REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# widusko

21.10.2011 18:56

...troszkę w sumie "dziwny" tekst...raczej taki z gatunku "kabaretowych". Dlaczego? Proste (w punktach):
1.zakładajac słusznie, ze smieci wynosi się z domu KAŻDEGO DNIA, to ilość TU wynoszonych (łącznie 4 paczki) wskazuje, ze mamy oto źrodło hodowli robactwa w bloku! Nieładnie Mr Białecki:)
2.Ten zarzut bycia "brudaskiem" potwierdza kolejny fakt, ze nasz Autor segreguje smieci, a przeciez gdyby wyrzucał je regularnie to wiedziałby, ze na os. są TYLKO 2 pojemniki, wiec próżna to robota z tą segregacją.
3. Co dalej w tekście - ano dalej to bezsens czytania, bowiem "działania" Autora (bezsensowne i wskazujace na bycie na bakier z czystoscia) - wskazują wyrażnie ze każdy chciałby czegos ale rękami kogos. ...a trzeba od siebie zacząć!

# MBO

22.10.2011 14:20

A może recykling jest u nas nieopłacalny? Bo gdyby był, to ani zmuszanie, ani zachęty, ani nowelizacje nie byłyby potrzebne.

# karol

23.10.2011 19:28

to juz da sie? czy nie?

REKLAMA

# Karol

23.10.2011 19:32

Bardzo dziwna sprawa. Chciałem zamiescic komentarz w piątek i było to NIE MOŻLIWE. A dzisiaj sie da. Ale nie wiem o co chodzi, czy to jest Totolotek? Raz można pisać komentarze, w inny dzień nie? Poprostu niepoważny portal

# Karol

23.10.2011 19:34

Poszukam czy mam w archiwum, to co chciałem zamieścic w piatek

# Karol

23.10.2011 19:40

@ widusko. Komentarz # 1. o co chodzi temu analfabecie??Był całkiem pijany, czytając artykuł i pisząc komentarz???? Czy jest chory psychicznie? A może takich debili teraz mamy w Polsce.? Napisał bez sensu i bez składu. Już pomijając jego arbitralne założenie ,że śmieci wyrzuca sie każdego dnia. Ale nawet jeśli, to po co wyrzucać każdego dnia czyste butelki plastykowe, szklane i czystą makulature?? Chyba że "widusko" "segreguje" brudne plastyki.

REKLAMA

# Karol

23.10.2011 19:43

Znowu zaczyna się zabawa w idiote. Czy wy macie narąbane w głowach w tej gazetce?? Napisałem komentarz i NIE da sie go zamieścić. Na czerwono; > treść> i popraw błędy w dymku. Żdnego dymku NIE MA Czy wy debile myślicie że ktoś jest telepatą?

# Karol

23.10.2011 19:44

Pocałujcie się w d.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA