REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

Odzyskanie ubezpieczenia

 P.Gall

09.10.2016 17:20

Szybkie pytanie. Czy ktoś z was miał kiedys problem z uzyskaniem należnego odszkodowania? Korzystaliście może z usług takich firm jak ta: http://votum-ds.pl/ . Jestem aktualnie w kropce. Od około pół roku mam spore trudności z uzyskaniem odszkodowania. Chyba uż zaczynam się gubić w tych wszystkich pismach. Dlatego właśnie zaczynam szukać firmy oferującej pomoc w podobnych do mojej sytuacjach.

# ....

09.10.2016 18:32

Nie reklamuj jakiś dziwnych firm. To forum Bielany a nie portal motoryzacyjny.

# mike

10.10.2016 08:50

To nie wiesz, że ubezpieczyciel sprzedaje marzenia z folderu, a później przedstawia Ci Regulamin i ogólne warunki, które zmieniają się co chwilę. To nie instytucja charytatywna, idź di porządnej kancelarii. odszkodowawczej np. votum i będziesz miał spokój. Za free sprawdzą czy w ogóle jest szansa. Bo nie pakują się w sprawy za 200 zł. Ja już korzystałem z takich usług, dostarczyłem dokumenty i cierpliwie czekałem na odpowiedź. Oni tylko, jak uzyskają kasę, biorą prowizje. Żadnych zaliczek, zakładania, opłat sądowych z góry!!! Wszystko liczą dopiero po wygranej sprawie. polecam. ale ich główna strona to chyba votum-sa.pl . Ogarnij to sobie.

REKLAMA

# lol

10.10.2016 18:29

Przestańcie zaśmiecać forum jakimś spamem ubezpieczeniowym. To forum o Bielanach a nie portal dla jakiś kretynów zaśmiecających forum glupotami.

# lusi

31.10.2016 20:28

Moim zdaniem najlepiej zgłosić się do EuCO. Mają własną kancelarię prawną i od 10 lat są na rynku.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe