REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

ochrona na KAMIŃSKIEGO

# zbylek

28.02.2004 16:47

jak myślicie, przejdzie numer że do jednego lokalu jedno auto?
a i auto służbowe niebędzie mogło wjeżdżać..ha ha ha
ja mam takie auto iżona i ktoś z nas będzie za bramą ..co wy nato?

# SASIAD

01.03.2004 11:10

JAK ZAPLACISZ ZA MIEJSCE PARKINGOWE TO WJEDZIESZ

# zbylek

01.03.2004 19:07

przecież ok. 40% aut to firmówki

REKLAMA

# Nata

02.03.2004 10:33

To skoro firmówki to stawiaj za płotem. Nie będzie Ci żal jak ukradną. A jak chcesz stawiać na osiedlu to płać. 16 zł za ochronę jednego samochodu. Niech Ci firma zapłaci skoro Cię nie stać!

# zbylek

02.03.2004 12:32

widzę, że niemasz własnej firmy.... gdzie załatwiasz sprawy samochodem firmowym - a jednak własnym:)
Dzisiejsze czasy zmuszają ludzi do zwiększonej pracy i nienormowanego czasu pracy, zarówno kobiet jak i mężczyzn, czy też małżeństwa. Dlatego uważam, że powinno być auto na meldunek w dowodzie osobistym.
Zobaczysz Nata, że za parę lat nasze dzieci będą również posiadały własne samochody, które i Ty im kupisz, zobaczymy czy Byś chciała trzymać go za płotem.

# zbylek

02.03.2004 12:34

a i jeszcze jedno, mój sąsiad wraca do domu różnymi samochodami firmowymi - ha ha ha ciekawe co na to ochrona trochę się napracują

REKLAMA

# Sasiad II

02.03.2004 13:15

Jeżeli macie problem ze stawianiem samochodów za płotem-zlikwidujcie płot i po problemie, a Ty Zbylek nie obserwuj sąsiadów jakimi samochodami wracają do domu-nie baw się w Urząd Skarbowy lub w inny tego typu organ.

# NN

02.03.2004 19:04

Żaden zarzadca nieruchomości nie musi zapewnić więcej miejsc parkingowych, niż 1,5 na mieszkanie. To wynika z naszych miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego. Może więcej, ale za to trzeba zapłacić! Kwestia umowy. Na ulicy parkujemy za darmo (na razie).

# kierowca

03.03.2004 14:42

chyba Wam to wymyślono, by czerpać zyski z niesprzedanych miejsc parkingowych; a tak naprawdę to Wasze osiedle powinni ogrodzić jeszcze drutem kolczastym z wysokim napięciem ....

REKLAMA

# Frodo

05.03.2004 20:34

jeśli ogrodzenie z drutu kolczastego uchroni nas od takich jak "kierowca" to jestem za, jak nie masz pojęcia o co chodzi to nie zabieraj lepiej głosu, bo właśnie cały problem w tym, że nie wybudowano parkingu wielopoziomowego i brakuje miejsc dla mieszkańców, a okoliczni "sąsiedzi" zrobili sobie z osiedla parking strzeżony (zasługa byłej firmy ochroniarskiej)

 Kotka

05.03.2004 21:12

A propos, jak ktos chce, to mogę udostępnic swoje miejsce parkingowe pod płytą (Ćmielowska 15a), samochodu nie mam, a miejsce trzeba było i tak kupic. W cenie czynszu, ktory za nie płacę.

# zbylek

07.03.2004 12:52

a ile wynosi czynasz? ja musialem wykupić "pod chmurką" za 60 zł

REKLAMA

# Kotkaa

07.03.2004 18:08

Rany, ja chyba płace 15 pln miesięcznie za powietrze, które tam stoi, ale tak na 100% to nie pamiętam.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break