REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

ochrona na KAMIŃSKIEGO

# zbylek

28.02.2004 16:47

jak myślicie, przejdzie numer że do jednego lokalu jedno auto?
a i auto służbowe niebędzie mogło wjeżdżać..ha ha ha
ja mam takie auto iżona i ktoś z nas będzie za bramą ..co wy nato?

# SASIAD

01.03.2004 11:10

JAK ZAPLACISZ ZA MIEJSCE PARKINGOWE TO WJEDZIESZ

# zbylek

01.03.2004 19:07

przecież ok. 40% aut to firmówki

REKLAMA

# Nata

02.03.2004 10:33

To skoro firmówki to stawiaj za płotem. Nie będzie Ci żal jak ukradną. A jak chcesz stawiać na osiedlu to płać. 16 zł za ochronę jednego samochodu. Niech Ci firma zapłaci skoro Cię nie stać!

# zbylek

02.03.2004 12:32

widzę, że niemasz własnej firmy.... gdzie załatwiasz sprawy samochodem firmowym - a jednak własnym:)
Dzisiejsze czasy zmuszają ludzi do zwiększonej pracy i nienormowanego czasu pracy, zarówno kobiet jak i mężczyzn, czy też małżeństwa. Dlatego uważam, że powinno być auto na meldunek w dowodzie osobistym.
Zobaczysz Nata, że za parę lat nasze dzieci będą również posiadały własne samochody, które i Ty im kupisz, zobaczymy czy Byś chciała trzymać go za płotem.

# zbylek

02.03.2004 12:34

a i jeszcze jedno, mój sąsiad wraca do domu różnymi samochodami firmowymi - ha ha ha ciekawe co na to ochrona trochę się napracują

REKLAMA

# Sasiad II

02.03.2004 13:15

Jeżeli macie problem ze stawianiem samochodów za płotem-zlikwidujcie płot i po problemie, a Ty Zbylek nie obserwuj sąsiadów jakimi samochodami wracają do domu-nie baw się w Urząd Skarbowy lub w inny tego typu organ.

# NN

02.03.2004 19:04

Żaden zarzadca nieruchomości nie musi zapewnić więcej miejsc parkingowych, niż 1,5 na mieszkanie. To wynika z naszych miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego. Może więcej, ale za to trzeba zapłacić! Kwestia umowy. Na ulicy parkujemy za darmo (na razie).

# kierowca

03.03.2004 14:42

chyba Wam to wymyślono, by czerpać zyski z niesprzedanych miejsc parkingowych; a tak naprawdę to Wasze osiedle powinni ogrodzić jeszcze drutem kolczastym z wysokim napięciem ....

REKLAMA

# Frodo

05.03.2004 20:34

jeśli ogrodzenie z drutu kolczastego uchroni nas od takich jak "kierowca" to jestem za, jak nie masz pojęcia o co chodzi to nie zabieraj lepiej głosu, bo właśnie cały problem w tym, że nie wybudowano parkingu wielopoziomowego i brakuje miejsc dla mieszkańców, a okoliczni "sąsiedzi" zrobili sobie z osiedla parking strzeżony (zasługa byłej firmy ochroniarskiej)

 Kotka

05.03.2004 21:12

A propos, jak ktos chce, to mogę udostępnic swoje miejsce parkingowe pod płytą (Ćmielowska 15a), samochodu nie mam, a miejsce trzeba było i tak kupic. W cenie czynszu, ktory za nie płacę.

# zbylek

07.03.2004 12:52

a ile wynosi czynasz? ja musialem wykupić "pod chmurką" za 60 zł

REKLAMA

# Kotkaa

07.03.2004 18:08

Rany, ja chyba płace 15 pln miesięcznie za powietrze, które tam stoi, ale tak na 100% to nie pamiętam.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy