REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

ogrodzenie książkowa

# zbylek

26.10.2003 13:58

jaki ma sens ogradzanie osiedla z prawie 3tys. ludzi. i kto za to płaci?
powinni jeszcze zagrodzić te wszestkie sklepy od str. ul. światowida,
a co ; jak całość to całość

# pafcio

26.10.2003 16:53

Zapłacą mieszkańcy (jak byś nie wiedziała) A czy ma sens? Nie wiem. Będzie kotrola wchodzących i wychądzących.

# jawor

26.10.2003 17:37

A przy okazji może przestaną wnocy kręcić się hordy podpitych i hałasujących małolatów.

REKLAMA

# playgirl

26.10.2003 17:56

Lubię jak coś się w nocy kręci....

# zbylek

26.10.2003 19:29

ok. ale dlaczego ja mam płacić za ogrodzenie, które podobno ma być wzdłóż lokali od strony ul. światowida?

# Piotrek

27.10.2003 10:30

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego masz płacić, wnoskuję, że miszkasz na Książkowej. Skoro tam mieszkasz to powinieneś widzieć, że od strony Światowida nie będzie ogrodzenia. bo zostało ono oprotestowane przez właścicieli sklepów (czyt. apteki). Jeżeli masz jakieś pytania zwróć się do swojego zarządu wspólnoty - na pewno odpowiedzą.

REKLAMA

 Ptysia

27.10.2003 17:21

Jawor....czego chcesz od małolatów...sam jeszcze jakies ćwierć wieku temu byłeś jednym z nich...a może wcześniej??????

# Jabek

27.10.2003 19:44

Może i byłem ale się nie włóczyłem.

# zbylek

27.10.2003 20:57

czy naprawde niebedzie ogrodzenia od str. swiatowida? a czy bedzie w takim razie w tuneliku obok kiosku i potem jakis lacznik pomiedzy dwoma blokami?

REKLAMA

# Piotrek

28.10.2003 10:10

Właśnie taki jest plan, tzn. brak ogrodzenia od strony Światowida ale zagrodzone wszystkie przejścia na osiedle (tunel, przejście przy Żabce, przejście przy pralni, przejście przy 9G).

# Ed

28.10.2003 11:07

Ciekawe, jak i kiedy bede zamykane furtki w ogrodzeniu. Przy tej liczbie mieszkancow, albo bede wiecznie otwarte, albo zamki popsute przez "zapominalskich". Poza tym, widzeliscie jak bzdurnie poprowadzono plot przy 9G? Piekne zygzaki przez srodek trawnika - ciekawe czy wlasnie taka jest granica dzialki. Czy nie lepiej bylo uwzglednic aktualne zagospodarowanie (chodniki, trawniki itp)? Tylko czekac na protest tamtej wspolnoty mieszkaniowej

# Aldona

28.10.2003 16:42

Słyszałam z dobrych źródeł, że mają ogrodzić całą Białołękę. Wejście i wyjście będzie tylko jedno i to za opłatą.

REKLAMA

# zbylek

28.10.2003 21:58

ha ha ha i tak powinno by ; jestem za Aldono

# Vladymir

28.10.2003 23:19

Furtki sa wiecznie otwarte, nikt tego nie pilnuje, to jaka jest ta kontrola wejść i wyjść ? Chyba wirtualna, bo z pewnością nie rzeczywista.

# klaustrofobia

28.10.2003 23:43

Ludzie, zmontujmy sobie klatki osobiste, takie na kółkach, niech każdy będzie odgrodzony. Podzielmy całą dostępną przestrzeń, żeby nikt nikomu nie zagrażał. Bez komentarza ...

REKLAMA

# Gonzo

29.10.2003 10:56

:) :) :) :))))))))))

# nicka

29.10.2003 13:13

ludzie, skad się wzieliście? Temat ogrodzenia Buczynka (a nie Książkowej) był wałkowany już wiele razy i wszystko zostało wyjaśnione. Widze, że ze "starych" forumowiczów nie został nikt - same nowe nicki. Ale jeżeli tak bardzo jesteście przeciw ogrodzeniu, to przejdźcie sie w ciepłą noc (musicie czekać do wiosny) na osiedle wojskowe - te szare wieżowce z wielkiej płyty po drugiej stronie Światowida. Zobaczycie takie obrazki, że od razu przekonacie się do ogrodzenia osiedla.

# nicka

29.10.2003 13:15

furtki na razie są otwarte, bo przecież ogrodzenie nie jest skończone, to po co je zamykać, jeżeli można wejść z każdej innej strony?

REKLAMA

# zbylek

29.10.2003 13:25

dlamnie osiedle strzeżone oznacza jedno wejście i jedno wyjście razem z wjazdem na dane osiedle.
Jeśli są jakiekolwiek furtki z boku to można sobie całą ochroną dupkę podetrzeć (przepraszam za zwrot) bo one nigdy niebędą zamknięte, a ponad to przy takiej ilości ludzi zawsze zamki będą popsute

# Artek

29.10.2003 14:13

Jestem mieszkańcem 9G i jak zobaczyłem co robią z tym płotkiem to ręce mi opadły i do dzisiejszego dnia ciągnę je po ziemi. Dramat , co za krety to wymyślił, Współczuje tylko sąsiadom, że będę musieli za to zapłacić. Na to osiedle wchodzi tak dużo ludzi, że nie będzie ŻADNEGO problemu z wejściem , a już zwłaszcza dla młodego motłochu.

 książkowa

29.10.2003 14:58

wg mnie pieniądze wyrzucone w błoto

REKLAMA

 m0n1ka

29.10.2003 17:59

Za ogrodzenie płacą wspólnoty, które wcześniej wyraziły zgodę na jego budowę. W 9B większość była przeciw, więc dzieje się to jakby poza nami, co jest o tyle dobre, że my za tę bzdurę nie płacimy :)

# Ed

06.11.2003 09:58

A co powiecie na to, ze wszystkie furtki maja byc pozamykane (klucze w wyznaczonych miejscach), wejscia przy budkach straznikow albo na karte magnetyczna. Podobno na ksiazkowej jest 12 wspolnot, ktore nie moga sie dogadac, wiec bede rozne rozwiazania.
Jak oni to sobie wyobrazaja? Ciesze sie, ze mieszam za tym plotem :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe