK BARANY POD NÓŻ!!!!POLAK JAK ZWYKLE MADRY PO....ech już szkoda słów

# NN

16.02.2006 18:46

To jest kącik niezadowolonych inaczej. Proszę zatem o odpowiedź: kto miał wygrać te wybory? PO chyba? A po wyborach oczywiście koalicja, lecz z kim?
No i teraz pytanie kluczowe: co i komu PO by zaoferowała, by zechciał z nią współżyć?
Czekam na odpowiedź.

# emil

16.02.2006 21:12

czyli i tak żle i tak nie dobrze? kooomuuuunoooo wróóóóć!!!!!!!

REKLAMA

# clio

16.02.2006 21:59

no na pewno zaoferowałaby NN becikowe-wreszcie byś sobie dupnął!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy