REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Rondo na Tarchominie

# Sasiad II

02.03.2004 13:20

Szlag mnie trafia jak przejżdzam przez nasze rondo. 3/4 kierowców z Tarchomina nie sygnalizuje zjazdu z ronda. Strasznie to utrudnia życie czekającym na wjazd na rondo. Ludzie, gdzie wyście robili prawo jazdy, na tajnych kompletach bądź kupowaliście je?.

# kierowca

02.03.2004 20:27

Przecież widać jakicy ludzie mieszkają na tarchominie, większość jest spoza warszawy i myślą, że jeżdżą po polu

# Duśka

03.03.2004 13:50

O, wypraszam sobie! Mieszkam na Tarchominie od 10 lat, a jestem rodowitą warszawianką z Woli. Sygnalizuję zjeżdżanie z ronda, ale ja prawo jazdy zrobiłam 23 lata temu przy naprawdę obłędnym instruktorze. Większość ludzi jednak jeździ jak osły i nawet nie używają kierunkowskazów przy zmianie pasa, a co dopiero rondo! To dla nich za trudna i za szybka decyzja do podjęcia. Wg mnie za małe kary policja daje właśnie za takie wykroczenia, a czepiają się głupot. Duśka

REKLAMA

# ja

03.03.2004 13:54

Do kierowcy !!
Ja robiłam prawko jakieś 4 lata temu w małym miasteczku gdzieś w Polsce i ja osobiście sygnalizuję zjazd, bo mnie tak uczono, mój mąż również. Z kolei mam sąsiada rodowitego Warszawiaka, kiedyś za nim jechałam, nie sygnalizował zjazdu. Po jakimś czasie spytałam go czemu tego nie zrobił, to się ogromnie zdziwił i nie wiedział o co chodzi, mówił, że nigdy nie sygnalizuje zjazdu z ronda ( prawko robił w Warszawie). A taryfiarze.......( pozostawię to bez komentarza),no może nie wszyscy .
A tak wogóle, to zwróćcie uwagę na te samochody nauk jazdy, gdybym nie miała prawka, nigdy bym tu nie robiła. Byłam świadkiem jak nauka o mały włos nie przejechała faceta, który był na środku pasów (nie wiem gdzie instruktor miał wtedy oczy).

 Alf

03.03.2004 14:31

#kierowco,
wg Twojej logiki to cała Warszawa jest spoza Warszawy, bo jak na mój gust, to większość ludzi, którzy tu jeżdzą, na drodze zachowują się jak agresywne dresy.

# kierowca

03.03.2004 14:40

ale super dyskusja, podzielam Wasze głosy...
ale Wiecie co mnie dziwi?, że polacy umieją jeździć poprawnie w Niemczech, Francji a w Polsce nieee!!!
a pozatym, uważam że w wawie ma ten pierszeństwo kto ma mocniejszy silnik.
Policja zaś stać potrafi tylko z radarami-wiadomo łatwy chleb....

REKLAMA

# Perfee

06.03.2004 23:31

...to jeszcze nic.
Na Tarchominie mamy od niedawna 2 nowe ronda - jedno na Mehoffera, drugie Topolowa-Strumykowa.
Jak mnie to wkurza gdy niemal co drugi kretyn przejeżdża przez te ronda na wprost przez wysepkę. Niby tak jest szybciej...
Nieważne - warszawiacy, buraki, czy ktokolwiek inny - napewno 100% idioci.

# nicka

08.03.2004 15:38

a ja widziałam policję, która też nie zasygnalizowała zjazdu z ronda. A powinni dawać przykład
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024