REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

ODSZKODOWANIA DLA OFIAR WYPADKÓW

# AnLex

24.07.2014 16:11

Kancelaria Prawno - Odszkodowawcza AnLex zajmuje się kompleksową obsługą postępowań o odszkodowania z tytułu:
- wypadków komunikacyjnych
- wypadków przy pracy
- wypadków przy pracy w rolnictwie
- błędów medycznych i zakażeń szpitalnych
Zajmujemy się sprawami wypadków, które zaistniały po 10.08.1997 r.
Nie pobieramy opłat wstępnych. Nasze wynagrodzenie uzależnione jest od sukcesu.
Posiadana wiedza i doświadczenie pozwalają nam skutecznie dochodzi świadczeń odszkodowawczych zarówno na etapie przedsądowym jak i sądowym.
Nasza Kancelaria specjalizuje się w przeprowadzaniu postępowań o świadczenia odszkodowawcze w sprawie wypadków ze skutkiem śmiertelnym. Ten rodzaj wypadków ze względu na swój skutek wymaga szczególnej empatii, a przede wszystkim wiedzy i doświadczenia, czyli elementów jakie posiadamy. W związku z wypadkiem śmiertelnym najbliżsi osoby zmarłej mają prawo do:
- odszkodowania za poniesione koszty leczenia i pogrzebu (w tym wybudowania nagrobka)
- renty odszkodowawczej
- stosownego odszkodowania z tytułu pogorszenia sytuacji życiowej
- [/b]zadośćuczynienia za śmierć osoby bliskiej
Niektóre przykłady naszych spraw:
Pani Magdalena l. 40 w wypadku przy pracy straciła męża. Ubezpieczyciel w wyniku mediacji przyznał na jej rzecz łącznie kwotę 170.000,00 zł. zadośćuczynienia i stosownego odszkodowania oraz 650,00 zł. comiesięcznej renty. Poza tym trójka dzieci po śmierci ojca otrzymała odpowiednio: 155.000,00 zł. zadośćuczynienia i stosownego odszkodowania (najstarsze dziecko) i po 140.000,00 zł. zadośćuczynienia i stosownego odszkodowania (dwójka młodszych dzieci). Każde z dzieci otrzymało po 650,00 zł. comiesięcznej renty.
Pani Jadwiga uległa wypadkowi komunikacyjnemu w 2012 r. W jego następstwie doznała obrażeń ciała w postaci złamania wyrostka czołowego kości szczękowej lewej, złamania kości nosowej, złamania przegrody nosa, stłuczenia mózgu, niedowładu lewego nerwu twarzowego. W wyniku naszego działania Ubezpieczyciele wypłacili na jej rzecz łącznie kwotę 155.000,00 zł. zadośćuczynienia i odszkodowania.
Zachęcamy do kontaktu. Spotkanie i analiza dokumentów są całkowicie bezpłatne.
tel. 721 401 000, lub 22 613 33 72
e-mail: bok@kancelariaanlex.pl
www: www.kancelariaanlex.pl

# jarooo

18.05.2017 23:26

Ja skorzystałam z pomocy agenta z EuCO. Adam Kita się nazywał. Jego mail to a.kita@euco.pl . Wszystko załatwione mega pozytywnie.

# Urszula78

21.08.2017 13:11

A czy ktoś z Was zna może jakiś godny polecenia zakład pogrzebowy w Sosnowcu? Mój wujek właśnie zginął w wypadku, a kompletnie nie znamy tego miasta. Może http://eden.sosnowiec.pl/ coś Wam mówi, bo trafiłam właśnie na ich stronę.

REKLAMA

# szmata szeptana

21.08.2017 14:32

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..

# kala34

24.08.2017 21:59

EuCO jest faktycznie ok. Mają bowiem ogromne doświadczenie. Poza tym ich agenci są w całej Polsce. Opinie o EuCO w necie też są bardzo dobre.

# szmata szeptana

25.08.2017 08:41

szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, to praca dla ciebie.
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.

REKLAMA

# Krystian1977

02.02.2018 08:25

Ja się wbiłem na http://www.zanizenie-odszkodowania.pl/ i też mi wypłacili kase

# syf syf

02.02.2018 08:33

to syf straszny jest, nie polecam
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024