REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

optyk Międzylesie

# pomocy!!!

12.05.2014 13:44

Poszukuje sprawdzonego zakładu optycznego na terenie Wawra. Czy możecie mi polecić salon gdzie jest duży wybór oprawek, logiczne ceny i fachowcy, a nie partacze jak to często bywa w centrach handlowych... interesuje mnie prywatny, mały zakład, najlepiej jakby na miejscu była możliwość przeprowadzenia badania. Będę wdzięczny za wszystkie podpowiedzi:)

# kazia

27.09.2014 07:46

Polecam z czystym sumieniem optyka w Centrum Zdrowia Dziecka. Ceny konkurencyjne, mila i sprawna obsługa.

# brono

24.11.2017 11:10

jest nowy optyk chyba na ulicy Kadetów lub w jej okolicy coś mi się o uszy obiło, albo sprawdzony od wielu lat na Patriotów przy PKP, nie polecam jednak w Ferio, jakoś te panie zbytnio pojęcia nie mają na temat okularów

REKLAMA

# syfiassta rklama.

24.11.2017 11:15

super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy

 Generis

08.12.2017 09:14

Możesz sobie sprawdzić http://www.krak-optic.pl/ bo jest dobrym optykiem i można się z nim skontaktować przez jego strone wiec nie musisz marnować czasu na dojazd

# przykre to

08.12.2017 10:06

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne.

REKLAMA

# Lio

12.07.2018 18:38

https://ranking.abczdrowie.pl/ tu jest forum ,popytaj

# reklama syfiassta

17.07.2018 15:06

kał mi nie wychodzi taki jak powienien, wychodzi urwany a powienien cały....co robić?
ktoś coś ???
pomocy
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024