REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Ostrowski

# iwona

22.06.2005 16:14

Słyszałam, że znowu żona burmistrza Ostrowskiego wygrała przetarg na dotację gminną dla swojego żłobka. Czy to prawda? Jeśli tak to chyba ktoś powinien złożyć doniesienie do prokuratury

# kobra

22.06.2005 20:47

niestety dobrze słyszałaś. Tarankową znowu Ostrowski z Tadkiem przerobili, mimo że chciała niższą dotację.Sitwa, sitwa i jeszcze raz ... sitwa

# antypis

22.06.2005 22:14

Komisja była dzielnicowa czy pod batutą miasta? Jeśli dzielnicowa to rzeczywiście prokurator

REKLAMA

# Antytadek

22.06.2005 22:45

Komisja była mieszana, byli tam przedstawiciele miasta. Dlaczego nikt nie pisze, że Tarankowa nie spełniała wymogów formalnych. Radzę obejrzeć żłobek Ostrowskiej i Tarankowej a sami sie przekonacie, dlaczego jest taki wynik. Nie było 3 oferty a dzielnica musi zapewnić kilkadziesiat miejsc w żłobku.
Przepraszam a prokurator to za co i dla kogo? Antypisie prokurator to dla Smoka, Tadka i Arka. Nie staraj się odwracać uwagi od przestępców w kierunku porządnych ludzi.

# kabelek

23.06.2005 13:30

Jakich wymogów formalnych Tarankowa nie spełniła, znawco tematu? Już drugi raz w ten sposób uwalili konkurentkę żony Ostrowskiego.
Skoro zatem takie ważne jest to, że Tarankowa nie spełniła wymogów formalnych i konkurs był uczciwy, to zatem nie ma niczego nieuczciwego w tym, że ze żłobka Ostowskich utrzymuje sie też rodzina pana Teresiaka.

# Tereska.

23.06.2005 13:59

Brawo kabelek -w Puchatku to fabryka Ostrowskich i Teresiaków.Złobek u Ostrowskiego (z żoną na razie nie rozwiedziony-czyli wszystko pół na pół) moim zdaniem nigdy nie powinien walczyć z konkurencją.Jeśli tych dotacji otrzymują (to polega na prawdzie bo sprawdzałam ) 30 000,00zł miesięcznie to czy będzie starać się Taranek ,Kozłowska,obojętnie jaka osoba nigdy nie będzie konkurencją bo nie jest w stanie sprostać finansowo. No a znajomości????Wiem ,że Ostrowska od dziecka bierze więcej o 100,00 zł miesięcznie no i popatrzcie w czepku urodzona i znowu wygrała.Fe,fe,fe ,fekalia.

REKLAMA

# Jeszcze nie umarłem

23.06.2005 21:58

Ale tu wszyscy zorientowani. Czyżbym nie został zapomniany? Ale gwoli prawdy i to nie objektywnej a mojej. Wg mojego rozeznania moja rodzina utrzymuje się z moich dochodów (prowadzę własną działalność gospodarczą - zainteresowanych informuję, że od roku "idzie" mi całkiem nieżle. Nakładczej pracy mojej żony, którą zatrudniły Panie Ostrowska i Taranek, kiedy jeszcze były wspólniczkami. Na marinesie zinteresowanym przypomnę, że Pani radna Ewa Kołaczyk z chwilą objęcia stanowiska z-cy dyrektora ZOZ Bialołęka zwolniła moją żonę - ze stanowiska położnej środowiskowej. Następne miały być Ostrowska i Taranek. Tak, że powinnyście być Państwo wdzięczni radnej Ewie K. oraz pośrednio Arkadiuszowi P. bo to dzięki mim powstał pierwszy żłobek na Białołęce. Miłośników żłobka informuję, że nikt kto wywodzi się rodziny Teresiaków nie jest współwłaścicielem przedmiotowego żłobka, bo i takie plotki do mnie dotarły. A byłbym zapomniał wspólne gospodarstwo domowe prowadzimy razem z synem, który pracuje i studiuje. Pozdrawiam Paweł Teresiak
PS Jeśli jeszcze coś Was interesuje, służę informacjami.
A teraz chyba posłucham Perfektu.

# antytadek

23.06.2005 23:18

Durny Kabelku pewnie, że nie ma nic nieuczciwego, że pracuje tam jakiś Teresiak, czy Kowalska. A jeżeli jest to niech twój pokrętny umysł to wyjaśni.

# kabelek

24.06.2005 08:12

Nie ma w tym nic nieuczciwego. Przeciez napisałem. W tym że Ostrowski wynajmuje żonie pomieszczenia na żłobek (patrz oświadczenie majątkowe) tez nie ma nic nieuczciwego i nie świadczy o tym, że czerpie korzyści z zajmowanego stanowiska.

REKLAMA

# Egon

24.06.2005 13:34

Idą wybory i znowu więc znowu na forach nuda przedwyborcza. Tu też. Proponuję dołożyć Balcerowiczowi . On na to czeka i przyzwyczajony jest hihihi.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy