REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Jelonkowy

26.08.2021 14:53

Co za kloc. Ale brzydota. Trumna w centrum miasta. Kto to w ogóle w tym miejscu pozwolił postawić?!

# Tymek

26.08.2021 16:08

Z kadry generalnego wykonawcy nie został już nikt kto rozpoczynał budowę. Inspektor z architektem dostają spazmów bo im się betony architektoniczne nie podobają, non stop kucie. Opoznienie to 9 miesięcy. Kasy już dawno nie ma, ostra jazda po kosztach. Muzeum upadku Warszawy

# Xxx

26.08.2021 17:46

Chcieliście gospodarnego czaskosia, to macie

REKLAMA

# Glinkowski

26.08.2021 18:31

No nie ma szczęścia do architektury ten placyk, oj nie ma.

# pZz

26.08.2021 22:03

Dolozcie do tego 200 baniek na kladke. Ale warszawsioki zadowolone. Ciekaw jestem, bo nikt nie pisze, ile bedzie kosztowac wyposazenie tego klocka w eksponaty no i oczywiscie czy artysci powiazani z partia rzadzaca w moescie znajda tam rynek zbytu dla swoich tworow.

# WrednyKocur

27.08.2021 10:01

To powinna być reprezentacyjna, zadrzewiona aleja z fontannami, a nie obrzydliwy kloc, od którego brzydsza będzie tylko jego zawartość. Jeszcze po północnej i wschodniej stronie biurowiec niech postawią, albo blaszane hale i będzie cacy. NA UJ KOMU TO MUZEUM?! Czy ktokolwiek robił badania ile osób w ogóle wyrazi chęć pójścia tam? Ja nie, a mieszkam 300 m obok.
Proponuję jako główny eksponat zakupić tą "niewidzialną rzeźbę" od Garau. "Zeroemisyjna" jak neurony urzędasów.

REKLAMA

# eijc4o3

27.08.2021 11:16

Płakać mi się chce jak widzę ile kasy idzie na inwestycje dla garstki ludzi, typu to muzeum czy most pieszy a ile jest do zrobienia dla mieszkańców, którzy całymi latami czekają na poprawę infrastruktury (drogi, szkoły). W tym mieście można spędzić całe życie, płacić podatki i nic z tego nie mieć. Przy granicy miasta to już w ogóle jest tragedia. Gminy obok mają drogi, kanalizację, ścieżki rowerowe a nawet własne licea a mi władza proponuje centralne inwestycje, które mnie guzik obchodzą. Żeby nie było - każde miasto powinno się rozwijać, ale to nie może być kosztem obywateli a dla nich.

# Asa

28.08.2021 10:49

A mieszkańcy Żerania bez 2 mostu na Żoliborz , tramwaju czy metra. Codziennie stoimy w korkach aby dostać się na dzielnic biurowych (bo nikt nie zadbał o zrównoważony rozwój osiedli). Ulice brudne, dziurawe, brakuje chodnika aby przejść bezpiecznie z dzieckiem, brakuje przedszkoli czy szkół o przychodniach POZ nie wspominając.
Jak mamy być dumni z miasta, które nie zaspokajają potrzeb platników - utrzymuje urzędników?

# Marian

28.08.2021 15:24

Po co? Na co to komu? Warszawa w opłakanym stanie a goguś sobie muzeum buduje. Mam nadzieje że w końcu Warszawiacy zmądrzeją i przestaną głosować na mniejsze zło.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe