REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Forum Białołęka

REKLAMA

O Turnieju Gier "RPG" (koniecznie przeczytaj!!!)

# mieszkaniec

01.09.2002 16:57

24.08.2002r w szkole podstawowej nr. 314 przy ulicy Porajów 3 odbył się zlot miłośników fantastyki, gier karcianych (Magic) oraz gier fabularnych.
Impreza zorganizowana została przez Koło Sojuszu Mlodej Lewicy Białołęka.
W trakcie imprezy odbywały się liczne konkursy z nagrodami (min.: na temat twórczości JRR Tolkiena i A. Sapkowskiego).
Wspaniała atmosfera oraz duża ilość nagród sprowadziły do SP 314 dużą ilość młodych osób z całej Warszawy.
Turniej można zaliczyć do udanych ze względu na sporą frekwencję oraz dobrą organizację (debiut organizatorów).
Warty podkreślenia jest fakt objęcia honorowego patronatu przez posłankę na sejm RP panią Mirosławę Kątną a także współpracy z organizatorami policjantów z komisariatu W-wa Białołęka, którzy przeprowadzili dla młodzieży prelekcje na temat narkotyków i bezpieczeństwa.
Mnie osobiście cieszy fakt że wreszcie na terenie naszej gminy znalazła się grupa aktywnej młodzieży która chce poświęcać swój wolny czas i energię na organizowanie imprez na rzecz dzieci i młodzieży z terenu naszej gminy.

# Frido

04.09.2002 09:46

Tematyka wypisz wymaluj, jak dla SLD. Nawet gruszki na wierzbie, to mucha przy futurologii lokalnych liderów SLD, godnych wzorców do naśladowania.

# SML

04.09.2002 12:51

Chcielibyśmy zauważyć , drogi Frido, że to nie my zasiadamy w gminie i nie mamy wpływu na "gruszki na wierzbie" wypowiadane przez liderów SLD. Naszym zdaniem konkurs o tematyce futurystycznej czy jakiejkolwiek innej powinien służć przede wszystkim zorganizowaniu czasu wolnego młodzieży
P.S Na pewno niejednokrotnie zirytował cię zdemolowany przystanek , tego typu akcje mają temu zapobiec

REKLAMA

# Mieszkanka

14.06.2012 00:08

Jestem oburzona samym pomysłem zabudowy tego terenu, a już wciśnięcie tam ogromnej galerii handlowej jest jawnym nieporozumieniem i niezrozumieniem co czują mieszkańcy tej i trochę dalszej okolicy.
Przecież ludzie inwestują pieniądze swojego życia po to, by mieszkać w enklawie ciszy i spokoju, a tu z dnia na dzień wyrasta galeria !! I to gdzie? Na "Zielonej Białołęce". To kpina i skandal. Oczywiście inwestor wie, że tuż obok, po skosie skrzyżowania, ma wkrótce powstać galeria handlowo-usługowa. Tylko lepsza ! Bardziej dostępna mieszkańcom Tarchomina, z zapleczem kulturalno-rekreacyjnym i bez smrodu w postaci tysięcy zniszczonych drzew ! Wola mieszkańców od lat jest inna. Wie o tym inwestor, Burmistrz też wie. Tylko, że na galeriach można nieźle zarobić, a na parku niestety, nie. Powiem tak: był Klif, była sprzedaż, było Eldorado. Powstała Arkadia. Zjadła Klif, ustała sprzedaż, a kupcy nie wiedzą co począć. Nikt od lat nie ma pomysłu na odtworzenie świetności. Tu będzie to samo, tylko musi umrzeć trochę drzew. Przeklęty, głupi, pazerny narodzie, któremu mammona zasłania oczy.
Już teraz z kameralnych uliczek ciężko wyjechać, ale kogo to obchodzi? A co na to oceny oddziaływania na środowisko?
Widać nadal "na legalu" wszystko da się załatwić za kasę. JESTEM ABSOLUTNIE PRZECIWNA GALERII HANDLOWEJ. Rządzić trzeba umieć !

# bezbłędny

14.06.2012 15:12

i ta ilość młodzieży zachwyca. K...a, do szkół Młodzi Lewicowcy, do szkół!!!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA