REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Rondo na Tarchominie

# Sasiad II

02.03.2004 13:20

Szlag mnie trafia jak przejżdzam przez nasze rondo. 3/4 kierowców z Tarchomina nie sygnalizuje zjazdu z ronda. Strasznie to utrudnia życie czekającym na wjazd na rondo. Ludzie, gdzie wyście robili prawo jazdy, na tajnych kompletach bądź kupowaliście je?.

# kierowca

02.03.2004 20:27

Przecież widać jakicy ludzie mieszkają na tarchominie, większość jest spoza warszawy i myślą, że jeżdżą po polu

# Duśka

03.03.2004 13:50

O, wypraszam sobie! Mieszkam na Tarchominie od 10 lat, a jestem rodowitą warszawianką z Woli. Sygnalizuję zjeżdżanie z ronda, ale ja prawo jazdy zrobiłam 23 lata temu przy naprawdę obłędnym instruktorze. Większość ludzi jednak jeździ jak osły i nawet nie używają kierunkowskazów przy zmianie pasa, a co dopiero rondo! To dla nich za trudna i za szybka decyzja do podjęcia. Wg mnie za małe kary policja daje właśnie za takie wykroczenia, a czepiają się głupot. Duśka

REKLAMA

# ja

03.03.2004 13:54

Do kierowcy !!
Ja robiłam prawko jakieś 4 lata temu w małym miasteczku gdzieś w Polsce i ja osobiście sygnalizuję zjazd, bo mnie tak uczono, mój mąż również. Z kolei mam sąsiada rodowitego Warszawiaka, kiedyś za nim jechałam, nie sygnalizował zjazdu. Po jakimś czasie spytałam go czemu tego nie zrobił, to się ogromnie zdziwił i nie wiedział o co chodzi, mówił, że nigdy nie sygnalizuje zjazdu z ronda ( prawko robił w Warszawie). A taryfiarze.......( pozostawię to bez komentarza),no może nie wszyscy .
A tak wogóle, to zwróćcie uwagę na te samochody nauk jazdy, gdybym nie miała prawka, nigdy bym tu nie robiła. Byłam świadkiem jak nauka o mały włos nie przejechała faceta, który był na środku pasów (nie wiem gdzie instruktor miał wtedy oczy).

 Alf

03.03.2004 14:31

#kierowco,
wg Twojej logiki to cała Warszawa jest spoza Warszawy, bo jak na mój gust, to większość ludzi, którzy tu jeżdzą, na drodze zachowują się jak agresywne dresy.

# kierowca

03.03.2004 14:40

ale super dyskusja, podzielam Wasze głosy...
ale Wiecie co mnie dziwi?, że polacy umieją jeździć poprawnie w Niemczech, Francji a w Polsce nieee!!!
a pozatym, uważam że w wawie ma ten pierszeństwo kto ma mocniejszy silnik.
Policja zaś stać potrafi tylko z radarami-wiadomo łatwy chleb....

REKLAMA

# Perfee

06.03.2004 23:31

...to jeszcze nic.
Na Tarchominie mamy od niedawna 2 nowe ronda - jedno na Mehoffera, drugie Topolowa-Strumykowa.
Jak mnie to wkurza gdy niemal co drugi kretyn przejeżdża przez te ronda na wprost przez wysepkę. Niby tak jest szybciej...
Nieważne - warszawiacy, buraki, czy ktokolwiek inny - napewno 100% idioci.

# nicka

08.03.2004 15:38

a ja widziałam policję, która też nie zasygnalizowała zjazdu z ronda. A powinni dawać przykład
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy