REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# widusko

21.10.2011 18:56

...troszkę w sumie "dziwny" tekst...raczej taki z gatunku "kabaretowych". Dlaczego? Proste (w punktach):
1.zakładajac słusznie, ze smieci wynosi się z domu KAŻDEGO DNIA, to ilość TU wynoszonych (łącznie 4 paczki) wskazuje, ze mamy oto źrodło hodowli robactwa w bloku! Nieładnie Mr Białecki:)
2.Ten zarzut bycia "brudaskiem" potwierdza kolejny fakt, ze nasz Autor segreguje smieci, a przeciez gdyby wyrzucał je regularnie to wiedziałby, ze na os. są TYLKO 2 pojemniki, wiec próżna to robota z tą segregacją.
3. Co dalej w tekście - ano dalej to bezsens czytania, bowiem "działania" Autora (bezsensowne i wskazujace na bycie na bakier z czystoscia) - wskazują wyrażnie ze każdy chciałby czegos ale rękami kogos. ...a trzeba od siebie zacząć!

# MBO

22.10.2011 14:20

A może recykling jest u nas nieopłacalny? Bo gdyby był, to ani zmuszanie, ani zachęty, ani nowelizacje nie byłyby potrzebne.

# karol

23.10.2011 19:28

to juz da sie? czy nie?

REKLAMA

# Karol

23.10.2011 19:32

Bardzo dziwna sprawa. Chciałem zamiescic komentarz w piątek i było to NIE MOŻLIWE. A dzisiaj sie da. Ale nie wiem o co chodzi, czy to jest Totolotek? Raz można pisać komentarze, w inny dzień nie? Poprostu niepoważny portal

# Karol

23.10.2011 19:34

Poszukam czy mam w archiwum, to co chciałem zamieścic w piatek

# Karol

23.10.2011 19:40

@ widusko. Komentarz # 1. o co chodzi temu analfabecie??Był całkiem pijany, czytając artykuł i pisząc komentarz???? Czy jest chory psychicznie? A może takich debili teraz mamy w Polsce.? Napisał bez sensu i bez składu. Już pomijając jego arbitralne założenie ,że śmieci wyrzuca sie każdego dnia. Ale nawet jeśli, to po co wyrzucać każdego dnia czyste butelki plastykowe, szklane i czystą makulature?? Chyba że "widusko" "segreguje" brudne plastyki.

REKLAMA

# Karol

23.10.2011 19:43

Znowu zaczyna się zabawa w idiote. Czy wy macie narąbane w głowach w tej gazetce?? Napisałem komentarz i NIE da sie go zamieścić. Na czerwono; > treść> i popraw błędy w dymku. Żdnego dymku NIE MA Czy wy debile myślicie że ktoś jest telepatą?

# Karol

23.10.2011 19:44

Pocałujcie się w d.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe