REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

operacja zaćmy .

# Kelis2004

18.03.2017 14:33

Witam . Otóż 3 tygodnie temu będąc na wizycie u lekarza wykryto u mnie zaćmę . A dokłądniej jej początki . Jestem osobą młodą . Sama się szczerze zdziwiłam ,ze mając 33 lata można mieć już początki tej choroby .Wszystko by było okay gdyby nie to ,zę zabieg , który mi wyznaczono w ramach NFZ ma się odbyć dopiero za 3 lata ;/ do tego czasu moge już stracić wzrok . I moje pytanie . Gdzie najlepiej moge się udać ? tak by było szybko i sprawnie? znalazłam coś takiego jak zabieg w ramach dyrektywy transgranicznej w Czechach w klinice Lexum . Wyjazdy z warszawy podobno są organizowane raz w miesiącu. Wiązało by się to oczywiście z wyjsciem z kolejki . Miał ktoś zabieg własnie w ramach takiej dyrektywy ? bądź bliska osoba ? z góry dziękuje za odp.

# Agnieszka26

21.03.2017 17:22

Hej . Moja mama miała tak zabieg własnie w ramach dyrektywy . Zgadza się , wyjazdy do Lexum sa ra z w miesiacu . Na zabieg jedziesz oczywiście po badniach kwaliikacyjnych , czekasz moze jakieś 2 tygodnie ? max 3 ? coś koło tego , tak mniej wiecej to pamiętam . W kazdym razie jak się zastanwiasz to juz ci moge powiedzieć , ze to jest bardzo dobra opcja . NFZ Ci potem kase zwraca;)

# Jakka

27.04.2017 15:41

oo no proszę - to opcja całkiem dobra, wygodna no i nie tak bardzo rujnująca kieszeń! myślę, że warto zwrócić na to jeszcze uwage zwłaszcza że juz w lipcu nie ma być takiego rozwiązania...

REKLAMA

# Ninoczka55

28.10.2017 15:07

Teraz na szczescie , co prawda nie ma tego refinansowania z NFZ , ale za to w Optegrze można się zoperować na zaćmę za 1999 zł . Szczerze , z tego co się orientowałam to nikt nie ma takiej atrakcyjnej oferty .

# Volturi

28.10.2017 19:47

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# Queen

09.03.2018 13:42

Zaćmę też można zoperować w klinice lexum za 0 zł . Jest coś takiego możliwe . Dostaje sie ten bon na kwotę 50 zł na wizyte kontrolną ;)

REKLAMA

# to syf jest

09.03.2018 19:14

ściema

# Example88

27.11.2018 11:17

A propo zabiegu zaćmy w Optegrze za 1999zł. Tutaj np mój tata miał możliwość dopłaty do lepszej soczewki multifokalnej. Dzięki temu pozbył się całkowicie okularów.

# PolaBola

30.10.2019 12:33

Super że Optegra też tak wychodzi na przeciw osobom, które mają zaćmę. Ja miałam tutaj zabieg Lentivu - zabieg mikrosoczewkowej korekcji wzroku. Szybko się wraca do codziennego życia, praktycznie następnego dnia ;)

REKLAMA

# Paulinka889

29.04.2020 16:56

U mnie w domu akurat było tak ze to córka miała zaćmę, wrodzoną. Nie spodobało nam się to, ze zaczęła zezować, oczko jej uciekało. Dzięki odpowiednim badaniom w dzięgielewska Instytucie Oka, udało się wcześnie w miarę ją zdiagnozować i zoperować zaćmę

# Radenka

27.02.2021 17:17

W Optegrze mozna zoperować zaćmę i według mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie.Tym bardziej, ze mozna to zrobić w Polsce ;) Nie trzeba jechać niewiadomo gdzie.

# karolinaM

31.03.2021 17:33

#Radenka napisał(a) 27.02.2021 17:17
W Optegrze mozna zoperować zaćmę i według mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie.Tym bardziej, ze mozna to zrobić w Polsce ;) Nie trzeba jechać niewiadomo gdzie.

Tak i to jeszcze w przystępnej cenie. ogólnie w Optegrze jest ta cena chyba najkorzystniejsza.

REKLAMA

# OlgaKi

30.05.2021 16:41

Bardzo polecam klinike Optegra. Mialam tutaj zabieg laserowej korekcji wzroku a moja mama zabieg usunięcia zaćmy.

# NataliaÓ

30.06.2021 19:34

A jaką soczewkę dobrala ? Bo ja np miałam do wyboru kilka. Wybralam soczewke toryczną za dodatkową opłatą

# PaulinaM

30.07.2021 14:21

Moja mama wybrała tutaj soczewke sferyczną, mając zabieg w Optegrze w Warszawie.

REKLAMA

# Jana

28.08.2021 15:40

Bardzo polecam klinikę Optegra, jeśli chodzi o zabieg w Warszawie. Mój dziadek miał zabieg tutaj.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe