REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# wyborca

27.10.2015 12:48

PO co kolejny artykuł ku chwale tonącej platformy?
Jakoś nie przypominam sobie żeby wcześniej się tyle u nas pisało o wyborach do parlamentu
Gołym okiem widać, że POparcie leci na łeb, na szyję
Kwestia czasu. Samorządowe też przegrają. Albo znów sfałszują

# były wyborca PO

27.10.2015 14:07

OTÓŻ W PORÓWNANIU DO POPRZEDNICH WYBORÓW NAJWIĘKSZY WZROST POPARCIA W CAŁEJ WARSZAWIE PIS OTRZYMAŁ WŁAŚNIE NA BIAŁOŁĘCE. TYLKO W DWÓCH DZIELNICACH (BIAŁOŁĘKA I PRAGA PÓŁNOC) PIS ZWIĘKSZYŁ POPARCIE O PONAD 4%, ALE TO NA BIAŁOŁĘCE TO POPARCIE BYŁO ZDECYDOWANIE NAJWYŻSZE!
Z KOLIE JEŻELI CHODZI O SPADEK POPARCIA DLA PO, TO NAJWIĘKSZY TAKI SPADEK MIAŁ MIEJSCE NA BIAŁOŁĘCE, URSYNOWIE I WILANOWIE, Z CZYM TO NA BIAŁOŁĘCE WIĄZAŁO SIĘ TO Z NAJWIĘKSZYM WZROSTEM DLA PIS. PO STRACIŁA TUTAJ PRAWIE 24%!!! TE WYNIKI POKAZUJĄ JASNO, ŻE BURMISTRZ PIOTR JAWORSKI NIEUDOLNIE ZARZĄDZA DZIELNICĄ BIAŁOŁĘKA A MIESZKAŃCY NIE WYRAŻAJĄ ZGODY NA JEGO TRZYMANIE SIĘ STOŁKA ZA WSZELKĄ CENĘ!!!

# naczelnik

27.10.2015 14:12

Największym przegranym tych wyborów jest burmistrz Piotr Jaworski z PO, który poprzez swoje ambicje i gierki polityczne rozwalił to co wielu ludzi od burmistrza Kaznoskiego zaczynając zbudowało na Białołęce w ramach PO. Jaworski roztrwonił kapitał społeczny PO w tej dzielnicy, a teraz ma czelność jeszcze blokować urząd i wolę radnych. Przecież to kolejny strzał w kolano.

REKLAMA

# psiarz12

27.10.2015 14:14

#były wyborca PO napisał(a) 27.10.2015 14:07
OTÓŻ W PORÓWNANIU DO POPRZEDNICH WYBORÓW NAJWIĘKSZY WZROST POPARCIA W CAŁEJ WARSZAWIE PIS OTRZYMAŁ WŁAŚNIE NA BIAŁOŁĘCE. TYLKO W DWÓCH DZIELNICACH (BIAŁOŁĘKA I PRAGA PÓŁNOC) PIS ZWIĘKSZYŁ POPARCIE O PONAD 4%, ALE TO NA BIAŁOŁĘCE TO POPARCIE BYŁO ZDECYDOWANIE NAJWYŻSZE!
Z KOLIE JEŻELI CHODZI O SPADEK POPARCIA DLA PO, TO NAJWIĘKSZY TAKI SPADEK MIAŁ MIEJSCE NA BIAŁOŁĘCE, URSYNOWIE I WILANOWIE, Z CZYM TO NA BIAŁOŁĘCE WIĄZAŁO SIĘ TO Z NAJWIĘKSZYM WZROSTEM DLA PIS. PO STRACIŁA TUTAJ PRAWIE 24%!!! TE WYNIKI POKAZUJĄ JASNO, ŻE BURMISTRZ PIOTR JAWORSKI NIEUDOLNIE ZARZĄDZA DZIELNICĄ BIAŁOŁĘKA A MIESZKAŃCY NIE WYRAŻAJĄ ZGODY NA JEGO TRZYMANIE SIĘ STOŁKA ZA WSZELKĄ CENĘ!!!

Artykuł sponsorowany! UWAGA! chodzi o to by pokazać ludziom, że Jaworski nie jest taki zły, że kontroluje sytuacje! Fakty same mówią za siebie! PO straciło najwięcej właśnie na Białołęce za rządów Jaworskiego!

# stołek

27.10.2015 14:18

Tego procesu gnicia PO nie da się zatrzymać! Oni w opozycji wyzerują się jak SLD. Już teraz wszyscy uciekają do Nowoczesnej PO. To koniec polityczny burmistrza Jaworskiego i całej tej ekipy z ratusza, skompromitowali się w moich oczach totalnie tą obroną stołka!

# abcd

27.10.2015 14:49

#psiarz12 napisał(a) 27.10.2015 14:14
Artykuł sponsorowany! UWAGA! chodzi o to by pokazać ludziom, że Jaworski nie jest taki zły, że kontroluje sytuacje! Fakty same mówią za siebie! PO straciło najwięcej właśnie na Białołęce za rządów Jaworskiego!

Nic nie kontroluje czego efektem są te artykuliki i próba wpłynięcia na opinie publiczną

REKLAMA

# kiedyś wyborca PO

27.10.2015 15:05

to były moje drugie wybory, w których nie głosowałem na Platformę Obywatelską. Pierwszymi wyborami były ostatnie samorządowe. Powód ? Zniechęciły mnie działania białołęckiego PO , a w szczególności jednego Pana Radnego - Marcina Korowaja. Tak więc jemu PO może podziękować za stratę 2 głosów z mojej rodziny.

# max

27.10.2015 18:08

Panie i Panowie już po wyborach . Nie macie jeszcze dość?

# drugastrona

27.10.2015 19:15

Jakim cudem za spadek popularności PO winę może ponosić jakiś Jaworski? Fajnie, nie lubicie go, dla mnie to anonim jeden z wielu, ale pisanie, że to przez niego PO ma niski wynik na Białołęce to grube nadużycie. Nie głosowaliśmy na Jaworskiego, ale na posłów do sejmu. I słaby wynik PO nic z żadnym Jaworskim nie ma wspólnego, bo to zwykły pionek.

REKLAMA

# marolo

27.10.2015 19:36

Niezależnie od propagandy jaka tu odchodzi i ze strony PO i PiS fakt jest taki że PO w dzielnicy dużo straciło, tak jak i w całej Polsce przez niedotrzymane obietnice. Jaworski jakby nie patrzeć się do tego przyczniło bo to firmował ale zgadzam się że problem leży głębiej. Największy to chyba upartyjnienie samorządu, kiedy w momencie gdy któraś opcja chce coś zmienić, robi się zadyma i walka o władzę. Moje zdanie jest takie że w ogóle partyjność powinna zniknąć z samorządu, rzecz jasna niech kandydat będzie wspierany przez partię jeżeli taka jest wola, ale niech się wreszcie głosuje na ludzi a nie na partie. Bo tu się robi prawie taka sama farsa jak w parlamencie, że niby głosujemy na konkretne nazwiska a prawda jest taka że głos idzie do wielkiego wora partii, która go sobie wyciąga i daje swojemu kandydatowi. To ma być demokracja...

# Obserwator2

27.10.2015 19:52

Czyli na podsumowanie nalezy napisać, że wybory burmistrza w dzielnicach warszawskich to powinny być wybory bezpośrednie, podobnie jak to mam miejsce od 2002 roku we wszystkich gminach w Polsce. Nie byłoby wtedy takich sytaucji jak obecnie na Białołęce, że jakiemuś radnemu się coś nie spoboda i rozwalala stabilność zarządzania dzielnicą.

# marolo

27.10.2015 22:16

To prawda. Tym bardziej że trzeba pamiętać jak łatwo o fałszerstwo w takiej formule. Nie jest to jeszcze udowodnione, ale z tego co widać to odbyło się to tak, że PO nazwijmy to "dorobiło" sobie jeden mandat, dzięki któremu mogło wybrać burmistrza. Gdyby nie to, może zupełnie ktoś inny pokierowałby dzielnicą. I najgorsze jest to, że nawet jak to fałszerstwo będzie udowodnione, to nikt nie zwróci już tego czasu, złych decyzji i straconych szans dzielnicy

REKLAMA

# lutek

30.10.2015 19:17

to smutne ze do ludzi w tej dzielnicy prawda o PO tak długo dociera

# Lewandów

30.10.2015 19:50

nie jest tak źle :)
prezydenckie PO przegrało, parlamentarne przegrali i przyszłe samorządowe też przegrają

# na poważnie

30.10.2015 21:08

zgadzam się z tymi, którzy mówią o odpolitycznieniu rad dzielnic w Warszawie.
To będzie trudne bo trzeba zmienić ustawę, a PiS na pewno tego nie zrobi.
zgadzam się z bezpośrednim wyborem burmistrza dzielnicy a do tego dodam zmniejszenie liczby radnych do 15 osób wybieranych w JOW-ach. Ale tego PiS też nie zmieni bo gdzie znajdą kasę dla BMaW?
Co do sytuacji obecnej to czekam kiedy Pani przewodnicząca zakończy swoja "obstrukcję" i ogłosi termin zebrania rady dzielnicy.
Pani Anno. Honor jest a bynajmniej powinien być dla Pani droższy od pieniędzy.
Ślubowała Pani służyć obywatelom więc niech się Pani z tej służby zacznie wywiązywać.
Mnie nie interesują Pani rozgrywki partyjne, ja chcę aby moi przedstawiciele władz samorządowych ( a takim przedstawicielem jest Pani) zachowywali się z honorem i służyli dobru wspólnemu, któremu na imię Białołęka!!!
Na pewno czyta Pani to forum. Czy jest Pani przyjemnie czytać niektóre teksty??
czy nie wstyd pani, że stała się Pani przedmiotem tak ostrej krytyki?
Jeśli jest Pani człowiekiem honoru to apeluję do Pani o szybkie zwołanie posiedzenia rady dzielnicy!!!

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024