REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# zzzxcv

28.05.2021 13:38

Potem będzie walka ze smogiem, zakaz wjazdu prywatnych aut do miasta i przymusowa przesiadka na rowery i komunikacja miejską. A to wszystko dzięki zje ba nym aktywistom którzy uważają że miasto jest ich. A mieszkają tu od 3 lat. Moja rodzina mieszka tu od pokoleń, dziadkowie odgruzowywali starówkę i nikomu z mojej rodziny nie podobają się pomysły wieśniaków. WYPAD SPOWROTEM NA WIOCHE!!!!!!!!

# caracale

28.05.2021 15:12

Super, wreszcie się doczekałem. Takie ulice powinny być w miastach.
A ja będę miał super ulicę pod blokiem.

# kierowca

28.05.2021 16:51

Ha ha geniusze ktorzy chcieli takiego rozwiązania mocno się zdziwią jak karetka lub straż nie dojedzie na czas bo będzie stać w korku i samochody zamiast przejechać będą stać od oknami i będą chalasowac i wydzielać "zabójcze " spaliny. Przepisy ruchu drogowego mowia jasno zabrania się wyprzedzania przed, na i za pasami , wystarczy zamontować kamery które będą wychwytywać tych którzy je łamią i zaierac im prawo jazdy a nie karać wszystkich za jednego wariata.

REKLAMA

# Marian

28.05.2021 17:17

Trzeba jak najszybciej usunąć pełowską zarazę z ratusza zanim zniszczą całą Warszawę. Jak najszybciej powołać komisarza w Warszawie.

# kierowca

28.05.2021 20:15

Przepraszam ale to mógł wymyśleć tylko populistyczny kretyn!!!
Najpierw wywalono kasę na przebudowę ulicy. Teraz wywalą znowu kasę na kolejną przebudowę.
Naszą - podatników.
Tylko dlatego, że jakiś de&il zabił człowieka.
Czyli teraz będzie zwężona każda ulica na której ktoś zginie? Logika de&ila.
Wystarczy za ułamek tej kwoty zamontować sygnalizację świetlną, która będzie dawała czerwone dla samochodów jadących więcej niż 40 km/h i będzie wzbudzana przez pieszych.
To zadanie dla Zarządu Demolki Miejskiej.
A dla posłów, wprowadzić mandat jako % zarobków nie mniejszy niż.
Rozmarzyłem się, żaden poseł tego nie wprowadzi bo nie ma jaj. Boi się, że go ludzie nie wybiorą i co będzie robił... Kraj kretynów...

# szypki

29.05.2021 08:34

Ja oświatczam że bendem celowo i z rosmyslem jeścił moim bmw 200 to tej ulicy i jak kogoś zabije to bendzie to jego wina i tych urzendnikuf a nie moja bo ja place podatki w benzynie i mi sie należy wszystko a cholota bes samochodu nie bendziemi muwić jakmam rzyć głosujcie na Korwina on nas uratuje i bolszewikuw pogoni do moskwy tam ich mniejsce

REKLAMA

# Karolina 33

29.05.2021 09:43

#zzzxcv napisał(a) 28.05.2021 13:38
Potem będzie walka ze smogiem, zakaz wjazdu prywatnych aut do miasta i przymusowa przesiadka na rowery i komunikacja miejską. A to wszystko dzięki zje ba nym aktywistom którzy uważają że miasto jest ich. A mieszkają tu od 3 lat. Moja rodzina mieszka tu od pokoleń, dziadkowie odgruzowywali starówkę i nikomu z mojej rodziny nie podobają się pomysły wieśniaków. WYPAD SPOWROTEM NA WIOCHE!!!!!!!!
Jak ci sie nie podoba to wyp...aj za miasto

# K..

29.05.2021 10:12

#zzzxcv napisał(a) 28.05.2021 13:38
Potem będzie walka ze smogiem, zakaz wjazdu prywatnych aut do miasta i przymusowa przesiadka na rowery i komunikacja miejską. A to wszystko dzięki zje ba nym aktywistom którzy uważają że miasto jest ich. A mieszkają tu od 3 lat. Moja rodzina mieszka tu od pokoleń, dziadkowie odgruzowywali starówkę i nikomu z mojej rodziny nie podobają się pomysły wieśniaków. WYPAD SPOWROTEM NA WIOCHE!!!!!!!!

Brawo za wnikliwość oceny. Ciekawe jakby wyglądały te wszystkie wsie dzisiejszych "warszawiaków" po zmianach jakiś aktywistów. Powyginane w esy floresy. Z bezkresną głębią rowów i ze zwężeniami co 50 metrów. Jak by się tam wyrabiały maszyny rolnicze i stada zwierząt. Nie wspominając już o powrotach miejscowych z zabawy w remizji ;-)

# Mma

29.05.2021 21:56

#Karolina 33 napisał(a) 29.05.2021 09:43

Jak ci sie nie podoba to wyp...aj za miasto

Ale parszywy język. Ty pewnie nie odczujesz problemu, bo pewnie wożą cie koledzy, odpowiednio za to wynagrodzeni.

REKLAMA

# Matt0

30.05.2021 15:01

#zzzxcv napisał(a) 28.05.2021 13:38
Potem będzie walka ze smogiem, zakaz wjazdu prywatnych aut do miasta i przymusowa przesiadka na rowery i komunikacja miejską. A to wszystko dzięki zje ba nym aktywistom którzy uważają że miasto jest ich. A mieszkają tu od 3 lat. Moja rodzina mieszka tu od pokoleń, dziadkowie odgruzowywali starówkę i nikomu z mojej rodziny nie podobają się pomysły wieśniaków. WYPAD SPOWROTEM NA WIOCHE!!!!!!!!
Weź leki na uspokojenie, lub udaj się do psychoterapeuty.

# Leon

30.05.2021 23:22

Na Zachodzie ulice są proste i płaskie jak stół. Po ulicach jeżdżą niskie sportowe samochody. Po ulicach Monte Carlo Formuła 1 jeździ. W Warszawie taki bolid rozwaliłby się na pierwszym garbie zrobionym przez Trzaska. Patologia spowalniaczowa w Warszawie to chyba ewenement na skalę europejską. Nigdzie takiego syfu nie widziałem.

# kierowca

31.05.2021 10:49

#Leon napisał(a) 30.05.2021 23:22
Na Zachodzie ulice są proste i płaskie jak stół. Po ulicach jeżdżą niskie sportowe samochody. Po ulicach Monte Carlo Formuła 1 jeździ. W Warszawie taki bolid rozwaliłby się na pierwszym garbie zrobionym przez Trzaska. Patologia spowalniaczowa w Warszawie to chyba ewenement na skalę europejską. Nigdzie takiego syfu nie widziałem.
Zgoda. Ale w cywilizowanym świecie nie ma tylu de&ili za kółkiem. A jak się jakiś trafi to ma odpowiednią i nieuchronną karę. A nie bekę z frajerów, którzy przestrzegają przepisy.
Polak potrzebuje albo bata w postaci wysokiej kary finansowej albo mur o który rozbije swój pusty łeb.

REKLAMA

# bebe

31.05.2021 12:40

Nic dodać, nić ująć! Grupa debili wzięła się za "naprawę" dróg w Warszawie!
Progi zwalniające są do przyjęcia na małych, osiedlowych drogach, gdzie ludzie w kapciach wychodzą po zakupy lub do sąsiadów a dzieci grają w piłkę na ulicy.
Ruch na trasach przelotowych powinien być bezkolizyjny, przestrzeganie ograniczeń prędkości powinny regulować (egzekwowane) odpowiednio wysokie mandaty.
Kiedyś w szkole uczyli wierszyka: "spojrzyj w lewo, spojrzyj w prawo i przez jezdnię przechodź żwawo" a teraz piesi wchodzą na jezdnię jak krowy! Przecież kierowcy nie jeżdżą po chodnikach, więc od pieszego też trzeba wymagać rozwagi, gdy wchodzi na jezdnię.
Starożytni mawiali: "Abusus non tollit usum" - nadużycie (występek) nie znosi zasady, reguły, trybu postepowania.
Zasadą jest prosta droga a wybryk szaleńca nie powinien prowadzić do niszczenia infrastruktury!
Idąc tym tropem, w oknach wszystkich budynków powinny być kraty bo nie ma miesiąca, żeby ktoś nie wypadł, został wypchnięty lub sam wyskoczył! Można by te absurdalne sytuacje długo mnożyć.
Koszty przywrócenia normalności powinny ponieść tępaki, niszczące drogi.
A gdzie ekolodzy?! Zwiększona ilość spalin, zużycie samochodów itp. itd.

# Chomi

31.05.2021 16:00

A zauważył ktoś że przy okazji planują zrobić zakaz skrętu z Wólczyńskiej w Conrada? Plany organizacji ruchu są na stronach ZDM.

# Paa

06.06.2021 21:35

"Ha ha geniusze ktorzy chcieli takiego rozwiązania mocno się zdziwią jak karetka lub straż nie dojedzie na czas bo będzie stać w korku(...)"
Geniuszu - "kierowco" z Koziej Wólki - a czy wiesz co to jest korytarz życia, gdzie masz zasrany OBOWIĄZEK zjechać nawet na trawę i przepuścić pojazd uprzywilejowany? Czy tego nie uczyli?

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe